Resultater Norgescup Førde - Kvinner - 10 km - Fri - 2021


Annonse

Resultater Norgescup Førde - Senior

13. februar 2021

Førde - Vestland

Arrangementstype: Langrenn

KVINNER - 10 KM - INTERVALLSTART - FRI

* Uoffisiell liste med 7 mellomtider

* Offisiell liste med klubbtilhørighet (pdf)

PlassStartnrNavnFødtNasjonSlutttidTid etterFIS-poeng
1146HARSEM Kathrine Rolsted1989NOR24:56.40.0028.48
2145SLIND Silje Oeyre1988NOR25:21.2+24.841.74
3153SKAANES Marte1996NOR25:28.8+32.445.80
4142THEODORSEN Silje1994NOR25:36.5+40.149.92
5151WANGENSTEEN Maren1991NOR25:43.4+47.053.61
6141JOHANSEN Marte Maehlum1997NOR25:47.9+51.556.01
7152MOGSTAD Berit1993NOR26:00.9+1:04.562.96
8154JORDHEIM Guro1996NOR26:21.0+1:24.673.71
9128MIKKELSPLASS Marte2002NOR26:24.8+1:28.475.74
10144NORDLUNDE Mari1998NOR26:28.0+1:31.677.45
11147DRIVENES Julie Bjervig1999NOR26:38.7+1:42.383.17
12158MADSEN Caroline1995NOR26:39.9+1:43.583.81
13127FOLKVORD Mari1999NOR27:03.7+2:07.396.54
14150EINMO Alise1998NOR27:03.8+2:07.496.59
15125LARSEN Hanna Kristine1999NOR27:05.5+2:09.197.50
16149HUSTAD Sofie Nordsveen1996NOR27:08.5+2:12.199.10
17122BERG Julie Victoria1997NOR27:10.3+2:13.9100.07
18156SAGSTUEN Susann1997NOR27:10.7+2:14.3100.28
19143DYRHOVD Margrete Roessum1993NOR27:14.8+2:18.4102.47
20133MOGSTAD Ragnhild1999NOR27:17.5+2:21.1103.91
21148HARVIKEN Johanne Hauge1997NOR27:20.7+2:24.3105.63
22132ROENNING Tuva Hagen2002NOR27:21.8+2:25.4106.21
23130BREDING Tale Bruheim2001NOR27:25.6+2:29.2108.24
24140MATHISEN Ingrid1996NOR27:27.3+2:30.9109.15
25138KONG Weijia2001CHN27:33.9+2:37.5112.68
26129HAAKONSEN Karen Marie1999NOR27:36.0+2:39.6113.80
27118ANDERSEN Selma2001NOR27:43.3+2:46.9117.71
28135WALTENBERG Julie1999NOR27:45.9+2:49.5119.10
29121JOHNSEN Tuva2002NOR27:58.0+3:01.6125.57
30112ROENNING Mathilde1995NOR28:02.2+3:05.8127.81

31119ANDREASSEN Margrethe Wettre2001NOR28:08.0+3:11.6130.91
32117GROETTING Karoline2001NOR28:12.3+3:15.9133.21
33124BRUDERMANN Katharina1999AUT28:13.3+3:16.9133.75
34126KJELLBERGVIK Anette1994NOR28:22.5+3:26.1138.66
34157OUS Amalie Haakonsen1996NOR28:22.5+3:26.1138.66
36131SEIERSTAD Dorthe Ballangrud1999NOR28:24.2+3:27.8139.57
37139BERGUNDHAUGEN Eline1999NOR28:27.1+3:30.7141.12
38134TALIDAWUBIEKE Dinaer2000CHN28:32.0+3:35.6143.74
39109ARNESEN Julie Henriette2001NOR28:43.2+3:46.8149.73
40103AABREKK Ingrid Bergene2002NOR28:49.4+3:53.0153.05
41116BREKKE Ane2000NOR29:04.8+4:08.4161.28
42107SUNDGAARD Sigrid Joeranli2002NOR29:08.8+4:12.4163.42
43106ANTONSEN Elise2002NOR29:12.8+4:16.4165.56
44123SEIM Katrine1998NOR29:19.4+4:23.0169.08
45102HOLE Kristine Hjellbakk2002NOR29:20.8+4:24.4169.83
46114MIDTSKOGEN Maiken Min1998NOR29:43.0+4:46.6181.70
47110KARSET Marthe Kristine Hafsahl1985NOR29:50.3+4:53.9185.60
48101BOE Astrid2002NOR29:51.7+4:55.3186.35
49137STAKSTON Sigrid1999NOR29:55.7+4:59.3188.49
50113RAMSTAD Ida2001NOR30:14.7+5:18.3198.65
51120BJORNSDOTTIR Gigja1998ISL30:21.0+5:24.6202.02
52111FLUGSTAD Andrine Fuglerud2002NOR30:21.5+5:25.1202.28
53108EVERTSEN Ronja Haakenstad2000NOR30:32.4+5:36.0208.11
54105SEIERSTAD Janne Ballangrud2002NOR31:14.7+6:18.3230.73
55104FOSSUM-BJOERGE Mathilde2002NOR31:34.9+6:38.5241.52
56115SORTAASLOEKKEN Tyra2002NOR33:06.5+8:10.1290.50
DID NOT START
StartnrNavnFødtNasjon
136DENGERUD Karianne Olsvik2000NOR
155LANGE Leah1998USA
Annonse


SNARVEIER

VERDENSCUP ENGADIN
Smøretips| Resultater
--- --- ---
VASALOPPET
Smøretips| Resultater: Kvinner Elite- Menn Elite
--- --- ---
NORGESCUP GÅLÅ - SENIOR
Smøretips| Resultater
--- --- ---
VM OBERSTDORF - LANGRENN + HOPP + KOMBINERT
Medaljeoversikt| Smøretips| Resultater

* LANGRENN PLUSS (+): Tid for å bli abonnent - Full tilgang på alle de gode sakene






Annonse