Resultater Nordland 3-dagers - Dag 1 - 2015



Resultater Nordland 3-dagers - Dag 1
Fauske, Nordland - 19. juni 2015

Arrangementstype: Orientering

N-åpen

1 400 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
  Hedda Bygd Hedenstad Bodø og Omegn IF Orientering 18:17   13:03
  Amalie Sofie Henriksen Bodø og Omegn IF Orientering 18:18   13:04
  Rebekka Mathisen Bodø og Omegn IF Orientering 17:54   12:47
  Erlend Mathias Olsen Bodø og Omegn IF Orientering 18:32   13:14

 

H-10

1 400 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
  Trygve Lunde Bodø og Omegn IF Orientering 23:27   16:45
  Vebjørn Lunde Bodø og Omegn IF Orientering 16:28   11:45
  Andreas Tjønndal Bodø og Omegn IF Orientering 18:25   13:09

 

D11-12

1 600 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ida Solli Mo OK 17:10   10:43
2 Johanne Tjønndal Bodø og Omegn IF Orientering 19:02 +1:52 11:53
3 Lene Johnsen Ikdahl Bodø og Omegn IF Orientering 21:06 +3:56 13:11
4 Magnhild Vangstad Bodø og Omegn IF Orientering 23:13 +6:03 14:30

 

H11-12

1 600 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Øyvind Johan Olsen Bodø og Omegn IF Orientering 11:24   7:07
  Kasper Ankjell Holmöy Nordreisa IL diskvalifisert    

 

D13-14

2 200 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Hedda Sofie Irgens Bodø og Omegn IF Orientering 17:22   7:53

 

H13-14

2 200 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Esten S. Kringhaug Bodø og Omegn IF Orientering 15:54   7:13
2 Odd Jarle Vangstad Bodø og Omegn IF Orientering 18:04 +2:10 8:12

 

H15-16

2 400 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Even-Johan Kaspersen Mo OK 13:40   5:41
2 Håvard Olai Solbakken Bodø og Omegn IF Orientering 15:19 +1:39 6:22
3 Trygve Bø Kongsbakk Bodø og Omegn IF Orientering 15:26 +1:46 6:25
4 Håvard Rokkan Mo OK 17:49 +4:09 7:25
5 Jakob Lindstrøm Bodø og Omegn IF Orientering 20:42 +7:02 8:37

 

D17-

2 400 m, 12 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Åshild Kolstad Mo OK 15:13   6:20
2 Elin Bjerva Larvik OK 15:34 +0:21 6:29
3 Kristine Fjeldbo NTNUI 15:53 +0:40 6:37
4 Aurora Fossøy NTNUI 16:46 +1:33 6:59
5 Hedvig Åstebøl NTNUI 16:55 +1:42 7:02
6 Martha Kalvig Skogan Bodø og Omegn IF Orientering 17:08 +1:55 7:08
7 Torun Ankjell Nordreisa IL 18:26 +3:13 7:40
8 Heidi Jensen NTNUI 18:40 +3:27 7:46
9 Oda Furuholmen Bodø og Omegn IF Orientering 18:47 +3:34 7:49
10 Doris Stien Kaspersen Mo OK 19:03 +3:50 7:56
11 Kjersti Lunde Bodø og Omegn IF Orientering 19:52 +4:39 8:16
12 Marit Lunde Bodø og Omegn IF Orientering 26:37 +11:24 11:05

 

H17-

2 800 m, 18 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Bjørn Ekeberg IL Tyrving 13:53   4:57
2 Torgeir Nørbech IL Tyrving 14:01 +0:08 5:00
3 Morten Jarvis Westergård Järla Orientering 14:35 +0:42 5:12
4 Rasmus Rørholt Theisen NTNUI 14:36 +0:43 5:12
5 Halvor Eid Nielsen NTNUI 15:32 +1:39 5:32
6 Amund Bø Kongsbakk Bodø og Omegn IF Orientering 15:42 +1:49 5:36
6 Jørn Sundby Larvik OK 15:42 +1:49 5:36
8 Jakob Kalvig Skogan NTNUI 16:43 +2:50 5:58
9 Lars Solli Mo OK 17:27 +3:34 6:13
10 Espen Samuelsen Skiri Bodø og Omegn IF Orientering 18:19 +4:26 6:32
11 Svein Henrik Hedenstad Bodø og Omegn IF Orientering 18:42 +4:49 6:40
12 Sindre Engzelius Gylver NTNUI 19:01 +5:08 6:47
13 Ole-Kristian Kaspersen Mo OK 19:26 +5:33 6:56
14 Trond-Henry Skjønsfjell Nordreisa IL 20:06 +6:13 7:10
15 Håvard Mølnås Mo OK 20:26 +6:33 7:17
16 Kristian Hines Herringen IL 21:10 +7:17 7:33
17 Jan-Arne Pettersen Bodø og Omegn IF Orientering 23:25 +9:32 8:21
18 Sigurd Oxaas Wie Mo OK 23:34 +9:41 8:25

 

H17-B

2 200 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Martin Kaspersen Mo OK 23:01   10:27

 

D45

2 200 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Elisabet Kongsbakk Bodø og Omegn IF Orientering 16:21   7:25
2 Christine Gjermo Østmarka OK 17:15 +0:54 7:50
3 Vanja Staff OL Toten-Troll 17:26 +1:05 7:55
4 Irene Skiri Bodø og Omegn IF Orientering 19:28 +3:07 8:50
5 Katrine Kalvig Bodø og Omegn IF Orientering 21:26 +5:05 9:44

 

H45

2 400 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Nils Harald Staff OL Toten-Troll 16:25   6:50
2 Steve Samuelsen Bodø og Omegn IF Orientering 17:10 +0:45 7:09
2 Tore Kolstad Mo OK 17:10 +0:45 7:09
4 Roy Solbakk Valnesfjord IL 17:15 +0:50 7:11
5 Morten Tjønndal Bodø og Omegn IF Orientering 17:53 +1:28 7:27

 

D55

2 200 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Inger Lise Pettersen Korgen IL 17:19   7:52
2 Berit Danielsen IL Tyrving 18:16 +0:57 8:18
3 Elsa Hauknes Mo OK 23:49 +6:30 10:49
  Eli Ringdalen Mo OK diskvalifisert    

 

H55

2 200 m, 9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Tore Sagvolden Østmarka OK 13:33   6:09
2 Per Kristian Ekeberg IL Tyrving 14:35 +1:02 6:37
3 Håkon B. Bø Bodø og Omegn IF Orientering 16:07 +2:34 7:19
4 Jan Gaute Buvik Korgen IL 16:28 +2:55 7:29
5 Hemmo Ahokoivu SK Pohjantähti 16:38 +3:05 7:33
6 Arnulf Villmo Korgen IL 17:35 +4:02 7:59
7 Helge Rustad Freidig 18:39 +5:06 8:28
8 Ingar Solberg Olderskog IL 18:48 +5:15 8:32
  Jan Kåre Vatne Mo OK diskvalifisert    

 

D65

2 200 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Eli Klovning Porsgrunn OL 24:49   11:16
2 Eva Lund Pedersen IL Siso 48:05 +23:16 21:51

 

H65

2 200 m, 9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Per Rekkedal Bodø og Omegn IF Orientering 16:01   7:16
2 Leif Magne Eggestad Bodø og Omegn IF Orientering 17:04 +1:03 7:45
3 Reidar Andersen Bodø og Omegn IF Orientering 19:10 +3:09 8:42
4 Erling Pedersen IL Siso 20:40 +4:39 9:23
5 Asbjørn Pedersen IL Siso 21:08 +5:07 9:36
6 Ove Gunnar Jacobsen Stokke IL 21:32 +5:31 9:47
7 Lars Magne Klovning Porsgrunn OL 22:07 +6:06 10:03
8 Tore Vaaje Asker Skiklubb 24:22 +8:21 11:04
9 Jens Viggo Limstrand Bodø og Omegn IF Orientering 25:09 +9:08 11:25

 

H75

2 200 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Svein Solerød OL Toten-Troll 22:01   10:00
2 Carl B. Bjørseth Bodø og Omegn IF Orientering 34:16 +12:15 15:34

 

Trim

1 600 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Åse Fossberg Herringen IL 16:16   10:10
2 Hilde Anita Rokkan Mo OK 31:08 +14:52 19:27
 


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +