Resultater Norgescup Førde - Menn - Sprint - Finale - 2021


Annonse

Resultater Norgescup Førde - Senior

12. februar 2021

Førde - Vestland

Arrangementstype: Langrenn

MENN - SPRINT - FINALE - FRI

* Klikk for plasseringer og tider i Heat + Finaler

* Klikk for offisiell liste med klubb og FIS-poeng

PlassStartnr.NavnFødtNasjon
13STADAAS Kasper1994NOR
214MYHRE Simen1998NOR
36EVENSEN Ansgar2000NOR
41TEFRE Gjoeran1994NOR
58HOEL Amund1997NOR
615KVARSTAD Kristoffer2000NOR
72ARNESEN Harald Astrup1995NOR
821ASDOEL Haakon1998NOR
924BORDAL Johannes1998NOR
1073ROLID Mathias Aas1996NOR
1123BROETO Emil Intelhus1998NOR
1227HOVDE Haavard1999NOR
1331SOERUMSHAUGEN Arngrim2000NOR
144MYSEN Eirik1993NOR
1556HAGA Magne1994NOR
1645JENSSEN Matz William2001NOR
1722STOCK Daniel1992NOR
1812RAMSE Sondre1998NOR
1919HOAAS Geir Kristian1998NOR
2037VOLLSET Kristoffer By1996NOR
2167TREFFEN Andreas Lillemoen2000NOR
2218BJERKRHEIM Kjetil Andre1993NOR
235AURLAND Joachim1996NOR
2411HELGESTAD Fredrik1997NOR
2534KJENNERUD Eivind1997NOR
269MOEN Vebjoern1998NOR
2720ASDOEL Eirik1993NOR
2817AABREKK Eirik Bergene1998NOR
2951NILSEN Vebjoern Weldingh1999NOR
3072HELLERUD Adrian Orellana2000NOR

3180FLAATEN Johannes Loennestad2002NOR
3244KVAALE Gaute1995NOR
3369SJOELI Mattis1994NOR
3470BUVARP Martin Julian1998NOR
3540JOHANSEN Sivert Leander1999NOR
3638TYRIBAKKEN Bjoernar Stensrud1999NOR
377ULVANG Joergen Saeternes1994NOR
3836AUGDAL Eirik Sverdrup1995NOR
3941MELBOE Jan-Henrik1999NOR
4048LISET Kristoffer1998NOR
4128OEHLSCHLAEGEL Albert Sunde1999NOR
4213BERSET Kristoffer1999NOR
4316MAGNUSSEN Andreas Finni1998NOR
4410LIPPERT Joergen1998NOR
4585TRONSLI Andreas2000NOR
4625WIIK Emil1997NOR
4730KVISLE Sjur1999NOR
4864OPSAL Mats2001NOR
4952JOHNSRUD Fredrik2000NOR
5077GROEHOLT Mads2001NOR
5143SIVERTSGAARD Vegard1998NOR
5250BIE Maximilian1995NOR
5389LIAN Magnus Harr2000NOR
5459MELHUS Marius Landsem1997NOR
5526SKINSTAD Maarten Soleng1997NOR
5629HAGEN Vegard Ek1999NOR
5739NYHEIM Alexander Loevik1996NOR
5863KORSAETH Amund2000NOR
5946WAHL Simen Munch1998NOR
6033PEDERSEN Isak Stianson1997ISL

6161FOSSGARD Lars-Martin1999NOR
6291SLIND Joergen2001NOR
6384SPIGSETH Ola2002NOR
6490SOERENSEN Teodor Kruse2000NOR
6581SOERENSEN Arthur Kruse2000NOR
6657STIGEN Joergen1999NOR
6732ARNTSEN Mikkel1995NOR
6835HAABREKKE Magnus Oeyaas1999NOR
6942GRASTVEIT Stian1995NOR
7087PERGER Magnus2001NOR
7182VESTAD Karsten Andre2001NOR
7247BOTTERUD Hermann Skram1999NOR
7392MICHELSEN Even Solem2000NOR
7454WOLTER Peter1998USA
7565AYIKEN Miyelieyi2002CHN
7660BJOERTOMT Johan1999NOR
7766ZECHEL Maks1997CAN
7871RUEGER Philip2001GER
7953TUERXUN Hanati1997CHN
8075KARLSEN Jostein2001NOR
8155LERVIK Anders1999NOR
8278AURMO Reidar2001NOR
8374OEISETH Simen2000NOR
8476MA Hailin1999CHN
8579GIGERNES Aadne1999NOR
8668JONSSON Albert1997ISL
8783MYRVOLD August2002NOR
8886KVAM Haavard2001NOR
Annonse


SNARVEIER

VERDENSCUP ENGADIN
Smøretips| Resultater
--- --- ---
VASALOPPET
Smøretips| Resultater: Kvinner Elite- Menn Elite
--- --- ---
NORGESCUP GÅLÅ - SENIOR
Smøretips| Resultater
--- --- ---
VM OBERSTDORF - LANGRENN + HOPP + KOMBINERT
Medaljeoversikt| Smøretips| Resultater

* LANGRENN PLUSS (+): Tid for å bli abonnent - Full tilgang på alle de gode sakene






Annonse