Resultater Nordland 3-dagers - Dag 3 - 2015



Resultater Nordland 3-dagers - Dag 3
Fauske, Nordland - 21. juni 2015

Arrangementstype: Orientering

N-åpen

1 400 m, 10 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
  Alba Bjørseth Ukjent 38:52   27:45
  Aurora Bjørseth Ukjent 36:09   25:49
  Carl Emil Bjørseth Ukjent 36:34   26:07
  Maja Andersen Buvik Bodø og Omegn IF Orientering 35:46   25:32
  Hedda Bygd Hedenstad Bodø og Omegn IF Orientering 26:41   19:03
  Amalie Sofie Henriksen Bodø og Omegn IF Orientering 26:24   18:51
  Rebekka Mathisen Bodø og Omegn IF Orientering 28:23   20:16
  Erlend Mathias Olsen Bodø og Omegn IF Orientering 20:52   14:54
  Anna Elisabeth Skålsvik Bodø og Omegn IF Orientering 35:49   25:35
  Teodor Birk Skålsvik Bodø og Omegn IF Orientering 36:16   25:54

H-10

1 400 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
  Trygve Lunde Bodø og Omegn IF Orientering 33:50   24:10
  Vebjørn Lunde Bodø og Omegn IF Orientering 20:18   14:30
  Andreas Tjønndal Bodø og Omegn IF Orientering 17:06   12:12

D11-12

2 100 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ida Solli Mo OK 24:35   11:42
2 Johanne Tjønndal Bodø og Omegn IF Orientering 26:39 +2:04 12:41
3 Sunniva Paulsen Limstrand Bodø og Omegn IF Orientering 26:57 +2:22 12:50

H11-12

2 100 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Øyvind Johan Olsen Bodø og Omegn IF Orientering 21:00   10:00
2 Kasper Ankjell Holmöy Nordreisa IL 22:07 +1:07 10:31
3 Lars-Børge Strømsvik Meløy OK 32:42 +11:42 15:34

D13-14

2 500 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Hedda Sofie Irgens Bodø og Omegn IF Orientering 1:20:58   32:23

H13-14

2 500 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Esten S. Kringhaug Bodø og Omegn IF Orientering 25:04   10:01
2 Odd Jarle Vangstad Bodø og Omegn IF Orientering 40:43 +15:39 16:17

D15-16

3 500 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Nora Marie Wedege Irgens Bodø og Omegn IF Orientering 47:25   13:32

H15-16

4 000 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Even-Johan Kaspersen Mo OK 32:38   8:09
2 Trygve Bø Kongsbakk Bodø og Omegn IF Orientering 43:09 +10:31 10:47
3 Marius Ekrem Finstad Bodø og Omegn IF Orientering 48:09 +15:31 12:02
4 Håvard Olai Solbakken Bodø og Omegn IF Orientering 49:20 +16:42 12:20
5 Håvard Rokkan Mo OK 1:00:35 +27:57 15:08
6 Jakob Lindstrøm Bodø og Omegn IF Orientering 1:16:43 +44:05 19:10

D17-

4 000 m, 17 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Åshild Kolstad Mo OK 33:46   8:26
2 Elin Bjerva Larvik OK 35:39 +1:53 8:54
3 Jorunn Kvakland NTNUI 39:42 +5:56 9:55
4 Hedvig Åstebøl NTNUI 42:40 +8:54 10:40
5 Kristine Fjeldbo NTNUI 43:39 +9:53 10:54
6 Anne Marthe Limstrand Bodø og Omegn IF Orientering 48:34 +14:48 12:08
7 Torun Ankjell Nordreisa IL 48:38 +14:52 12:09
8 Kjersti Lunde Bodø og Omegn IF Orientering 49:00 +15:14 12:15
9 Lena Cecilie Pedersen IL Siso 49:13 +15:27 12:18
10 Aurora Fossøy NTNUI 50:11 +16:25 12:32
11 Martha Kalvig Skogan Bodø og Omegn IF Orientering 50:58 +17:12 12:44
12 Doris Stien Kaspersen Mo OK 55:23 +21:37 13:50
13 Ingvild Oxaas Wie Mo OK 1:03:16 +29:30 15:49
14 Rikke Nørgaard OL Tønsberg og omegn 1:21:57 +48:11 20:29
15 Marit Lunde Bodø og Omegn IF Orientering 2:09:05 +1:35:19 32:16
  Mariell Pedersen Eide IL Siso diskvalifisert    
  Oda Furuholmen Bodø og Omegn IF Orientering diskvalifisert    

H17-

5 500 m, 21 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Bjørn Ekeberg IL Tyrving 33:42 +25:37 6:07
2 Torgeir Nørbech IL Tyrving 33:54 +25:49 6:09
3 Morten Jarvis Westergård Järla Orientering 38:23 +30:18 6:58
4 Halvor Eid Nielsen NTNUI 41:18 +33:13 7:30
5 Mathias Stensland Lillevold NTNUI 41:40 +33:35 7:34
6 Carl Henrik Bjørseth OL Tønsberg og omegn 44:01 +35:56 8:00
7 Rasmus Rørholt Theisen NTNUI 44:51 +36:46 8:09
8 Jørn Sundby Larvik OK 45:44 +37:39 8:18
9 Jakob Kalvig Skogan NTNUI 48:16 +40:11 8:46
10 Inge Lindseth Nydalens SK 48:55 +40:50 8:53
11 Arild Hegreberg Bodø og Omegn IF Orientering 49:11 +41:06 8:56
12 Svein Henrik Hedenstad Bodø og Omegn IF Orientering 50:58 +42:53 9:16
13 Jan Erik Paulsen Bodø og Omegn IF Orientering 55:46 +47:41 10:08
14 Ole-Kristian Kaspersen Mo OK 58:28 +50:23 10:37
15 Sindre Engzelius Gylver NTNUI 1:02:35 +54:30 11:22
16 Lars Solli Mo OK 1:04:12 +56:07 11:40
17 Sigurd Oxaas Wie Mo OK 1:15:07 +1:07:02 13:39
18 Jan-Arne Pettersen Bodø og Omegn IF Orientering 1:32:57 +1:24:52 16:54
19 Terje Olsen Bodø og Omegn IF Orientering 1:45:05 +1:37:00 19:06
  Amund Bø Kongsbakk Bodø og Omegn IF Orientering diskvalifisert    
  Espen Samuelsen Skiri Bodø og Omegn IF Orientering diskvalifisert    

D45

3 500 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Christine Gjermo Østmarka OK 34:43   9:55
2 Hilde Sofie Hansen Mo OK 37:29 +2:46 10:42
3 Elisabet Kongsbakk Bodø og Omegn IF Orientering 41:28 +6:45 11:50
4 Vanja Staff OL Toten-Troll 46:09 +11:26 13:11
5 Katrine Kalvig Bodø og Omegn IF Orientering 51:07 +16:24 14:36
6 Beate Lill Pedersen IL Siso 52:35 +17:52 15:01
7 Mette Bjerve Mo OK 1:04:34 +29:51 18:26
8 Marit Bjørnevik Bodø og Omegn IF Orientering 1:11:20 +36:37 20:22

H45

4 000 m, 11 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Roy Solbakk Valnesfjord IL 36:22   9:05
2 Trond-Henry Skjønsfjell Nordreisa IL 42:11 +5:49 10:32
3 Nils Harald Staff OL Toten-Troll 43:11 +6:49 10:47
4 Ole Morten Wie Mo OK 43:47 +7:25 10:56
5 Ole-Asbjørn Solli Mo OK 47:13 +10:51 11:48
6 Morten Tjønndal Bodø og Omegn IF Orientering 47:59 +11:37 11:59
7 Rasmus Andersen Bodø og Omegn IF Orientering 53:28 +17:06 13:22
8 Tore Kolstad Mo OK 54:14 +17:52 13:33
9 Martin Finstad Bodø og Omegn IF Orientering 1:04:38 +28:16 16:09
10 Rune Strømsvik Meløy OK 1:25:40 +49:18 21:25
  Frode Ikdahl Bodø og Omegn IF Orientering diskvalifisert    

D55

3 500 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Berit Danielsen IL Tyrving 43:09   12:19
2 Inger Lise Pettersen Korgen IL 49:58 +6:49 14:16
3 Eli Ringdalen Mo OK 1:08:23 +25:14 19:32
4 Regula Hösli Bodø og Omegn IF Orientering 1:29:45 +46:36 25:38

H55

3 500 m, 13 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Tore Sagvolden Østmarka OK 28:29   8:08
2 Jan Gaute Buvik Korgen IL 32:45 +4:16 9:21
3 Per Kristian Ekeberg IL Tyrving 33:51 +5:22 9:40
4 Håkon B. Bø Bodø og Omegn IF Orientering 35:45 +7:16 10:12
5 Arnulf Villmo Korgen IL 35:56 +7:27 10:16
6 Anders Kure Bodø og Omegn IF Orientering 38:40 +10:11 11:02
7 Jan Kåre Vatne Mo OK 44:04 +15:35 12:35
8 Gunnar Brattli Mo OK 44:31 +16:02 12:43
9 Ingar Solberg Olderskog IL 45:49 +17:20 13:05
10 Morten Selnes Bodø og Omegn IF Orientering 47:01 +18:32 13:26
11 Dag Skogan Bodø og Omegn IF Orientering 54:02 +25:33 15:26
12 Hemmo Ahokoivu SK Pohjantähti 58:47 +30:18 16:47
13 Helge Rustad Freidig 59:14 +30:45 16:55

D65

2 500 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Eli Klovning Porsgrunn OL 37:57   15:10
2 Karen M. Bjørseth Bodø og Omegn IF Orientering 39:52 +1:55 15:56
3 Eva Lund Pedersen IL Siso 1:36:10 +58:13 38:28

H65

3 500 m, 11 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Per Rekkedal Bodø og Omegn IF Orientering 39:26   11:16
2 Asbjørn Pedersen IL Siso 42:29 +3:03 12:08
3 Ove Gunnar Jacobsen Stokke IL 44:45 +5:19 12:47
4 Jens Viggo Limstrand Bodø og Omegn IF Orientering 46:42 +7:16 13:20
5 Leif Magne Eggestad Bodø og Omegn IF Orientering 48:38 +9:12 13:53
6 Reidar Andersen Bodø og Omegn IF Orientering 1:00:03 +20:37 17:09
7 Lars Magne Klovning Porsgrunn OL 1:06:09 +26:43 18:54
8 Erling Pedersen IL Siso 1:11:54 +32:28 20:32
9 Åge Mohus Bodø og Omegn IF Orientering 1:20:08 +40:42 22:53
10 Tore Vaaje Asker Skiklubb 1:22:58 +43:32 23:42
  Richard Kringhaug Valnesfjord IL diskvalifisert    

H75

2 500 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Edvin Berg Bodø og Omegn IF Orientering 28:11   11:16
2 Carl B. Bjørseth Bodø og Omegn IF Orientering 30:13 +2:02 12:05
3 Svein Solerød OL Toten-Troll 32:09 +3:58 12:51


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +