RESULTATER: SØNDAG: Fossavatn Ski Marathon: Kvinner + Menn| RUBBESKI – SERIE I 4 DELER: INNLEDNING| DEL 1| DEL 2| DEL 3| SE ALT ANNET FRA PLUSS| SKIPLUKKER'N SVARER

Resultater Norgescup Førde - Kvinner - Sprint - Prolog - 2021


Annonse

Resultater Norgescup Førde - Senior

12. februar 2021

Førde - Vestland

Arrangementstype: Langrenn

KVINNER - SPRINT - PROLOG - FRI

* Liste med tider og klubbtilhørighet

PlassStartnrNavnFødtNasjonSlutttidTid etterFIS-poeng
1101HARSEM Kathrine Rolsted1989NOR2:38.790.0055.48
2103OUS Amalie Haakonsen1996NOR2:40.76+1.9770.37
3109DYRHOVD Margrete Roessum1993NOR2:42.69+3.9084.95
4104HARVIKEN Johanne Hauge1997NOR2:42.76+3.9785.48
5108BAKKEMO Tuva1999NOR2:43.27+4.4889.34
6102SLIND Silje Oeyre1988NOR2:43.31+4.5289.64
7118ANDREASSEN Margrethe Wettre2001NOR2:43.32+4.5389.71
8125DENGERUD Karianne Olsvik2000NOR2:43.40+4.6190.32
9106OLSEN Amalie Honerud1998NOR2:44.35+5.5697.50
10110DRIVENES Julie Bjervig1999NOR2:44.38+5.5997.72
11111SKAANES Marte1996NOR2:44.41+5.6297.95
12107NORDLUNDE Mari1998NOR2:44.79+6.00100.82
13148AABREKK Ingrid Bergene2002NOR2:45.93+7.14109.44
14134ROENNING Mathilde1995NOR2:46.81+8.02116.09
15122ARNESEN Julie Henriette2001NOR2:46.91+8.12116.84
16117LARSEN Hanna Kristine1999NOR2:46.99+8.20117.45
17112BATHE Nichole1995GBR2:47.21+8.42119.11
18114AARRESTAD Nora Lian1997NOR2:47.25+8.46119.41
19105THEODORSEN Silje1994NOR2:47.39+8.60120.47
20135BREDING Tale Bruheim2001NOR2:47.58+8.79121.91
21116MIDTSKOGEN Maiken Min1998NOR2:48.02+9.23125.23
22115MADSEN Caroline1995NOR2:48.35+9.56127.73
23113BERG Julie Victoria1997NOR2:48.53+9.74129.09
24143SOERUM Thea2000NOR2:48.56+9.77129.31
25121KJELLBERGVIK Anette1994NOR2:49.10+10.31133.39
26145HELLAND Kristin Maltun2002NOR2:49.18+10.39134.00
27119JORDHEIM Guro1996NOR2:49.33+10.54135.13
28151TORSTEINSRUD Mari2001NOR2:49.66+10.87137.63
29156LOENNECKEN Kaja2002NOR2:49.91+11.12139.52
30144JOHNSEN Tuva2002NOR2:50.30+11.51142.46

31126WANGENSTEEN Maren1991NOR2:50.80+12.01146.24
32120SEIERSTAD Dorthe Ballangrud1999NOR2:50.81+12.02146.32
33137SNORTHEIMSMOEN Thea2001NOR2:51.24+12.45149.57
34146MOGSTAD Berit1993NOR2:51.45+12.66151.15
35149ROENNING Tuva Hagen2002NOR2:51.78+12.99153.65
36129GROETTING Karoline2001NOR2:52.61+13.82159.92
37142LYNGNES Susann Fedreheim2000NOR2:52.81+14.02161.43
38131STAKSTON Sigrid1999NOR2:52.90+14.11162.11
39155SUNDGAARD Sigrid Joeranli2002NOR2:53.40+14.61165.89
40140JOHANSEN Marte Maehlum1997NOR2:55.01+16.22178.06
41138RAMSTAD Ida2001NOR2:55.12+16.33178.89
42123WALTENBERG Julie1999NOR2:55.38+16.59180.85
43132KONG Weijia2001CHN2:55.69+16.90183.20
44136BRUDERMANN Katharina1999AUT2:56.00+17.21185.54
45128SAGSTUEN Susann1997NOR2:56.53+17.74189.54
46133MATHISEN Ingrid1996NOR2:57.80+19.01199.14
47139MOGSTAD Ragnhild1999NOR2:58.40+19.61203.68
48124EVERTSEN Ronja Haakenstad2000NOR2:58.42+19.63203.83
49130EINMO Alise1998NOR2:58.85+20.06207.08
50150AAREKOL Ragnhild2001NOR3:00.44+21.65219.09
51157HAAKONSEN Karen Marie1999NOR3:02.74+23.95236.47
52154FOSSUM-BJOERGE Mathilde2002NOR3:04.14+25.35247.05
53127LANGE Leah1998USA3:04.34+25.55248.57
54152VESLEGARD Vilde Kverndal2001NOR3:05.92+27.13260.51
55141TALIDAWUBIEKE Dinaer2000CHN3:06.03+27.24261.34
56153SEIERSTAD Janne Ballangrud2002NOR3:10.14+31.35292.40
Annonse


SNARVEIER

VERDENSCUP ENGADIN
Smøretips| Resultater
--- --- ---
VASALOPPET
Smøretips| Resultater: Kvinner Elite- Menn Elite
--- --- ---
NORGESCUP GÅLÅ - SENIOR
Smøretips| Resultater
--- --- ---
VM OBERSTDORF - LANGRENN + HOPP + KOMBINERT
Medaljeoversikt| Smøretips| Resultater

* LANGRENN PLUSS (+): Tid for å bli abonnent - Full tilgang på alle de gode sakene






Annonse