Resultater Nordstrandsløpet 2019



Resultater Nordstrandsløpet - 6,7 km
Gloppen, Sogn og Fjordane - 29. september 2019

Arrangementstype: Friidrett, mosjonsløp, terrengløp

Plass   St.nr.   Klasse   Namn   Klubb   Tid
1   289   G12-15   Mathias Nesgård   Fjellhg/Vereide IL   23.48
2   285   G12-15   Erik Hjelmeset Fragått   Sigdal Friidrettsklubb   31.31
                     
1   259   G16-18   Tobias Fuglestrand   STIL   22.55
2   246   G16-18   Adrian Apalset   Fjellhug/Vereide il   26.07
3   269   G16-18   Ben Michaelsen   NF   26.57
4   284   G16-18   Tor Eirik Standsbury   NF   27.29
5   266   G16-18   Svein Bakke   NF   31.40
6   267   G16-18   Iver Honningdal   NF   32.21
                     
1   276   J12-15   Cecilie Tveit   Fjellhug Vereide IL   30.34
                     
1   290   K19-22   Jenny Schefte   NF   25.08
2   288   K19-22   Karen Sunde   NF   27.00
3   256   K19-22   Helene Bjørnsen   NF   28.24
4   263   K19-22   Juliane Beckman   NF   28.28
5   209   K19-22   Silje Rydland   NF   29.13
6   257   K19-22   Kjersti Tønnessen Berstøl   NF   32.24
7   297   K19-22   Åsne Øyri Grøtterød   NF   32.25
8   283   K19-22   Dorte Klokk   NF   33.11
9   272   K19-22   Ingrid Muri Pettersen   NF   33.13
10   298   K19-22   Cecilie Helgeland   NF   33.18
11   287   K19-22   Dortea Mjøs   NF   33.49
12   278   K19-22   Frida Muri Krahn   NF   37.33
13   279   K19-22   Helene Johansen   NF   37.33
                     
1   275   KS   Eirin Åsen Kvalheim   Måløy   24.48
                     
1   264   KV65-69   Liv Berge   Åheim IL   35.32
                     
1   274   M19-22   Sigmund Åsen Kvalheim   Måløy   23.26
2   281   M19-22   Ole Nygaard   NF   23.55
3   280   M19-22   Håvard Kvidbergskår   NF   24.18
4   270   M19-22   Simon Lervåg Breivik   NF   25.45
5   273   M19-22   Trygve Næss   NF   26.05
6   292   M19-22   Olav Berger   NF   26.55
7   282   M19-22   Erik fuglum   NF   26.57
8   254   M19-22   Andreas Vik   NF   27.18
9   291   M19-22   Ole Mathias Slyngstadli   NF   27.22
10   268   M19-22   Peder Undheim   NF   27.29
11   295   M19-22   Anders Emil M Matre   NF   28.51
12   255   M19-22   Henrik Nesje   NF   35.48
13   250   M19-22   Ruben Hanssen   NF   43.31
                     
1   271   MS   Jakob Tjåland Randern   NF   30.04
2   244   MS   Marius Brekke Bergh   Almenning   34.07
                     
1   296   MV35-39   Steinar Saltbones   FjellhugVereide   25.11
                     
1   252   MV40-44   Hilmar Kråkenes   Almenning il   22.26
2   260   MV40-44   Marcus Vedeler   Eid il   27.43
3   265   MV40-44   Bjørn Dahl   NF   29.39
                     
1   262   MV45-49   Sindre Humberset   GFIL   27.36
2   245   MV45-49   Inge Visnes   Almenning   29.59
3   277   MV45-49   Odd Bjarne Tveit   Sandane Sykkelklubb   30.34
                     
1   249   MV50-54   Helge Hafsås   Olden   24.06
2   261   MV50-54   Ulf_Magne Eikås   Stryn    34.06
                     
1   248   MV55-59   Egil Holvik   Almenning   27.22
2   293   MV55-59   Vidar Eide   Fjellhug/Vereide il   27.36
                     
1   253   MV60-64   Einar Strand   Olden    27.43
                     
1   294   MV65-69   Dagfinn Nyhammer       29.34
2   251   MV65-69   Inge Asbjørn Haugen   Hornindal   31.24
                     
1   258   MV70-74   Magne Tystad   Fjellhug/Vereide IL   32.20
2   286   MV70-74   Rolf Tennebø   SFE BIL   33.24
                     
1   247   MV75-79   Jostein Visnes Almenning   37.33


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +