Resultater Norgescup Gålå - 10 km - Klassisk - Kvinner 2018



Resultater Norgescup Gålå - Gålåsprinten - 10 km, klassisk, kvinner
Gålå, Sør-Fron, Oppland - 25. november 2018

Arrangementstype: Langrenn

JUNIOR KVINNER
* Kvinner 17 år - Kvinner 18 år - Kvinner 19/20 år

SENIOR KVINNER

Plass Startnr Navn Født Nasjon Slutttid Tid etter FIS-poeng
1 70 JOHANSEN Marte Maehlum 1997 NOR 0:28:55.3 0.00 29.50
2 49 HARSEM Kathrine Rolsted 1989 NOR 0:28:59.8 +4.5 31.57
3 56 MURUD Thea Krokan 1994 NOR 0:29:16.0 +20.7 39.04
4 69 OUS Amalie Haakonsen 1996 NOR 0:29:21.8 +26.5 41.72
5 54 SLIND Silje Oeyre 1988 NOR 0:29:26.2 +30.9 43.75
6 66 FLETEN Emilie 1992 NOR 0:29:29.2 +33.9 45.13
7 57 AMUNDSEN Hedda Oestberg 1998 NOR 0:29:36.2 +40.9 48.36
8 63 MYHRE Julie 1996 NOR 0:29:45.3 +50.0 52.55
9 35 BATHE Nichole 1995 GBR 0:29:46.3 +51.0 53.01
10 52 KNUDSEN Tiril Liverud 1998 NOR 0:29:53.5 +58.2 56.33
11 68 EINMO Alise 1998 NOR 0:29:55.3 +1:00.0 57.16
12 59 MOGSTAD Berit 1993 NOR 0:29:56.3 +1:01.0 57.62
13 50 SKAANES Marte 1996 NOR 0:30:03.3 +1:08.0 60.85
14 60 OEVREBUST Martine Lorgen 1997 NOR 0:30:08.1 +1:12.8 63.06
15 40 SIMPSON-LARSEN Karoline 1997 NOR 0:30:26.4 +1:31.1 71.50
16 61 ULVANGNora 1998 NOR 0:30:26.6 +1:31.3 71.59
17 38 HARVIKEN Johanne Hauge 1997 NOR 0:30:34.8 +1:39.5 75.37
18 62 SVENKERUD Berthe Annette 1985 NOR 0:30:39.4 +1:44.1 77.49
19 16 TAYLOR Annika 1993 GBR 0:30:40.0 +1:44.7 77.77
20 53 JOERGENSEN Anniken 1992 NOR 0:30:44.4 +1:49.1 79.80
21 27 DYRHOVD Margrete Roessum 1993 NOR 0:30:45.6 +1:50.3 80.35
22 67 MYHRVOLD Mathilde 1998 NOR 0:30:48.5 +1:53.2 81.69
23 55 ARNESEN Synne 1998 NOR 0:30:48.7 +1:53.4 81.78
24 32 FLATLAND Vilde Elisabeth 1998 NOR 0:30:49.1 +1:53.8 81.96
25 31 GRUBBMO Anne Lise 1993 NOR 0:30:53.5 +1:58.2 83.99
26 34 BERG Julie Victoria 1997 NOR 0:31:01.0 +2:05.7 87.45
27 64 MA Qinghua 1995 CHN 0:31:03.0 +2:07.7 88.37
28 48 SAGSTUEN Susann 1997 NOR 0:31:03.1 +2:07.8 88.42
29 37 STENSETH Ane Appelkvist 1995 NOR 0:31:07.3 +2:12.0 90.35
30 45 HEIMDAL Johanne 1998 NOR 0:31:11.8 +2:16.5 92.43

31 33 DRABLOES Elise Roeer 1995 NOR 0:31:15.3 +2:20.0 94.04
32 29 ALNAES Anikken Gjerde 1994 NOR 0:31:38.4 +2:43.1 104.69
33 6 OEISTUENGina Flugstad 1997 NOR 0:31:45.3 +2:50.0 107.87
34 36 BROVOLD Synne 1998 NOR 0:31:45.6 +2:50.3 108.01
35 25 MAURTVEDT Thea 1998 NOR 0:32:00.7 +3:05.4 114.97
36 42 KARSET Marthe Kristine Hafsahl 1985 NOR 0:32:11.2 +3:15.9 119.81
37 26 GUDNADOTTIR Kristrun 1997 ISL 0:32:16.4 +3:21.1 122.21
38 58 NORDLUNDE Mari 1998 NOR 0:32:16.8 +3:21.5 122.39
39 43 OLSEN Amalie Honerud 1998 NOR 0:32:26.3 +3:31.0 126.77
40 4 BARLAND Hanna Ruud 1996 NOR 0:32:27.4 +3:32.1 127.28
41 23 KJELLBERGVIK Anette 1994 NOR 0:32:30.6 +3:35.3 128.76
42 19 FORREN Pauline 1997 NOR 0:32:35.6 +3:40.3 131.06
43 21 NORDLUNDE Marte 1996 NOR 0:32:40.8 +3:45.5 133.46
44 14 FUNABA Nanako 1999 JPN 0:32:48.8 +3:53.5 137.15
45 65 JOHANSEN Lone 1998 NOR 0:33:24.1 +4:28.8 153.42
46 12 IGARASHI Moe 1997 JPN 0:33:37.4 +4:42.1 159.55
47 15 OEREN Karoline Bye 1997 NOR 0:33:49.3 +4:54.0 165.04
48 24 YASUMURA Rina 1996 JPN 0:33:55.1 +4:59.8 167.71
49 41 HAYASHI Asuka 1997 JPN 0:34:00.3 +5:05.0 170.11
50 18 MIDTSKOGEN Maiken Min 1998 NOR 0:34:02.2 +5:06.9 170.99
51 5 HANSEN Ingvild Engenes 1996 NOR 0:34:12.1 +5:16.8 175.55
52 9 SKARRA Tuva 1998 NOR 0:34:20.9 +5:25.6 179.61
53 22 KOSENDA Harumi 1996 JPN 0:34:23.6 +5:28.3 180.85
54 10 SLOKVIK Martine 1997 NOR 0:37:08.9 +8:13.6 257.06
DID NOT FINISH
Startnr Navn Født Nasjon
8 HUSTAD Sofie Nordsveen 1996 NOR
DID NOT START
Startnr Navn Født Nasjon
7 BOSTAD Guro 1996 NOR
11 LOEVLIEN Ine 1994 NOR
13 ROENNING Mathilde 1995 NOR
17 KARLSEN Marthe 1997 NOR
20 KVAMME Lisa 1995 NOR
28 GANGSOE Marie Renee Soerum 1994 NOR
30 MADSEN Caroline 1995 NOR
39 KRUEGER Solveig Hegstad 1995 NOR
44 KNUTSMOEN Tina 1998 NOR
46 MENG Honglian 1997 CHN
47 AUNE Sigrid Flataas 1998 NOR
51 KALVAA Anne Kjersti 1992 NOR