NYESTE RESULTATER

| | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |
-->
SKIPLUKKER'N SVARER| Resultater: Friidretts-NM: Alle øvelser| NM Skiskyting: Alle klasser| Rulleskirenn: Reisafjellet Opp| Jarsengbakken Opp

Resultater Nordmarka Rundt 2008



Nordmarka Rundt 2008

 

Turrenn

 

Arrangør

Klæbu IL

 

Sted

Gjenvollhytta, Klæbu

 

 

 

Dato

27.01.08

 

 

 

Plas

Navn

Klubb

 

 

Slutt-tid

Diff

 

Jenter 15-16år, 20km

 

1

Martine Ranum Lehn

Byaasen Skiklubb

 

 

1:15:49.0

 

 

Kvinner 19-20år, 20km

 

1

Ingrid Bjørklimark

Klæbu IL

 

 

1:24:42.9

 

 

Kvinner 21-25år, 20km

 

1

Berit Gjelten

Alvdal IL

 

 

1:10:58.9

 

2

Katrine Dretvik

NTNUI - Ski

 

 

1:14:43.4

3:44.5

3

Lena Pedersen

Strindheim IL

 

 

1:16:01.3

5:02.4

4

Johanne Mikkelsen

NTNUI - Ski

 

 

1:25:57.1

14:58.2

 

Kvinner 26-30år, 20km

 

1

Borghild Løvset

Orkla FK

 

 

1:22:14.8

 

2

Eli-Anne S Eide

NTNUI - Ski

 

 

1:27:26.2

5:11.4

3

Margareth Urheim

NTNUI - Ski

 

 

1:40:19.8

18:05.0

 

Kvinner 41-45år, 20km

 

1

Kirsti Midttømme

NGU

 

 

1:12:51.1

 

2

Trulte Engan

Strindheim IL

 

 

1:21:48.0

8:56.9

 

Kvinner 51-55år, 20km

 

1

Elin Baardsgaard

NCC

 

 

1:31:18.5

 

 

Gutter 15-16år, 20km

 

1

Severin Lilleberg

Byåsen IL

 

 

1:07:25.0

 

2

Sondre Engan

Melhus IL

 

 

1:08:42.7

1:17.7

3

Simen Olafsen

Byaasen Skikl

 

 

1:11:59.9

4:34.9

 

Menn 17-18år, 20km

 

1

Eirik Telebond

Klæbu IL

 

 

1:03:22.3

 

2

Anders Kjeka Broen

Klæbu IL

 

 

1:06:53.1

3:30.8

3

Mathias Rundgren

Byaasen Skikl

 

 

1:07:34.5

4:12.2

4

Kenneth Flaaøien

Klæbu IL

 

 

1:08:16.5

4:54.2

5

Eivind Moe

Byaasen Skikl

 

 

1:08:35.4

5:13.1

 

Menn 19-20år, 20km

 

1

Ole Hartvik Skogstad

Lundamo IL

 

 

1:01:28.4

 

2

Ronny Fredrik Ansnes

Klæbu IL

 

 

1:02:08.1

0:39.7

3

Bjørn Horg

Lundamo IL

 

 

1:03:14.8

1:46.4

4

Trygve Søberg Ellingsen

Strindheim IL

 

 

1:04:52.2

3:23.8

5

Amund Rolfsen

Jonsvatnet IL

 

 

1:08:43.3

7:14.9

6

Even Skare

Klæbu IL

 

 

1:09:34.3

8:05.9

7

Lars Kristian Hagen

Strindheim IL

 

 

1:13:07.1

11:38.7

8

Sigurd Skomedal

Klæbu IL

 

 

1:13:56.6

12:28.2

 

Menn 21-25år, 20km

 

1

Ole Ivar Stakvik Eide

NTNUI - Ski

 

 

1:03:03.2

 

2

Einar Raknes Brekke

NTNUI - Ski

 

 

1:03:15.9

0:12.7

3

Tore Malo Ødegård

Molde og Omegn

 

 

1:03:18.6

0:15.4

4

Lars Litlere

Byåsen IL

 

 

1:03:27.1

0:23.9

5

Truls Aastebøl

HS IL

 

 

1:04:33.2

1:30.0

6

Ove Antvord Haugereid

NTNUI - Ski

 

 

1:06:19.0

3:15.8

7

Ole Martin Hauge

Valldal IL

 

 

1:06:30.4

3:27.2

8

Ole Thomas Helgesen

NTNUI - Ski

 

 

1:07:32.7

4:29.5

9

Christian Overå

Flatås IL

 

 

1:11:36.1

8:32.9

10

Lars Fjærvold

NTNUI - Ski

 

 

1:17:02.2

13:59.0

11

Sondre Lunde

Gjerpen IF

 

 

1:17:32.9

14:29.7

12

Daniel Siemssen

NTNUI - Ski

 

 

1:22:03.3

19:00.1

 

Menn 26-30år, 20km

 

1

Bjarne Nes

Sogndal IL

 

 

1:01:28.7

 

2

Per-Christian L Torgersru

Trønderenergi

 

 

1:03:17.3

1:48.6

3

Audun Thonstad

Strindheim IL

 

 

1:03:32.0

2:03.3

4

Martin Møller

NTNUI - Ski

 

 

1:05:21.6

3:52.9

5

Roger Ovesen

Byåsen IL

 

 

1:07:36.0

6:07.3

6

Kim Are Bull Hansen

Maxbo Thorstv

 

 

1:08:13.2

6:44.5

7

Jorolf Withbro

Rennebu IL

 

 

1:08:59.7

7:31.0

8

Erik Fagerholt

Orkdal IL

 

 

1:10:48.3

9:19.6

9

Ola A Eggen

Snåsa IL

 

 

1:11:00.8

9:32.1

10

Andreas Mikkelborg

NTNUI - Ski

 

 

1:11:42.0

10:13.3

11

Inge Flaat

Snåsa IL

 

 

1:12:34.3

11:05.6

12

Magnus Salamon Flaat

Snåsa IL

 

 

1:13:18.6

11:49.9

13

Tor-Eivind Karlsen

Mesta BIL

 

 

1:14:38.3

13:09.6

14

Stian Johansen

 

 

 

42:45.7

(8 km)

15

Thomas Grøttvik

 

 

 

43:04.6

(8 km)

 

Menn 31-35år, 20km

 

1

Odd Egil Brobakk

Støren sports

 

 

1:04:32.9

 

2

Frode Engtrø

Byneset IL

 

 

1:07:28.0

2:55.1

3

Frode Sundal

Jonsvatnet IL

 

 

1:07:43.0

3:10.1

4

Bjørn Egil Rossebø

NTNUI - Ski

 

 

1:09:38.4

5:05.5

5

Terje Opheim

Byåsen IL

 

 

1:10:08.8

5:35.9

6

Morten Bjerkås

Rennebu IL

 

 

1:18:42.8

14:09.9

 

Menn 36-40år, 20km

 

1

Helge Johansen

Jernbanen IL

 

 

1:08:07.0

 

2

Eskil Følstad

Verdal O-klubb

 

 

1:08:11.5

0:04.5

3

Geir Hansen

Kyrksæterøra

 

 

1:11:18.9

3:11.9

4

Odd Skjøtskift

Krokstadøra IL

 

 

1:14:55.5

6:48.5

5

Roar Eggen

Klæbu IL

 

 

1:16:19.2

8:12.2

6

Jan Olav Fagerholt

Orkdal IL

 

 

1:17:55.6

9:48.6

7

Ketil Pettersen

Leinstrand IL

 

 

1:19:45.6

11:38.6

8

Jan Rune Asbjørnslett

Krokstadøra IL

 

 

1:20:22.7

12:15.7

9

Roger Løkvik

Jonsvatnet IL

 

 

1:20:40.9

12:33.9

10

Anders Risan

Steinan Trim

 

 

1:20:54.6

12:47.6

 

Menn 41-45år, 20km

 

1

Eirik Engan

Strindheim IL

 

 

1:05:45.9

 

2

Oddmund Aarø

Klæbu IL

 

 

1:08:20.8

2:34.9

3

Nils Kristian Moe

Klæbu IL

 

 

1:09:29.1

3:43.2

4

Per Johan Gjølga

Bjugn IL

 

 

1:10:33.3

4:47.4

5

Bjørn Nilsskog

Fredig IL

 

 

1:10:35.3

4:49.4

6

Jan Eirik Hjelmeland

Klæbu IL

 

 

1:13:46.7

8:00.8

7

Knut Inge Opheim

Hovin IL

 

 

1:14:04.7

8:18.8

 

Menn 46-50år, 20km

 

1

Runar Flønes

Orkanger IF

 

 

1:05:26.4

 

2

Inge Vollset

Klæbu IL

 

 

1:07:23.8

1:57.4

3

Torgeir Spets

Byåsen IL

 

 

1:07:45.0

2:18.6

4

John Rune Gilberg

CK Victoria

 

 

1:08:24.0

2:57.6

5

Jostein Folgerø

Kyrksæterøra

 

 

1:09:01.4

3:35.0

6

Ralf-Peter Michler

Byaasen Skikl

 

 

1:09:24.5

3:58.1

7

Leif Erik Rekstad

Jernbanen IL

 

 

1:09:56.9

4:30.5

8

Stig Are Sund

Klæbu IL

 

 

1:14:46.7

9:20.3

9

Bjørn A Johansen

Fosen løpeklu

 

 

1:22:04.8

16:38.4

 

Sturla Sæther

Byaasen Skikl

 

 

Brutt

 

 

Ola Morten Eidem

Selbustrand I

 

 

Brutt

 

 

Menn 51-55år, 20km

 

1

Steinar Spets

Byåsen IL

 

 

1:07:31.2

 

2

Jostein Alvestad

Wing OK

 

 

1:10:00.4

2:29.2

3

Frank Brenne

Bjugn IL

 

 

1:10:54.5

3:23.3

4

Hans Ole Rolfsen

Jonsvatnet IL

 

 

1:12:23.7

4:52.5

5

Kjetil Lehn

Byaasen Skikl

 

 

1:16:45.1

9:13.9

6

Einar Hjellen

Leinstrand IL

 

 

1:17:37.9

10:06.7

7

Thor Sødal

Eide IL

 

 

1:19:09.6

11:38.4

8

John Bjørn Storvold

Klæbu IL

 

 

1:20:38.2

13:07.0

9

Bård Roll

Nidelv IL

 

 

1:27:58.4

20:27.2

 

Menn 56-60år, 20km

 

1

Jarle Thonstad

Heimdal IL

 

 

1:07:22.6

 

2

Jørn Johansen

Fredig IL

 

 

1:10:40.9

3:18.3

3

Ivar Tanum

Flå IL

 

 

1:21:48.5

14:25.9

 

Menn 61-65år, 20km

 

1

Nils Nyhus

Siemenslaget

 

 

1:14:17.0

 

2

Erik Tronvoll

Svorkmo N.O.I

 

 

1:14:17.1

0:00.1

3

Nils Baas

NTNUI - Ski

 

 

1:21:47.2

7:30.2

 

Menn 66-70år, 20km

 

1

Ola Kvaale

Fylket IL

 

 

1:10:55.2

 

2

Arne Sæterhaug

Byåsen IL

 

 

1:19:03.3

8:08.1

 

Menn 71-75år, 20km

 

1

Magne Myren

Ranheim Skikl

 

 

1:31:17.4

 

 

Menn 76-80år, 20km

 

1

Aarstein Berg

Byåsen IL

 

 

1:30:15.7

 

 

Menn 81år og eldre, 8km

 

1

Bjarne Espås

Børsa IL

 

 

50:36.3

 



* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +