Resultater Nordland 3-dagers - Dag 2 - 2015



Resultater Nordland 3-dagers - Dag 2
Fauske, Nordland - 20. juni 2015

Arrangementstype: Orientering

N-åpen

1 500 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
  Alba Bjørseth Ukjent 30:51   20:34
  Aurora Bjørseth Ukjent 31:50   21:13
  Hedda Bygd Hedenstad Bodø og Omegn IF Orientering 30:18   20:12
  Amalie Sofie Henriksen Bodø og Omegn IF Orientering 30:07   20:04
  Erlend Mathias Olsen Bodø og Omegn IF Orientering 18:10   12:06
  Anna Elisabeth Skålsvik Bodø og Omegn IF Orientering 34:02   22:41
  Teodor Birk Skålsvik Bodø og Omegn IF Orientering 34:14   22:49

 

H-10

1 500 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
  Trygve Lunde Bodø og Omegn IF Orientering 36:50   24:33
  Vebjørn Lunde Bodø og Omegn IF Orientering 23:24   15:36
  Andreas Tjønndal Bodø og Omegn IF Orientering 15:55   10:36

 

D11-12

2 300 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ida Solli Mo OK 30:46   13:22
2 Johanne Tjønndal Bodø og Omegn IF Orientering 33:36 +2:50 14:36

 

H11-12

2 300 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Øyvind Johan Olsen Bodø og Omegn IF Orientering 21:37   9:23
2 Lars-Børge Strømsvik Meløy OK 28:19 +6:42 12:18
3 Kasper Ankjell Holmöy Nordreisa IL 40:11 +18:34 17:28

 

D13-14

3 700 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Hedda Sofie Irgens Bodø og Omegn IF Orientering 1:05:29   17:41

 

H13-14

3 700 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Esten S. Kringhaug Bodø og Omegn IF Orientering 54:07   14:37
  Odd Jarle Vangstad Bodø og Omegn IF Orientering diskvalifisert    

 

D15-16

4 400 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Nora Marie Wedege Irgens Bodø og Omegn IF Orientering 1:14:07   16:50

 

H15-16

5 900 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Even-Johan Kaspersen Mo OK 42:10   7:08
2 Trygve Bø Kongsbakk Bodø og Omegn IF Orientering 1:05:41 +23:31 11:07
3 Håvard Rokkan Mo OK 1:06:11 +24:01 11:13
4 Jakob Lindstrøm Bodø og Omegn IF Orientering 2:34:26 +1:52:16 26:10

 

D17-20

6 800 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Åshild Kolstad Mo OK 58:24   8:35
2 Martha Kalvig Skogan Bodø og Omegn IF Orientering 1:26:20 +27:56 12:41
3 Oda Furuholmen Bodø og Omegn IF Orientering 1:35:08 +36:44 13:59
4 Heidi Jensen NTNUI 1:39:21 +40:57 14:36
  Ingvild Oxaas Wie Mo OK diskvalifisert    

 

H17-20

8 700 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ole-Kristian Kaspersen Mo OK 1:21:56   9:25
2 Håvard Olai Solbakken Bodø og Omegn IF Orientering 1:25:23 +3:27 9:48

 

D17-B

3 700 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Mette Bjerve Mo OK 1:08:54   18:37
  Elsa Hauknes Mo OK diskvalifisert    

 

H17-B

3 700 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Rune Strømsvik Meløy OK 47:22   12:48
2 Martin Kaspersen Mo OK 1:14:16 +26:54 20:04

 

D17-AK

4 400 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Kjersti Lunde Bodø og Omegn IF Orientering 46:34   10:34
2 Torun Ankjell Nordreisa IL 57:40 +11:06 13:06
3 Marit Lunde Bodø og Omegn IF Orientering 1:22:00 +35:26 18:38

 

H17-AK

5 900 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Terje Olsen Bodø og Omegn IF Orientering 1:15:49   12:51
2 Jan-Arne Pettersen Bodø og Omegn IF Orientering 1:46:21 +30:32 18:01

 

D21-

8 700 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Elin Bjerva Larvik OK 1:15:20   8:39
2 Kristine Fjeldbo NTNUI 1:24:55 +9:35 9:45
3 Aurora Fossøy NTNUI 1:34:01 +18:41 10:48
4 Hedvig Åstebøl NTNUI 1:38:00 +22:40 11:15
  Jorunn Kvakland NTNUI diskvalifisert    

 

H21-

12 700 m, 18 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Bjørn Ekeberg IL Tyrving 1:15:36   5:57
2 Morten Jarvis Westergård Järla Orientering 1:23:57 +8:21 6:36
3 Rasmus Rørholt Theisen NTNUI 1:28:09 +12:33 6:56
4 Torgeir Nørbech IL Tyrving 1:30:41 +15:05 7:08
5 Halvor Eid Nielsen NTNUI 1:33:39 +18:03 7:22
6 Carl Henrik Bjørseth OL Tønsberg og omegn 1:34:32 +18:56 7:26
7 Mathias Stensland Lillevold NTNUI 1:39:10 +23:34 7:48
7 Jørn Sundby Larvik OK 1:39:10 +23:34 7:48
9 Amund Bø Kongsbakk Bodø og Omegn IF Orientering 1:42:32 +26:56 8:04
10 Arild Hegreberg Bodø og Omegn IF Orientering 1:45:22 +29:46 8:17
11 Espen Samuelsen Skiri Bodø og Omegn IF Orientering 1:47:54 +32:18 8:29
12 Jakob Kalvig Skogan NTNUI 1:49:50 +34:14 8:38
13 Inge Lindseth Nydalens SK 1:50:53 +35:17 8:43
14 Jan Erik Paulsen Bodø og Omegn IF Orientering 1:59:42 +44:06 9:25
15 Lars Solli Mo OK 2:39:06 +1:23:30 12:31
16 Kristian Hines Herringen IL 2:51:03 +1:35:27 13:28
  Sigurd Oxaas Wie Mo OK diskvalifisert    
  Sindre Engzelius Gylver NTNUI diskvalifisert    

 

D35

6 800 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Anne Marthe Limstrand Bodø og Omegn IF Orientering 1:07:37 +6:55 9:56
2 Doris Stien Kaspersen Mo OK 1:15:36 +14:54 11:07
  Mariell Pedersen Eide IL Siso diskvalifisert    

 

H35

8 700 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Svein Henrik Hedenstad Bodø og Omegn IF Orientering 1:18:49   9:03

 

D45

5 900 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Vanja Staff OL Toten-Troll 1:06:51   11:19
2 Elisabet Kongsbakk Bodø og Omegn IF Orientering 1:06:52 +0:01 11:20
3 Christine Gjermo Østmarka OK 1:14:10 +7:19 12:34
4 Marit Bjørnevik Bodø og Omegn IF Orientering 2:55:53 +1:49:02 29:48

 

H45

6 800 m, 9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Trond-Henry Skjønsfjell Nordreisa IL 53:41   7:53
2 Roy Solbakk Valnesfjord IL 1:01:49 +8:08 9:05
3 Tore Kolstad Mo OK 1:04:07 +10:26 9:25
4 Morten Tjønndal Bodø og Omegn IF Orientering 1:04:49 +11:08 9:31
5 Nils Harald Staff OL Toten-Troll 1:07:56 +14:15 9:59
6 Ole Morten Wie Mo OK 1:08:29 +14:48 10:04
7 Ole-Asbjørn Solli Mo OK 1:20:13 +26:32 11:47
8 Rasmus Andersen Bodø og Omegn IF Orientering 1:25:33 +31:52 12:34
9 Martin Finstad Bodø og Omegn IF Orientering 1:33:52 +40:11 13:48

 

D55

4 400 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Berit Danielsen IL Tyrving 48:00   10:54
2 Inger Lise Pettersen Korgen IL 50:39 +2:39 11:30
3 Eli Ringdalen Mo OK 1:10:31 +22:31 16:01
4 Regula Hösli Bodø og Omegn IF Orientering 1:23:46 +35:46 19:02

 

H55

5 900 m, 10 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Per Kristian Ekeberg IL Tyrving 47:30   8:03
2 Tore Sagvolden Østmarka OK 49:25 +1:55 8:22
3 Jan Gaute Buvik Korgen IL 56:33 +9:03 9:35
4 Hemmo Ahokoivu SK Pohjantähti 1:02:49 +15:19 10:38
5 Ivar Aanerød Bodø og Omegn IF Orientering 1:05:11 +17:41 11:02
6 Arnulf Villmo Korgen IL 1:09:02 +21:32 11:42
7 Ingar Solberg Olderskog IL 1:12:53 +25:23 12:21
8 Håkon B. Bø Bodø og Omegn IF Orientering 1:16:54 +29:24 13:02
9 Jan Kåre Vatne Mo OK 1:21:28 +33:58 13:48
10 Helge Rustad Freidig 1:24:22 +36:52 14:17

 

D65

3 700 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
  Eli Klovning Porsgrunn OL diskvalifisert    

 

H65

4 400 m, 10 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Per Rekkedal Bodø og Omegn IF Orientering 40:06   9:06
2 Leif Magne Eggestad Bodø og Omegn IF Orientering 52:56 +12:50 12:01
3 Ove Gunnar Jacobsen Stokke IL 54:20 +14:14 12:20
4 Erling Pedersen IL Siso 55:08 +15:02 12:31
5 Reidar Andersen Bodø og Omegn IF Orientering 1:04:56 +24:50 14:45
6 Richard Kringhaug Valnesfjord IL 1:06:57 +26:51 15:12
7 Lars Magne Klovning Porsgrunn OL 1:10:42 +30:36 16:04
8 Asbjørn Pedersen IL Siso 1:11:19 +31:13 16:12
9 Tore Vaaje Asker Skiklubb 1:20:36 +40:30 18:19
  Åge Mohus Bodø og Omegn IF Orientering diskvalifisert    

 

H75

3 700 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Svein Solerød OL Toten-Troll 54:48   14:48

 

Trim

2 300 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Åse Fossberg Herringen IL 31:04   13:30
2 Hilde Anita Rokkan Mo OK 57:27 +26:23 24:58
 


 



* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +