Resultater Norgescup Åsen - 15 km - Menn 2018



Resultater Norgescup Åsen - 15 km, fri, menn
Åsen, Akershus - 11. februar 2018

Arrangementstype: Langrenn

Rank Bib Name Year Nation Time Behind FIS Points
 1  240 HAGA Magne  1994  NOR   0:38:06.8     20.00
 2  236 RUNDGREEN Mathias  1991  NOR   0:38:27.5  +20.7  27.24
 3  239 STOCK Daniel  1992  NOR   0:38:43.0  +36.2  32.66
 4  277 NYGAARD Per Kristian  1987  NOR   0:39:12.9  +1:06.1  43.12
 5  254 HOEL Johan  1994  NOR   0:39:14.1  +1:07.3  43.54
 6  257 JESPERSEN Chris Andre  1983  NOR   0:39:26.8  +1:20.0  47.99
 7  244 NYENGET Martin Loewstroem  1992  NOR   0:39:30.8  +1:24.0  49.39
 8  274 TEFRE Gjoeran  1994  NOR   0:39:34.9  +1:28.1  50.82
 9  252 KVISLE Erland  1996  NOR   0:39:46.7  +1:39.9  54.95
 10  245 ENGDAHL Petter  1994  SWE   0:39:47.8  +1:41.0  55.33
 11  272 HAGA Anders  1998  NOR   0:39:55.9  +1:49.1  58.17
 11  234 KVAALE Gaute  1995  NOR   0:39:55.9  +1:49.1  58.17
 13  264 BUCHER-JOHANNESSEN Thomas  1997  NOR   0:39:57.5  +1:50.7  58.73
 14  256 MOSEBY Haavard  1999  NOR   0:39:59.1  +1:52.3  59.29
 15  271 STAKSTON Petter  1997  NOR   0:40:03.1  +1:56.3  60.69
 16  241 STENSAAS Magnus  1993  NOR   0:40:17.3  +2:10.5  65.65
 17  265 NYENG Emil  1991  NOR   0:40:22.4  +2:15.6  67.44
 18  225 MARTENS MEYER Herman   1997  NOR   0:40:24.5  +2:17.7  68.17
 19  276 ULVANG Joergen Saeternes  1994  NOR   0:40:26.5  +2:19.7  68.87
 20  255 TJELLE Johan  1994  NOR   0:40:29.6  +2:22.8  69.96
 21  242 DAHL Svein Halvor  1989  NOR   0:40:31.7  +2:24.9  70.69
 22  278 JENSSEN Jan Thomas  1996  NOR   0:40:31.9  +2:25.1  70.76
 23  238 TURTVEIT Vebjoern  1994  NOR   0:40:33.3  +2:26.5  71.25
 24  263 DAHLEN Thomas Albertsen  1991  NOR   0:40:36.5  +2:29.7  72.37
 25  262 HUNDSETH Johan  1993  NOR   0:40:38.9  +2:32.1  73.21
 26  204 KRISTOFFERSEN Even  1996  NOR   0:40:39.3  +2:32.5  73.35
 27  229 VESTLI Torstein  1994  NOR   0:40:49.4  +2:42.6  76.88
 28  186 DOENNESTAD Henrik  1996  NOR   0:40:51.0  +2:44.2  77.44
 29  250 JOHAUG JR. Karstein  1992  NOR   0:40:54.9  +2:48.1  78.81
 29  237 SVENSSON Daniel  1992  SWE   0:40:54.9  +2:48.1  78.81
 31  269 LINDBLAD Anton  1990  SWE   0:40:57.4  +2:50.6  79.68
 32  253 KLEIVI Halvor  1996  NOR   0:41:02.8  +2:56.0  81.57
 33  270 FOLKVORD Sindre  1995  NOR   0:41:10.0  +3:03.2  84.09
 34  230 GJEMSE Magnus  1991  NOR   0:41:15.4  +3:08.6  85.98
 35  224 ANDERSEN Fredrik Ole Oldereid  1993  NOR   0:41:24.3  +3:17.5  89.09
 36  135 HANSEN Magne Lund  1991  NOR   0:41:24.4  +3:17.6  89.13
 37  231 NYGAARD Bjoern Thomas  1987  NOR   0:41:25.8  +3:19.0  89.62
 38  222 FROST Edvin  1995  NOR   0:41:27.7  +3:20.9  90.28
 39  121 SUNDSVIK Espen  1993  NOR   0:41:28.2  +3:21.4  90.46
 40  100 JORDE Sindre Fjellheim  1996  NOR   0:41:30.4  +3:23.6  91.23
 41  247 BRAENNMARK Viktor  1992  SWE   0:41:34.5  +3:27.7  92.66
 42  267 AURLAND Joachim  1996  NOR   0:41:42.2  +3:35.4  95.35
 43  248 GROENFLATEN Sindre  1995  NOR   0:41:43.9  +3:37.1  95.95
 44  235 BU Torstein  1995  NOR   0:41:45.8  +3:39.0  96.61
 45  221 IHLEBAEK Harald  1996  NOR   0:41:50.7  +3:43.9  98.33
 46  113 OPSAHL Torstein Wiiger  1997  NOR   0:41:51.8  +3:45.0  98.71
 47  202 GABRIELSEN Sjur Obrestad  1992  NOR   0:41:55.9  +3:49.1  100.15
 48  193 WAHL Simen Munch  1998  NOR   0:42:01.4  +3:54.6  102.07
 49  103 WINSVOLD Bendik  1997  NOR   0:42:06.2  +3:59.4  103.75
 50  195 AARRESTAD Magnus Lian  1995  NOR   0:42:07.9  +4:01.1  104.34
 51  261 MIKKELSEN Martin  1992  NOR   0:42:08.0  +4:01.2  104.38
 52  95 ANDERSEN Aleksander Fjeld  1997  NOR   0:42:08.7  +4:01.9  104.62
 53  160 SVALAND Lars Aasheim  1995  NOR   0:42:15.0  +4:08.2  106.83
 54  258 BJERKRHEIM Kjetil Andre  1993  NOR   0:42:26.6  +4:19.8  110.89
 55  184 WINTHER Arnt Gunnar  1996  NOR   0:42:30.5  +4:23.7  112.25
 56  197 HOEL Amund  1997  NOR   0:42:30.9  +4:24.1  112.39
 57  232 SOERENSEN Anders  1996  NOR   0:42:33.0  +4:26.2  113.13
 58  176 MIKKELSEN Eirik  1995  NOR   0:42:36.9  +4:30.1  114.49
 59  216 RISETH Martin  1993  NOR   0:42:40.5  +4:33.7  115.75
 60  138 SJOELI Mattis  1994  NOR   0:42:41.5  +4:34.7  116.10
 61  196 JORDHEIM Ola  1996  NOR   0:42:42.1  +4:35.3  116.31
 62  212 FIKKE Trym Halbjoerhus  1996  NOR   0:42:42.9  +4:36.1  116.59
 63  210 GRASTVEIT Stian  1995  NOR   0:42:43.7  +4:36.9  116.87
 64  246 KORPELA Heikki  1990  FIN   0:42:44.2  +4:37.4  117.04
 65  191 VESTERHEIM Magnus  1994  NOR   0:42:44.5  +4:37.7  117.15
 65  133 LAMOEY Kristoffer  1993  NOR   0:42:44.5  +4:37.7  117.15
 67  92 KVAM Andreas  1994  NOR   0:42:49.2  +4:42.4  118.79
 68  190 STRANDBRAATEN Jostein  1997  NOR   0:42:49.6  +4:42.8  118.93
 69  174 HUSBY Erik  1997  NOR   0:42:50.2  +4:43.4  119.14
 70  172 NORTHUG Even  1995  NOR   0:42:56.1  +4:49.3  121.21
 71  200 HELGESTAD Fredrik  1997  NOR   0:42:56.2  +4:49.4  121.24
 72  199 HOLTH Bendik Skjoenberg  1997  NOR   0:42:58.2  +4:51.4  121.94
 73  273 SKINSTAD Petter Soleng  1989  NOR   0:42:59.5  +4:52.7  122.40
 74  125 CLAUSSEN Aleksander de Lange  1995  NOR   0:42:59.8  +4:53.0  122.50
 75  171 EK Aleksander Dyrberg  1993  NOR   0:43:02.8  +4:56.0  123.55
 76  215 ROEVIK Torstein Buan  1996  NOR   0:43:03.9  +4:57.1  123.94
 77  147 SVENDSBY Ole Marius  1997  NOR   0:43:04.0  +4:57.2  123.97
 78  218 THONER Halvor Korboel  1991  NOR   0:43:04.2  +4:57.4  124.04
 79  178 JACKSON Ryan  1997  CAN   0:43:04.7  +4:57.9  124.22
 80  163 NYHUS Erlend  1995  NOR   0:43:08.1  +5:01.3  125.40
 81  122 BOVOLD Lars  1997  NOR   0:43:11.0  +5:04.2  126.42
 82  233 AUSTAD Jonas  1996  NOR   0:43:14.0  +5:07.2  127.47
 83  275 HAMNES Vegard  1993  NOR   0:43:14.2  +5:07.4  127.54
 84  188 LUCHSINGER Tommi  1993  NOR   0:43:16.1  +5:09.3  128.20
 85  101 HAUG Mattis  1996  NOR   0:43:17.0  +5:10.2  128.52
 86  161 VALOEY Elias Rene  1994  NOR   0:43:17.9  +5:11.1  128.83
 87  211 FINNE Sindre  1997  NOR   0:43:20.4  +5:13.6  129.71
 88  259 AUNLI Lars Ove  1993  NOR   0:43:21.5  +5:14.7  130.09
 89  185 HJELDE Christian Magnus  1997  NOR   0:43:23.3  +5:16.5  130.72
 90  223 ROENNING Sigurd  1997  NOR   0:43:25.1  +5:18.3  131.35
 91  129 WIIK Emil  1997  NOR   0:43:26.3  +5:19.5  131.77
 92  105 ULDAL Espen  1997  NOR   0:43:26.5  +5:19.7  131.84
 93  198 SVINSAAS Jo  1997  NOR   0:43:31.5  +5:24.7  133.59
 94  228 BERGAN Sivert Halfdan  1995  NOR   0:43:38.6  +5:31.8  136.07
 95  112 HUSDAL Henrik  1998  NOR   0:43:38.8  +5:32.0  136.14
 96  177 LOEFALD Gjermund  1993  NOR   0:43:40.6  +5:33.8  136.77
 97  145 NORDENG August  1995  NOR   0:43:42.3  +5:35.5  137.37
 98  156 VOLLSET Kristoffer By  1996  NOR   0:43:44.0  +5:37.2  137.96
 99  181 KJENNERUD Eivind  1997  NOR   0:43:53.9  +5:47.1  141.43
 100  219 BORGERSEN Joergen Jensen  1995  NOR   0:43:54.6  +5:47.8  141.67
 101  141 HAUAN Sivert Hansen  1997  NOR   0:43:59.4  +5:52.6  143.35
 102  179 PERSEN Espen  1996  NOR   0:43:59.8  +5:53.0  143.49
 103  140 GLOMNES Sverre Ryland  1996  NOR   0:44:07.6  +6:00.8  146.22
 104  194 KLETTE Hans-Inge  1997  NOR   0:44:08.7  +6:01.9  146.60
 105  220 MYRMO Haakon  1995  NOR   0:44:09.8  +6:03.0  146.99
 106  93 SKAR Hogne Findal  1996  NOR   0:44:10.2  +6:03.4  147.13
 107  207 INSTANES Daniel May  1996  NOR   0:44:10.8  +6:04.0  147.34
 108  166 RYTTERVOLD Ivar Andre  1997  NOR   0:44:13.0  +6:06.2  148.11
 109  148 KARSRUD Stian  1991  NOR   0:44:16.2  +6:09.4  149.23
 110  209 HAUGETO Sebastian Andreas  1997  NOR   0:44:22.1  +6:15.3  151.29
 111  131 OFTE Stian Yndesdal  1996  NOR   0:44:23.4  +6:16.6  151.75
 112  214 ARNESEN Harald Astrup  1995  NOR   0:44:23.6  +6:16.8  151.82
 113  165 KJAERNSLI Henrik  1994  NOR   0:44:27.8  +6:21.0  153.29
 114  201 FOSSE Erling Fagerbakke  1997  NOR   0:44:31.1  +6:24.3  154.44
 115  217 MOXNES Einar Flaktveit  1991  NOR   0:44:33.7  +6:26.9  155.35
 116  126 TORBERGSEN Sindre Andre Winther  1996  NOR   0:44:41.5  +6:34.7  158.08
 117  109 LIO Oeyvind Aalling  1998  NOR   0:44:47.5  +6:40.7  160.18
 118  104 MARTINUSSEN Karsten  1997  NOR   0:44:51.4  +6:44.6  161.54
 119  96 GROVEN Brage Reier  1997  NOR   0:44:58.3  +6:51.5  163.96
 120  151 FINES Svein Berg  1996  NOR   0:44:59.9  +6:53.1  164.52
 121  108 ANDERSEN Herman Andreas  1998  NOR   0:45:01.1  +6:54.3  164.94
 122  206 ZECHEL Maks  1997  CAN   0:45:04.0  +6:57.2  165.95
 123  134 SKRINDO Knut  1997  NOR   0:45:11.1  +7:04.3  168.43
 124  164 NILSEN Petter Thuen  1995  NOR   0:45:30.7  +7:23.9  175.29
 125  162 KARLSEN Aleksander Morsund  1996  NOR   0:45:33.2  +7:26.4  176.17
 126  136 MAABOE Ulrik  1997  NOR   0:45:39.0  +7:32.2  178.19
 127  192 IVERSEN Mats  1993  NOR   0:45:45.1  +7:38.3  180.33
 128  111 BROESTE Simen Eide  1997  NOR   0:45:55.0  +7:48.2  183.79
 129  110 BUCHER-JOHANNESSEN Fredrik  1998  NOR   0:45:57.8  +7:51.0  184.77
 130  158 HETLAND Thomas  1995  NOR   0:46:05.8  +7:59.0  187.57
 131  117 SKJOELSVOLD Mats Burud  1997  NOR   0:46:08.9  +8:02.1  188.65
 132  155 AASTVEDT Eirik Tvedt  1995  NOR   0:46:41.9  +8:35.1  200.20
 133  119 SKINSTAD Maarten Soleng  1997  NOR   0:46:44.9  +8:38.1  201.25
 134  120 LARSEN Jonas Engebret   1991  NOR   0:46:57.8  +8:51.0  205.76
 135  153 FLATAKER Erling Engesvold  1995  NOR   0:47:01.3  +8:54.5  206.99
 136  124 HAUGAN Sindre Oewre  1995  NOR   0:47:05.6  +8:58.8  208.49
 137  98 KILLINGBERG Kristian  1996  NOR   0:47:09.4  +9:02.6  209.82
 138  143 SLETTEN Henrik Snarvold  1994  NOR   0:47:24.2  +9:17.4  215.00
 139  114 HAUG Eirik  1997  NOR   0:47:36.3  +9:29.5  219.23
 140  102 JONSSON Kristoffer  1996  NOR   0:47:47.7  +9:40.9  223.22
 141  157 LITLERE Lars  1984  NOR   0:48:09.0  +10:02.2  230.67
 142  115 TORVIK Morten  1996  NOR   0:48:11.4  +10:04.6  231.51
 143  123 ROEMER Tue  1992  DEN   0:48:30.3  +10:23.5  238.12
 144  152 TYSSELAND Sondre  1993  NOR   0:49:40.5  +11:33.7  262.68
 145  116 OEDEGAARD Snorre  1997  NOR   0:52:33.0  +14:26.2  323.03
 146  169 GONCALVES Andre  1988  POR   0:57:36.3  +19:29.5  429.13
 147  107 RAZAFIMAHATRATRA Andreas  1989  MAD   1:14:11.3  +36:04.5  777.22
Did not finish
   183 BERG Stian  1994  NOR       
   154 HELGHEIM Adrian  1997  NOR       
   142 KRISTOFFERSEN Patrick Fossum  1998  NOR       
   130 TENOLD Lars  1993  NOR       
   127 MONSEN Thor Eirik skaret  1997  NOR       
Did not start
   268 ROLFSEN Simen Thune  1997  NOR       
   266 SVEEN Simen Andreas  1988  NOR       
   260 HOPE Jon Rolf Skamo  1998  NOR       
   251 HOVLAND Torgeir Sulen  1995  NOR       
   249 AMUNDSEN Harald Oestberg  1998  NOR       
   243 MATHISEN Runar Skaug  1993  NOR       
   227 NYAAS Anders  1997  NOR       
   226 KNOTTEN Sivert  1997  NOR       
   213 GROEV Kornelius  1996  NOR       
   208 POLLEN Roger Oeye  1994  NOR       
   205 FOLKVORD Ingvar  1993  NOR       
   203 EKREN Thomas  1995  NOR       
   189 BIE Maximilian  1995  NOR       
   187 RISETH Fredrik  1995  NOR       
   182 HERBERT Martin  1996  SWE       
   180 GODAL Ask Kleist  1996  NOR       
   175 ASDOEL Eirik  1993  NOR       
   173 MIKALSEN Haakon  1990  NOR       
   170 VAARHEIM Vegard  1997  NOR       
   168 NYHEIM Alexander Loevik  1996  NOR       
   167 AASBOE Jonas  1997  NOR       
   159 JORDE Truls Fjellheim  1998  NOR       
   150 SYVERSEN Marcus  1995  NOR       
   149 VALMESTAD Truls  1966  NOR       
   146 TORESEN Jens Petter  1996  NOR       
   144 GULLIKSTAD Henrik  1997  NOR       
   139 LEIBUNDGUT Matthias  1996  SUI       
   137 THOMASSEN Amund Hoff  1989  NOR       
   132 ERIKSEN Stein-Erik  1996  NOR       
   128 EVJESTAD Hallvard  1993  NOR       
   118 ULEKLEIV Oeystein  1993  NOR       
   106 BAANERUD Martin Stuge  1986  NOR       
   99 ROERVIK Markus  1996  NOR       
   97 SKAALAND Markus Ims  1997  NOR       
   94 HOKHOLT Erlend  1997  NOR       
   91 HANNESTAD Christian  1992  NOR       
   90 TRIER Oeivind Thorvald Due  1966  NOR     


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +