Resultater Norgescup Gålå - Gålåsprinten - 10 km - Fri teknikk - Kvinner 2017

Resultater Norgescup Gålå - Gålåsprinten - 10 km, fri teknikk, kvinner
Gålå, Sør-Fron, Oppland - 24. november 2017

Arrangementstype: Langrenn

Rank Bib Name Year Nation Time Behind FIS Points
 1  60 JACOBSEN Astrid Uhrenholdt  1987  NOR   0:25:58.9     32.36
 2  71 KALVAA Anne Kjersti  1992  NOR   0:26:02.6  +3.7  34.26
 3  76 KRISTOFFERSEN Emilie  1991  NOR   0:26:40.6  +41.7  53.76
 4  66 MOGSTAD Berit  1993  NOR   0:26:46.6  +47.7  56.84
 5  73 THEODORSEN Silje  1994  NOR   0:27:04.9  +1:06.0  66.23
 6  75 JOHANSEN Marte Maehlum  1997  NOR   0:27:12.9  +1:14.0  70.34
 7  38 SMEDAAS Magni  1995  NOR   0:27:13.9  +1:15.0  70.85
 8  65 OEVREBUST Martine Lorgen  1997  NOR   0:27:17.3  +1:18.4  72.59
 9  54 FLETEN Emilie  1992  NOR   0:27:21.3  +1:22.4  74.65
 10  59 HEIMDAL Lovise  1995  NOR   0:27:24.1  +1:25.2  76.08
 11  77 BJOERNSGAARD Marthe  1993  NOR   0:27:38.7  +1:39.8  83.58
 12  72 SVENKERUD Berthe Annette  1985  NOR   0:27:42.0  +1:43.1  85.27
 13  7 GUSSIAAS Mari Stoeen  1994  NOR   0:27:45.0  +1:46.1  86.81
 14  69 SIMPSON-LARSEN Karoline  1997  NOR   0:28:04.6  +2:05.7  96.87
 15  56 BONER Seraina  1982  SUI   0:28:14.1  +2:15.2  101.74
 16  67 MYHRE Julie  1996  NOR   0:28:22.3  +2:23.4  105.95
 17  78 OUS Amalie Haakonsen  1996  NOR   0:28:22.7  +2:23.8  106.16
 17  64 BERG Julie Victoria  1997  NOR   0:28:22.7  +2:23.8  106.16
 19  58 JOERGENSEN Anniken  1992  NOR   0:28:23.6  +2:24.7  106.62
 20  68 MYRSETH Merete  1992  NOR   0:28:30.4  +2:31.5  110.11
 21  39 GRUBBMO Anne Lise  1993  NOR   0:28:31.3  +2:32.4  110.57
 22  43 KARSET Marthe Kristine Hafsahl  1985  NOR   0:28:35.0  +2:36.1  112.47
 23  35 TJETLAND Renate Bergset  1994  NOR   0:28:35.3  +2:36.4  112.62
 24  62 MATHISEN Ingrid  1996  NOR   0:28:35.8  +2:36.9  112.88
 25  55 HARVIKEN Johanne Hauge  1997  NOR   0:28:43.7  +2:44.8  116.93
 26  26 SKULBRU Hanne  1996  NOR   0:28:49.8  +2:50.9  120.06
 27  61 SKAANES Marte  1996  NOR   0:28:52.1  +2:53.2  121.24
 28  50 DYRHOVD Margrete Roessum  1993  NOR   0:28:59.7  +3:00.8  125.14
 29  37 MADSEN Caroline  1995  NOR   0:29:17.1  +3:18.2  134.07
 30  25 KJELLBERGVIK Anette  1994  NOR   0:29:22.8  +3:23.9  137.00
 31  31 STENSETH Ane Appelkvist  1995  NOR   0:29:24.9  +3:26.0  138.08
 32  47 KANT Anna Emilie  1995  NOR   0:29:27.8  +3:28.9  139.56
 33  24 HUSTAD Sofie Nordsveen  1996  NOR   0:29:30.5  +3:31.6  140.95
 34  48 KRUEGER Solveig Hegstad  1995  NOR   0:29:32.5  +3:33.6  141.98
 35  22 RENAA Eiril Fuglem  1996  NOR   0:29:37.3  +3:38.4  144.44
 36  45 SAGSTUEN Susann  1997  NOR   0:29:37.8  +3:38.9  144.70
 37  33 DRABLOES Elise Roeer  1995  NOR   0:29:38.8  +3:39.9  145.21
 38  53 LARSEN Johanne  1996  NOR   0:29:39.7  +3:40.8  145.67
 39  46 GANGSOE Marie Renee Soerum  1994  NOR   0:29:47.6  +3:48.7  149.72
 40  49 BONDEN Inger  1995  NOR   0:29:51.8  +3:52.9  151.88
 41  34 SPETS Julie Stendahl  1996  NOR   0:29:54.3  +3:55.4  153.16
 42  32 VILA OBIOLS Carola  1999  AND   0:29:59.2  +4:00.3  155.68
 43  15 SUNDSVIK Line  1994  NOR   0:30:00.5  +4:01.6  156.34
 44  57 LINDMOEN Marthe  1997  NOR   0:30:00.6  +4:01.7  156.40
 45  16 LEFDAL Bertine Thorsnes  1996  NOR   0:30:05.4  +4:06.5  158.86
 46  40 KARLSEN Marthe  1997  NOR   0:30:06.8  +4:07.9  159.58
 47  51 TSUCHIYA Masae  1996  JPN   0:30:12.5  +4:13.6  162.50
 48  70 KAASEN Agnethe  1997  NOR   0:30:16.7  +4:17.8  164.66
 49  8 HAYASHI Asuka  1997  JPN   0:30:24.8  +4:25.9  168.82
 50  18 OEREN Karoline Bye  1997  NOR   0:30:27.6  +4:28.7  170.25
 51  29 FREDRIKSEN Ingerid  1995  NOR   0:30:45.4  +4:46.5  179.39
 52  3 SZOCS Emoke  1985  HUN   0:30:50.5  +4:51.6  182.00
 53  27 MOGSTAD Ida  1996  NOR   0:30:57.8  +4:58.9  185.75
 54  10 SLOKVIK Martine  1997  NOR   0:31:01.2  +5:02.3  187.50
 55  14 BARLAND Hanna Ruud  1996  NOR   0:31:10.2  +5:11.3  192.11
 56  30 PASHKOVSKA Inga  1992  LAT   0:31:13.9  +5:15.0  194.01
 57  41 LOEVLIEN Ine  1994  NOR   0:31:19.7  +5:20.8  196.99
 58  17 ROENNING Mathilde  1995  NOR   0:31:34.3  +5:35.4  204.48
 59  28 ASPELUND Solveig Maria  1996  ISL   0:31:35.7  +5:36.8  205.20
 60  36 HOWDEN Isabella  1996  CAN   0:31:40.7  +5:41.8  207.77
 61  23 RENAA Tine Marit  1995  NOR   0:31:41.3  +5:42.4  208.07
 62  13 OEISTUEN Gina Flugstad  1997  NOR   0:31:43.8  +5:44.9  209.36
 63  11 FORREN Pauline  1997  NOR   0:31:45.1  +5:46.2  210.02
 64  4 MAITA Nao  1998  JPN   0:31:45.7  +5:46.8  210.33
 65  5 KOSENDA Harumi  1996  JPN   0:31:49.6  +5:50.7  212.33
 66  9 GUDNADOTTIR Kristrun  1997  ISL   0:31:59.8  +6:00.9  217.57
 67  44 FUJITA Nanase  1997  JPN   0:32:28.0  +6:29.1  232.04
 68  19 IGARASHI Moe  1997  JPN   0:32:56.6  +6:57.7  246.72
 69  20 YASUMURA Rina  1996  JPN   0:34:10.9  +8:12.0  284.85
 70  12 RAI Manikala  1988  NEP   0:40:48.3  +14:49.4  488.78
Did not start
   74 MURUD Thea Krokan  1994  NOR       
   63 HAGEN Martine Ek  1991  NOR       
   52 KVAALE Barbro  1992  NOR       
   42 HERMANSEN Marianne  1997  NOR       
   21 SKARPSNO Ellen Merethe Schjelderup  1995  NOR       
   6 KLAUSEN Marthe  1997  NOR