Resultater Nordmarka Rundt - NR100 - 2018



Resultater Nordmarka Rundt - NR 100 - 100 km, klassisk
Sognsvann til Mylla t/r i en rundløype - GPS-målt til 107 km
Oslo + flere nabokommuner - 10. mars 2018

Arrangementstype: Langrenn

– Alle som gikk var vinnere på denne flotte dagen i Nordmarka, melder arrangørene på sin Facebook-side

– Martin Hallberg var kortest tid ute, og fikk seg litt mindre tid i skiparadis enn oss andre. Felles for oss alle denne eventyrlige dagen; Vi var VELDIG blide, legger de til.

Resultatliste
Martin Hallberg 06:20
Håvard Grenan 06:50
Terje Vigdal 07:00
Lars Petter Bryn 07:10
Thomas Torp 07:12
Kristian Just 07:18
Martin Just 07:18
Svein Wiig 07:18
Rune Wiig 07:18
Thorkild Gundersen 07:18
Amund Øverjordet 07:20

Såle Fenstad 07:22
Harald Skarpeteig 07:25
Geir Hoksnes 07:25
Erik Hande 07:25
Eirik Thorsrud 07:25
Christian Fossen 07:29
Jonathan Sætre 07:29
Esben Slaatto 07:33
Elend Hovind 07:33
Morten Meir 07:38
Henrik Heiestad 07:43
Christian Korvald 07:44
Bernt Sverre Mehammer 07:48

Eivind Berstad 08:06
Hallgrim Sagen 08:08
Ivar Indreby 08:08
Øyvind Sævig 08:09
Jan Erik Sundt 08:13
Ole Johan Lindås 08:14
Magne Angvik Hovdar 08:14
Thor Andreas Tangen 08:30
Bjørnar Roalkvam 08:33
Petter Vogsæter 08:33
Rasmus Sandvold 08:37
Erik Tuvey 08:49
Sindre Langaas 08:50
Erik Schmidt 08:50
Kjetil Nordanå 08:56
Mette Bakken Skauerud 09:10
Mats Ånesrud 09:13
Magnus Callester 09:13
Olav Holden 09:14
Erik Skajem 09:16
Anders Tørud 09:19
Jon Anders Fløistad 09:19
Ingvild Udenæs 09:21
Margrethe Farsjø 09:21
Mads Kigen 09:21
Brita Sauar 09:21
Ninette Banoun 09:28
Harld Sunde 09:30

Bjørnar Eidsmo 09:31
Espen Klaesson 09:37
Jan Mehol 09:37
Nicholas Rivet 09:37
Gildwen Le Fefrec 09:50
Hilde Reh Stensrud 09:50
Ivar Folkedal 09:50
Barbora Cejpkova 09:57
Joar Nedberg 09:59
Jon Benjamin Lund Tallerås 10:03
Line Mork 10:04
Anne Britt Bringedal 10:04
Karl Bjurstrøm 10:07
Mathias Smith-Meyer 10:07
Gunn Jorunn Tveiten 10:17
Børge Brubak 10:17
Geir Evensen 10:18
Erlend Evensen 10:22
Roger Hansen 10:23
Marius Mjaaland 10:30

Thomas Andresen 10:30
Morten Korsaksel 10:30
Jørn Arild Karlsen 10:32
Trym Trymbo 10:32
Lars Hasvoll Bakke 10:40
Christoffer Wilner 10:43
Dan Riber 10:43
Tone Böckmann 10:45
Freddy Vollebekk 11:15
Dan Michael Heggø 11:15
Jan Erik Svang 11:20
Anette Melsom Myhre 11:20
Eva Marie Bakke 11:20
Nikolai Brodin 11:21
Sigrid Skare 12:05
Daniel Todt 12:05
Oskar Borberg 12:30
Øystein Næss 13:00
Maria Vonen 14:25
Maria Jones 14:25

Ikke registrert sluttid
Lars Haugen 
Petter Godeli 
Cecilie Longva Egesund 
Marius Borthen 
Erlend Eikeland Uthaug 
Dovydas Miliauskas 
Erika Wollner 
Johannes Rummelhoff 
Thomas Sagen 
Bjørn Petter Bjerke