NYESTE RESULTATER

| | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |
-->
SKIPLUKKER'N SVARER| Resultater: Friidretts-NM: Alle øvelser| NM Skiskyting: Alle klasser| Rulleskirenn: Reisafjellet Opp| Jarsengbakken Opp

Resultater Nordmarka Rundt 2009



 

Nordmarka Rundt 2009 Turrenn
      Gjenvollhytta, Klæbu
      Søndag 18.01.2009
Plass Navn Klubb Slutt-tid Diff
         
Kvinner 17-18år, 20km      
1 Martine R. Lehn  Byaasen Skiklub 01:13:25  
2 Anne Kjersti Kalvå  Lundamo IL  01:15:24 01:59
3 Heidi Hyttehaug  Budal IL  01:16:09 02:44
Kvinner 21-25år, 20km      
1 Silje Helene Waagaard  NTNUI - Ski  01:20:21  
2 Anette Kvaal  Skatval Skila 01:25:54 05:33
3 Sofie Aarnes  NTNUI - Ski  01:27:48 07:27
4 Katharina Kahrs  NTNUI - Ski  01:35:25 15:04
Kvinner 41-45år, 20km      
1 Kirsti Midttømme  NGI BIL  01:14:47  
Kvinner 46-50år, 20km      
1 Mette Foss  St.Olavs Hosp 01:33:00  
Kvinner 51-55år, 20km      
1 Grethe Nordtømme  Budal IL  01:21:57  
2 Odrun Gederaas  Ranheim Skikl 01:36:05 14:08
Gutter 15-16år, 20km      
1 Øyvind Larsen  Ranheim Skikl 01:14:03  
2 Terje Magnus Sørensen  Flatås IL  01:26:16 12:13
3 Eirik Lingås Johnsen  Ranheim Skikl 01:32:33 18:30
Menn 17-18år, 20km      
1 Anders Broen  Klæbu IL  01:02:57  
2 Olav Foss Presthus  Byåsen IL  01:03:36 00:39
3 Eivind Sundset Moe  Byaasen Skikl 01:07:29 04:32
Menn 19-20år, 20km      
1 Eirik Telebond  Klæbu IL  00:59:47  
2 Espen Størseth  Byåsen IL  01:00:27 00:40
Menn 21-25år, 20km      
1 Henning Offigstad  Øyer-Tretten  01:03:09  
2 Truls Aastebøl  Høybråten&Sto 01:03:42 00:33
3 Magnus Bleken  Rudsbygd IL  01:04:31 01:22
4 Tore Malo Ødegård  NTNUI - Ski  01:05:25 02:16
5 Bengt-Magnus Mathisen  Tiller IL  01:07:49 04:40
6 Bjørn Owren  NTNUI - Ski  01:10:49 07:40
7 Ole Johan Sando  3T  01:12:13 09:04
8 Kristoffer Forsberg Olsen NTNUI - Ski  01:12:54 09:45
9 Christian Melhus Overå  Flatås IL  01:13:58 10:49
10 Eirik Marthinsen  NTNUI - Ski  01:19:58 16:49
Menn 26-30år, 20km      
1 Tomas Brikselli  NTNUI - Ski  01:02:58  
2 Åsmund H. Morgestad  Strindheim IL 01:03:45 00:47
3 Ove Antvord Haugereid  NTNUI - Ski  01:04:09 01:11
4 Andreas Mikkelborg  NTNUI - Ski  01:04:27 01:29
5 Ole Erik Furuberg  Grue Finnskog 01:07:24 04:26
6 Jostein Nørbech  NTNUI - Ski  01:09:32 06:34
7 Audun Thonstad  Strindheim IL 01:10:31 07:33
8 Stig Alvestad  Wing OK  01:11:55 08:57
9 Magnus Salamon Flaa  Snåsa IL  01:12:01 09:03
10 Ola A Eggen  Snåsa IL  01:13:13 10:15
11 Kristian David Smogeli  NTNUI - Ski  01:32:53 29:55
12 Morten Klouman  NTNUI - Ski  01:57:01 54:03
Menn 31-35år, 20km      
1 Frode Jermstad  Strindheim Sk 00:59:48  
2 Jens Petter Estil  Strindheim IL 01:02:26 02:38
3 Per-Christian Lysaker Tor TrønderEnergi 01:02:45 02:57
4 Runar Martinsen  Lierne Ski  01:04:32 04:44
5 Rune Moen  Hommelvik IL  01:08:16 08:28
6 Knut Ødegaard  Strandbygda I 01:08:24 08:36
7 Frode Saghaug  Vanvik IL  01:17:11 17:23
8 Jakob Krogsrud  Stathelle IL  01:36:26 36:38
Menn 36-40år, 20km      
1 Martin Ree  Støren Sports 01:01:08  
2 Svein Erik Halvorsen  Støren Sports 01:02:19 01:11
3 Helge Johansen  Jernbanen IL  01:03:33 02:25
4 Pål Benum Reiten  NTNUI - Ski  01:05:56 04:48
5 Torgeir Moen  Budal IL  01:06:29 05:21
6 Geir T. Tomren  Tomrefjord IL 01:06:36 05:28
7 Trond Kristian Karlsen  AstraZeneca  01:11:41 10:33
8 Geir Hansen  Kyrksæterøra  01:13:10 12:02
9 Robert Mæle  3T  01:14:40 13:32
10 Trond Egil Reitan  3T  01:15:18 14:10
11 Morten Willmann  Børsa IL  01:19:39 18:31
12 Odd Erik Gåsbakk  IL Leik  01:23:31 22:23
13 Nils Harald Brattgjerd  Charlottenlun 02:10:53 01:09:45
Menn 41-45år, 20km      
1 Rune Hjeldnes  Klæbu IL  01:04:41  
2 Håvard Lorang  Siemens  01:05:32 00:51
3 Nils Kristian Moe  Klæbu IL  01:05:57 01:16
4 Arvid Mølnvik  Powel  01:06:49 02:08
5 Christian Eirik Johnsen  Ranheim Skikl 01:06:53 02:12
6 Per Johan Gjølga  Bjugn IL  01:08:24 03:43
7 Jan Erik Hjelmeland  Klæbu IL  01:09:47 05:06
8 Steinar Fenes  Team Maritime 01:10:15 05:34
9 Sverre Steen  Ramme Alvor  01:15:49 11:08
10 Bård Sandberg  Strindheim  01:17:15 12:34
11 Rolf Sture Normann  Børsa IL  01:28:38 23:57
12 Reidar Kvalvik  Team Maritime 01:40:18 35:37
Menn 46-50år, 20km      
1 Runar Flønes  Orkanger IF  01:03:37  
2 Olaf Lurvik  Ranheim Skikl 01:04:34 00:57
3 Inge Valseth  Siemens  01:05:27 01:50
4 Ove Maske  Ranheim Skikl 01:07:46 04:09
5 Roar Sæther  Buvik IL  01:09:18 05:41
6 Atle Sørløkk  Siemens  01:09:31 05:54
7 Ralf-Peter Michler  BSK  01:13:02 09:25
8 Hans Boye Skogstad  Lundamo IL  01:14:13 10:36
9 Ove Muhle  Buvik IL  01:17:32 13:55
10 Valdemar W Geisler  Byåsen IL  01:23:32 19:55
Menn 51-55år, 20km      
1 Jan-Olav Presthus  Jernbanen IL  01:05:26  
2 Kasper Myhr  Klæbu IL  01:08:22 02:56
3 Steinar Spets  Byåsen IL  01:08:25 02:59
4 Leif Erik Rekstad  Jernbanen IL  01:10:54 05:28
5 Hans Ole Rolfsen  Jonsvatnet IL 01:13:16 07:50
6 Jostein Alvestad  Wing OK  01:13:32 08:06
7 Einar Hjellem  Leinstrand IL 01:14:08 08:42
8 Geir Asle Owren  Flatås IL  01:15:19 09:53
9 Ketil Reitan  Flå IL  01:15:54 10:28
10 John Bjørn Storvold  Klæbu IL  01:20:41 15:15
11 Paul Håkon Almås  Hommelvik IL  01:23:25 17:59
12 Bård Roll  Nidelv IL  01:25:18 19:52
13 Jan-Ove Giske  IL Ravn  01:28:06 22:40
Menn 56-60år, 20km      
  Per Kristian Greve  Orkanger IF  Brutt   
Menn 61-65år, 20km      
1 Nils Nyhus  Siemens  01:15:04  
2 Arnt Johan Skjetne  Børsa IL  01:18:45 03:41
3 Bjørn Klakken  Bjugn IL  01:25:30 10:26
Menn 66-70år, 20km      
1 Ola Kvaale  Fylket BIL  01:09:48  
Menn 71-75år, 8km      
1 Arne Sæterhaug  Byåsen IL  01:20:46  
Kvinner bedrift, 8km      
  Ella Aune  Fylket BIL  35:38:00  
  Arna Bergsmyr  Fylket BIL  01:37:48  
  Tove Flatval  PIL  01:14:35  
  Anne Reidun Kjesbu  PWC  02:00:20  
Menn bedrift, 20km      
  Jørgen Amdal  NTNU  01:25:44  
  Knut Bakkejord  Trondheim Kom 01:16:41  
  Olav R. Bellingmo  Bellingmo Tra 01:17:13  
  Magnar Bendheim  Sparebank 1  01:21:45  
  Jørgen Berge  Snekkerkompan 01:18:10  
  Helge Berge  Eurotak  01:15:39  
  Frank Bjarkø  NRK  01:33:14  
  Leif Bjerkan  Sintef  01:21:22  
  Finn Bjørgum  Trondheim Kom 01:51:46  
  Espen Blomlie  Eget  01:17:56  
  Tommy Blomlie  Eget  01:22:52  
  Ronald Blomlie  TrønderEnergi 01:23:08  
  Knut Blomstervik  Gråkallbanen  01:22:59  
  Jørn Brørs  PWC  01:21:02  
  Arne Dahl  Fengslet  01:17:51  
  Geir Drivoll  Statsbygg  01:22:30  
  Terje Drøyvold  Tine  01:04:24  
  Olaf Eggen  Jernia  01:42:38  
  Roar Eggen  Fylket BIL  01:20:27  
  Torbjørn Eid  Melhus vgs  01:09:36  
  Kjartan Floer  Trondheim Gol 01:20:39  
  Børre Forsell  NTNU  01:41:49  
  Tore Forsgren  Klæbu Kommune 01:34:40  
  Kjell Fremstad  Block Watne  01:12:42  
  Trond Frisvold  NSN  01:33:30  
  Hans Ove Grøntvedt  Trondheim Kom 01:10:01  
  Kai Rune Haugerød  Eget  01:08:14  
  Åge Haugerød  Statsbygg  01:20:18  
  Dag Erik Helleand  Vinje  01:20:46  
  Einar Hjorthul  Mikroplast  01:23:55  
  Anders Hoff  NIF  01:21:57  
  Mats Navik Hval  Eget  01:08:59  
  Lars Ove Jakobsen  GBU  01:12:55  
  Anders Johnsen  Handelsbanken 01:17:22  
  Erik Karlsen              *** PWC  01:33:31  
  Hans Arve Kotsbakk  Fengslet  01:07:24  
  Hans Kovzgaten  Fylket BIL  01:19:06  
  Jon Inge Kulseth  Acusto  01:08:29  
  Brent Landsem  Melhus vgs  01:13:55  
  Mats Langnes  Reinertsen BI 01:30:14  
  Frank Lillegraven  Forsvaret  01:06:50  
  Håkon Markussen  Netcom  01:11:10  
  Arne Mikkelsen  NTNU  01:14:05  
  Jon Ivar Mogseth  Jernbanen IL  01:19:32  
  Kjetil Munkvik  Brannkorpset  01:33:47  
  Geir Møllegaard  Bilcentrum  01:27:42  
  Erik Nilsson  Eget  01:18:51  
  Morten Olsen  Fengslet  01:15:26  
  Øystein Otterlei  Fengslet  01:19:11  
  Petter Quist Paulsen  St.Olavs Hosp 01:07:18  
  Odd Magne Reitan  ATMEL  01:19:32  
  Frode Rekkebo  Trønderbakeri 01:12:03  
  Bernt Rognes  Bouvet  01:15:41  
  Jon Røstum  Sintef  01:10:43  
  Roger Sagen  Trondheim Kom 01:12:52  
  Håvard Sandvik  Autronica  01:09:26  
  Freddie Schumann  Fylket BIL  01:17:52  
  Oddvar Selvnes  Eget  01:24:26  
  Knut Olav Skjetne  PWC BiL  01:25:14  
  Espen Skjevik  PWC BiL  01:25:52  
  Kåre Sletta  YIT  01:08:31  
  Harry Sollie  Jernbanen IL  01:22:36  
  Jostein Staverløkk  Umoe IKT  01:14:24  
  Håkon Stene  DNB NOR  01:13:32  
  Morten Strand  Klæbu Kommune 01:49:45  
  Ole Tronhus  Trondheim Ene 01:08:38  
  Ingolf Tøndel  Siemens  01:19:36  
  Erik Veiftsmo  Bouvet  01:19:44  
  Øyvind Viken  Acando  01:14:05  
  Rune Vollan  K.C Knudsen  01:14:16  
  Rune Weiby  Canon  01:32:45  
  Øystein Wiggen  Lindorf  01:43:13  
  Jon Anders Wold  Acusto  01:16:33  
  Reidar Sivertsen  Fengslet  Brutt   
*** Antatt slutt-tid      
Resultatservice: Alge Timing Norge AS, tlf 56529820
Klæbu IL takker sin hovedsponsor
Klæbu Sparebank


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +