Resultater Norgescup Førde - Menn - 15 km - Klassisk - 2021


Annonse

Resultater Norgescup Førde - Senior

14. februar 2021

Førde - Vestland

Arrangementstype: Langrenn

MENN - 15 KM - INTERVALLSTART - KLASSISK

* Uoffisiell liste med 11 mellomtider

* Offisiell liste med klubbtilhørighet (pdf)

PlassStartnrNavnFødtNasjonSlutttidTid etterFIS-poeng
193HOEL Johan1994NOR36:46.90.0020.00
277STOCK Daniel1992NOR36:54.4+7.522.72
387TURTVEIT Vebjoern1994NOR37:17.8+30.931.20
488HAGA Magne1994NOR37:18.5+31.631.45
576BRUVOLL Ole Joergen1995NOR37:24.1+37.233.48
678DOENNESTAD Henrik1996NOR37:28.1+41.234.93
774KVISLE Erland1996NOR37:31.7+44.836.24
884DYRHAUG Niklas1987NOR37:32.7+45.836.60
986TJELLE Johan1994NOR37:46.9+1:00.041.75
1019AAKERVIK Espen2001NOR37:50.6+1:03.743.09
1172TEFRE Gjoeran1994NOR37:58.3+1:11.445.88
1251KORSAETH Amund2000NOR38:02.5+1:15.647.40
1390HOEL Amund1997NOR38:05.8+1:18.948.60
1469HOVDE Haavard1999NOR38:15.7+1:28.852.19
1595KVAALE Gaute1995NOR38:16.7+1:29.852.55
1659HOAAS Geir Kristian1998NOR38:17.4+1:30.552.81
1689AUGDAL Eirik Sverdrup1995NOR38:17.4+1:30.552.81
1834HORVEN Preben2002NOR38:21.0+1:34.154.11
1979ULVANG Joergen Saeternes1994NOR38:34.3+1:47.458.93
2055HELGESTAD Fredrik1997NOR38:34.4+1:47.558.97
2165LIAN Magnus Harr2000NOR38:34.9+1:48.059.15
2282FLATAKER Ole Morten1997NOR38:35.0+1:48.159.19
2329RYE Olve Johansen2000NOR38:36.8+1:49.959.84
2424BJOERTOMT Johan1999NOR38:44.7+1:57.862.70
2531WIBERG Aasmund1999NOR38:47.5+2:00.663.72
2650SJOELI Mattis1994NOR38:51.1+2:04.265.02
2792BUVARP Martin Julian1998NOR38:51.6+2:04.765.20
2857ARNTSEN Mikkel1995NOR38:53.2+2:06.365.78
2968KVISLE Sjur1999NOR38:54.2+2:07.366.15
3073RAMSE Sondre1998NOR38:56.6+2:09.767.02

3180STADAAS Kasper1994NOR38:58.6+2:11.767.74
3275AURLAND Joachim1996NOR39:01.0+2:14.168.61
3338LISET Kristoffer1998NOR39:01.2+2:14.368.68
3467MOEN Vebjoern1998NOR39:02.4+2:15.569.12
3564BORDAL Johannes1998NOR39:05.1+2:18.270.10
3694BIE Maximilian1995NOR39:06.0+2:19.170.42
3733JOHANSEN Iver Wang2000NOR39:07.3+2:20.470.89
3823SKINSTAD Maarten Soleng1997NOR39:08.3+2:21.471.26
3981KJENNERUD Eivind1997NOR39:15.1+2:28.273.72
4030MICHELSEN Even Solem2000NOR39:16.7+2:29.874.30
4140TRONSLI Andreas2000NOR39:17.3+2:30.474.52
4249MYHRE Simen1998NOR39:19.7+2:32.875.39
4332HUSDAL Henrik1998NOR39:22.3+2:35.476.33
4425AABREKK Eirik Bergene1998NOR39:22.8+2:35.976.51
455FLAATEN Johannes Loennestad2002NOR39:28.3+2:41.478.51
4661BJERKRHEIM Kjetil Andre1993NOR39:28.6+2:41.778.62
473SOERENSEN Teodor Kruse2000NOR39:29.5+2:42.678.94
4848SOERGAARD Emil1999NOR39:31.9+2:45.079.81
4937GLOEERSEN Herman1999NOR39:35.3+2:48.481.04
5054WOLTER Peter1998USA39:37.5+2:50.681.84
5153ROLID Mathias Aas1996NOR39:39.1+2:52.282.42
5215MELHUS Marius Landsem1997NOR39:40.8+2:53.983.04
5356JOHANSEN Sivert Leander1999NOR39:42.0+2:55.183.47
5462SIVERTSGAARD Vegard1998NOR39:43.7+2:56.884.09
5546NILSEN Fredrik Luetcherath2000NOR39:44.0+2:57.184.20
5613PERGER Magnus2001NOR39:45.1+2:58.284.60
5766EVENSEN Ansgar2000NOR39:54.4+3:07.587.97
5870STOKKELAND Petter1999NOR39:54.7+3:07.888.08
5922UV Sander Andre2000NOR40:00.3+3:13.490.11
6044FOSSE Erling Fagerbakke1997NOR40:01.2+3:14.390.43

6160OEHLSCHLAEGEL Albert Sunde1999NOR40:03.4+3:16.591.23
6227NICOLAISEN Erik2000NOR40:07.7+3:20.892.79
6358BERSET Kristoffer1999NOR40:09.5+3:22.693.44
6441VESTERAAS Marius Viken1999NOR40:11.7+3:24.894.24
6563ASDOEL Eirik1993NOR40:12.2+3:25.394.42
6621HOV Eskil2000NOR40:16.4+3:29.595.94
6712WAHL Simen Munch1998NOR40:17.5+3:30.696.34
6845KVARSTAD Kristoffer2000NOR40:22.1+3:35.298.01
6936TOLO Henrik Vik1999NOR40:22.8+3:35.998.26
707SOERENSEN Arthur Kruse2000NOR40:24.0+3:37.198.70
7185AUNLI Lars Ove1993NOR40:29.0+3:42.1100.51
721EK Jens Marcus Dyrberg2001NOR40:31.3+3:44.4101.34
7347BROETO Emil Intelhus1998NOR40:32.8+3:45.9101.89
7471ARNESEN Harald Astrup1995NOR40:37.4+3:50.5103.56
759NILSEN Vebjoern Weldingh1999NOR40:43.1+3:56.2105.62
7628HERLAND Kasper2001NOR40:44.0+3:57.1105.95
778STENE Eirik2001NOR40:47.7+4:00.8107.29
7820SPIGSETH Ola2002NOR40:48.9+4:02.0107.72
7911STENERSEN Fredrik Glomsrud2001NOR40:50.4+4:03.5108.27
806GIGERNES Aadne1999NOR40:59.2+4:12.3111.46
8152TYRIBAKKEN Bjoernar Stensrud1999NOR41:00.0+4:13.1111.75
8242TREFFEN Andreas Lillemoen2000NOR41:06.1+4:19.2113.96
8316MELLING Christian Hartz2001NOR41:14.7+4:27.8117.08
8443VOLLSET Kristoffer By1996NOR41:18.4+4:31.5118.42
852OEISETH Simen2000NOR41:20.9+4:34.0119.32
8614KARLSEN Jostein2001NOR42:05.6+5:18.7135.53
8710GROEHOLT Mads2001NOR42:34.3+5:47.4145.93
8818PEDERSEN Isak Stianson1997ISL45:36.3+8:49.4211.91
DID NOT FINISH
StartnrNavnFødtNasjon
4STIGEN Joergen1999NOR
17NYHEIM Alexander Loevik1996NOR
39REE Andreas Fjorden2000NOR
DISQUALIFIED
StartnrNavnFødtNasjon
91MYSEN Eirik1993NOR
DID NOT START
StartnrNavnFødtNasjon
26HAABREKKE Magnus Oeyaas1999NOR
35WIIK Emil1997NOR
83JENSSEN Jan Thomas1996NOR
Annonse


SNARVEIER

VERDENSCUP ENGADIN
Smøretips| Resultater
--- --- ---
VASALOPPET
Smøretips| Resultater: Kvinner Elite- Menn Elite
--- --- ---
NORGESCUP GÅLÅ - SENIOR
Smøretips| Resultater
--- --- ---
VM OBERSTDORF - LANGRENN + HOPP + KOMBINERT
Medaljeoversikt| Smøretips| Resultater

* LANGRENN PLUSS (+): Tid for å bli abonnent - Full tilgang på alle de gode sakene






Annonse