UTTAK NORGES SKILANDSLAG LANGRENN: Para Elite (4 stk) | Para Rekrutt (2 stk) | Junior Kvinner (6 stk) | Junior Menn (6 stk) | Rekruttlandslag Kvinner (6 stk) | Rekruttlandslag Menn (6 stk) | Elite Kvinner (11 stk) | Elite Menn Sprint (5 stk) | Elite Menn Allround / Distanse (6 stk) | ABONNEMENTSARTIKLER| SKIPLUKKER'N SVARER

Resultater Norgescup Førde - Kvinner - Sprint - Finale - 2021


Annonse

Resultater Norgescup Førde - Senior

12. februar 2021

Førde - Vestland

Arrangementstype: Langrenn

KVINNER - SPRINT - FINALE - FRI

* Klikk for plasseringer og tider i Heat + Finaler

Klikk for offisiell liste med klubb og FIS-poeng

PlassStartnr.NavnFødtNasjon
1101HARSEM Kathrine Rolsted1989NOR
2102SLIND Silje Oeyre1988NOR
3103OUS Amalie Haakonsen1996NOR
4105THEODORSEN Silje1994NOR
5117LARSEN Hanna Kristine1999NOR
6104HARVIKEN Johanne Hauge1997NOR
7109DYRHOVD Margrete Roessum1993NOR
8111SKAANES Marte1996NOR
9125DENGERUD Karianne Olsvik2000NOR
10112BATHE Nichole1995GBR
11108BAKKEMO Tuva1999NOR
12118ANDREASSEN Margrethe Wettre2001NOR
13106OLSEN Amalie Honerud1998NOR
14110DRIVENES Julie Bjervig1999NOR
15148AABREKK Ingrid Bergene2002NOR
16114AARRESTAD Nora Lian1997NOR
17145HELLAND Kristin Maltun2002NOR
18119JORDHEIM Guro1996NOR
19156LOENNECKEN Kaja2002NOR
20144JOHNSEN Tuva2002NOR
21107NORDLUNDE Mari1998NOR
22116MIDTSKOGEN Maiken Min1998NOR
23113BERG Julie Victoria1997NOR
24143SOERUM Thea2000NOR
25121KJELLBERGVIK Anette1994NOR
26134ROENNING Mathilde1995NOR
27122ARNESEN Julie Henriette2001NOR
28135BREDING Tale Bruheim2001NOR
29115MADSEN Caroline1995NOR
30151TORSTEINSRUD Mari2001NOR

31126WANGENSTEEN Maren1991NOR
32120SEIERSTAD Dorthe Ballangrud1999NOR
33137SNORTHEIMSMOEN Thea2001NOR
34146MOGSTAD Berit1993NOR
35149ROENNING Tuva Hagen2002NOR
36129GROETTING Karoline2001NOR
37142LYNGNES Susann Fedreheim2000NOR
38131STAKSTON Sigrid1999NOR
39155SUNDGAARD Sigrid Joeranli2002NOR
40140JOHANSEN Marte Maehlum1997NOR
41138RAMSTAD Ida2001NOR
42123WALTENBERG Julie1999NOR
43132KONG Weijia2001CHN
44136BRUDERMANN Katharina1999AUT
45128SAGSTUEN Susann1997NOR
46133MATHISEN Ingrid1996NOR
47139MOGSTAD Ragnhild1999NOR
48124EVERTSEN Ronja Haakenstad2000NOR
49130EINMO Alise1998NOR
50150AAREKOL Ragnhild2001NOR
51157HAAKONSEN Karen Marie1999NOR
52154FOSSUM-BJOERGE Mathilde2002NOR
53127LANGE Leah1998USA
54152VESLEGARD Vilde Kverndal2001NOR
55141TALIDAWUBIEKE Dinaer2000CHN
56153SEIERSTAD Janne Ballangrud2002NOR
Annonse


SNARVEIER

VERDENSCUP ENGADIN
Smøretips| Resultater
--- --- ---
VASALOPPET
Smøretips| Resultater: Kvinner Elite- Menn Elite
--- --- ---
NORGESCUP GÅLÅ - SENIOR
Smøretips| Resultater
--- --- ---
VM OBERSTDORF - LANGRENN + HOPP + KOMBINERT
Medaljeoversikt| Smøretips| Resultater

* LANGRENN PLUSS (+): Tid for å bli abonnent - Full tilgang på alle de gode sakene






Annonse