RESULTATER: SØNDAG: Fossavatn Ski Marathon: Kvinner + Menn| RUBBESKI – SERIE I 4 DELER: INNLEDNING| DEL 1| DEL 2| DEL 3| SE ALT ANNET FRA PLUSS| SKIPLUKKER'N SVARER

Resultater Norgescup Førde - Kvinner - 10 km - Klassisk - 2021


Annonse

Resultater Norgescup Førde - Senior

14. februar 2021

Førde - Vestland

Arrangementstype: Langrenn

KVINNER - 10 KM - INTERVALLSTART - KLASSISK

* Uoffisiell liste med 7 mellomtider

* Offisiell liste med klubbtilhørighet (pdf)

PlassStartnrNavnFødtNasjonSlutttidTid etterFIS-poeng
1150SKAANES Marte1996NOR28:22.10.0028.48
2144HARSEM Kathrine Rolsted1989NOR28:29.5+7.431.96
3157THEODORSEN Silje1994NOR28:35.8+13.734.92
4151SLIND Silje Oeyre1988NOR28:41.9+19.837.79
5154JOHANSEN Marte Maehlum1997NOR29:04.9+42.848.60
6140WANGENSTEEN Maren1991NOR29:17.4+55.354.47
7153HARVIKEN Johanne Hauge1997NOR29:23.1+1:01.057.15
8149DYRHOVD Margrete Roessum1993NOR29:33.1+1:11.061.85
9121BERG Julie Victoria1997NOR29:34.4+1:12.362.46
10142BAKKEMO Tuva1999NOR29:52.0+1:29.970.73
11134MIKKELSPLASS Marte2002NOR29:53.7+1:31.671.53
12148DRIVENES Julie Bjervig1999NOR29:55.4+1:33.372.33
13122BATHE Nichole1995GBR30:01.4+1:39.375.15
14145MOGSTAD Berit1993NOR30:01.5+1:39.475.20
15141MADSEN Caroline1995NOR30:02.0+1:39.975.43
16156EINMO Alise1998NOR30:05.0+1:42.976.84
17130FOLKVORD Mari1999NOR30:06.7+1:44.677.64
18146SAGSTUEN Susann1997NOR30:09.7+1:47.679.05
19155MATHISEN Ingrid1996NOR30:12.4+1:50.380.32
20147OUS Amalie Haakonsen1996NOR30:20.6+1:58.584.18
21158JORDHEIM Guro1996NOR30:23.6+2:01.585.59
22143HUSTAD Sofie Nordsveen1996NOR30:24.7+2:02.686.10
23138ROENNING Tuva Hagen2002NOR30:26.8+2:04.787.09
24101ANDERSEN Nora2001NOR30:33.9+2:11.890.43
25152NORDLUNDE Mari1998NOR30:39.4+2:17.393.01
26135BREDING Tale Bruheim2001NOR30:50.6+2:28.598.28
27132WALTENBERG Julie1999NOR30:55.2+2:33.1100.44
28139SEIERSTAD Dorthe Ballangrud1999NOR30:55.9+2:33.8100.77
29123BERGUNDHAUGEN Eline1999NOR30:59.2+2:37.1102.32
30129BRUDERMANN Katharina1999AUT31:01.1+2:39.0103.21

31136LARSEN Hanna Kristine1999NOR31:05.8+2:43.7105.42
32133STAKSTON Sigrid1999NOR31:09.3+2:47.2107.07
33111ANDERSEN Selma2001NOR31:10.5+2:48.4107.63
34117ROENNING Mathilde1995NOR31:18.3+2:56.2111.30
35137DENGERUD Karianne Olsvik2000NOR31:20.9+2:58.8112.52
36131KJELLBERGVIK Anette1994NOR31:22.7+3:00.6113.36
37126MOGSTAD Ragnhild1999NOR31:30.3+3:08.2116.94
38104RAMSTAD Ida2001NOR31:33.3+3:11.2118.35
39115HELLAND Kristin Maltun2002NOR31:38.0+3:15.9120.55
40102AARRESTAD Nora Lian1997NOR31:40.4+3:18.3121.68
41110MARTINI Ina2002NOR31:44.7+3:22.6123.70
42107BREKKE Ane2000NOR31:47.7+3:25.6125.11
43124JOHNSEN Tuva2002NOR31:48.9+3:26.8125.68
44127SEIM Katrine1998NOR31:50.8+3:28.7126.57
45128HAAKONSEN Karen Marie1999NOR31:56.5+3:34.4129.25
46125KARSET Marthe Kristine Hafsahl1985NOR31:57.2+3:35.1129.58
47105SUNDGAARD Sigrid Joeranli2002NOR32:02.0+3:39.9131.83
48116MIDTSKOGEN Maiken Min1998NOR32:13.7+3:51.6137.33
49108HOLE Kristine Hjellbakk2002NOR32:16.3+3:54.2138.56
50103FLUGSTAD Andrine Fuglerud2002NOR32:19.8+3:57.7140.20
51109AABREKK Ingrid Bergene2002NOR32:35.3+4:13.2147.49
52119GROETTING Karoline2001NOR32:48.6+4:26.5153.74
53106EVERTSEN Ronja Haakenstad2000NOR32:52.1+4:30.0155.38
54112BOE Astrid2002NOR32:52.3+4:30.2155.48
55120FOSSUM-BJOERGE Mathilde2002NOR33:13.1+4:51.0165.25
56114SEIERSTAD Janne Ballangrud2002NOR33:19.0+4:56.9168.03
57113ANTONSEN Elise2002NOR33:58.6+5:36.5186.64
DID NOT FINISH
StartnrNavnFødtNasjon
118BJORNSDOTTIR Gigja1998ISL
Annonse


SNARVEIER

VERDENSCUP ENGADIN
Smøretips| Resultater
--- --- ---
VASALOPPET
Smøretips| Resultater: Kvinner Elite- Menn Elite
--- --- ---
NORGESCUP GÅLÅ - SENIOR
Smøretips| Resultater
--- --- ---
VM OBERSTDORF - LANGRENN + HOPP + KOMBINERT
Medaljeoversikt| Smøretips| Resultater

* LANGRENN PLUSS (+): Tid for å bli abonnent - Full tilgang på alle de gode sakene






Annonse