Resultater Norgescup Gålå - Gålåsprinten - Kvinner - 10 km - Fri - 2019



Resultater Norgescup Gålå - Gålåsprinten
Gålå, Oppland - 1. desember 2019

Arrangementstype: Langrenn

KVINNER - 10 KM - FRI (se her for Paralangrenn)

PlassStartnrNavnFødtNasjonSlutttidTid etterFIS-poeng
183MYHRE Julie1996NOR27:46.10.0042.69
277SLIND Silje Oeyre1988NOR28:03.3+17.250.95
376SMEDAAS Magni1995NOR28:08.6+22.553.49
480SIMPSON-LARSEN Karoline1997NOR28:12.8+26.755.51
589MYHRVOLD Mathilde1998NOR28:34.3+48.265.83
694HARVIKEN Johanne Hauge1997NOR28:49.4+1:03.373.08
781STAV Astrid1999NOR28:54.3+1:08.275.44
893MOGSTAD Berit1993NOR29:00.4+1:14.378.37
957SKJERVEN Eivor Vestrheim1999NOR29:02.3+1:16.279.28
1063JIALIN Bayani1999CHN29:02.7+1:16.679.47
1170BJOERNSGAARD Marthe1993NOR29:08.2+1:22.182.11
1272SAGSTUEN Susann1997NOR29:09.2+1:23.182.59
1390AMUNDSEN Hedda Oestberg1998NOR29:12.4+1:26.384.13
1460EINMO Alise1998NOR29:16.3+1:30.286.00
1566OUS Amalie Haakonsen1996NOR29:19.9+1:33.887.73
1637MOGSTAD Ragnhild1999NOR29:28.2+1:42.191.71
1786KODAMA Miki1996JPN29:41.7+1:55.698.20
1858BOSTAD Guro1996NOR29:42.0+1:55.998.34
1968WANGENSTEEN Maren1991NOR29:42.6+1:56.598.63
1973HUSTAD Sofie Nordsveen1996NOR29:42.6+1:56.598.63
2188YOKOHAMA Shiori1999JPN29:43.0+1:56.998.82
2292ARNESEN Synne1998NOR29:43.2+1:57.198.92
2382DRIVENES Julie Bjervig1999NOR29:45.6+1:59.5100.07
2478JOERGENSEN Anniken1992NOR29:46.7+2:00.6100.60
2595KOBAYASHI Chika1998JPN29:47.2+2:01.1100.84
2691OEVREBUST Martine Lorgen1997NOR29:49.9+2:03.8102.13
2744MADSEN Caroline1995NOR29:51.5+2:05.4102.90
2879BAKKEMO Tuva1999NOR29:53.1+2:07.0103.67
2965SEIERSTAD Dorthe Ballangrud1999NOR30:07.3+2:21.2110.49
3056BERG Julie Victoria1997NOR30:15.4+2:29.3114.38

3140ALNAES Anikken Gjerde1994NOR30:21.0+2:34.9117.07
3262WALTENBERG Julie1999NOR30:26.2+2:40.1119.56
3374WATANABE Yuka1996JPN30:31.4+2:45.3122.06
3475VILA OBIOLS Carola1999AND30:35.6+2:49.5124.08
3559MATHISEN Ingrid1996NOR30:44.5+2:58.4128.35
3661BATHE Nichole1995GBR30:50.0+3:03.9130.99
3732SKULBRU Hanne1996NOR30:50.3+3:04.2131.14
3836NORDLUNDE Mari1998NOR30:56.2+3:10.1133.97
3943BERGUNDHAUGEN Eline1999NOR31:19.8+3:33.7145.30
4071MIYAZAKI Hikari1998JPN31:21.3+3:35.2146.02
4147LI Lei1994CHN31:24.7+3:38.6147.65
4241FOLKVORD Mari1999NOR31:28.7+3:42.6149.57
4364MA Qinghua1995CHN31:30.5+3:44.4150.44
4467DYRHOVD Margrete Roessum1993NOR31:35.1+3:49.0152.65
4548FLATLAND Vilde Elisabeth1998NOR31:50.9+4:04.8160.23
4650BRUDERMANN Katharina1999AUT31:56.1+4:10.0162.73
4727AUNE Sigrid Flataas1998NOR31:58.9+4:12.8164.08
4845KARSET Marthe Kristine Hafsahl1985NOR32:03.8+4:17.7166.43
4920WANG Yingying1999CHN32:13.0+4:26.9170.85
5039MANNSAAKER Live1999NOR32:17.7+4:31.6173.10
5131SLOKVIK Martine1997NOR32:22.3+4:36.2175.31
5254LARSEN Hanna Kristine1999NOR32:43.1+4:57.0185.30
5351HAAKONSEN Karen Marie1999NOR32:58.1+5:12.0192.50
5417MIDTSKOGEN Maiken Min1998NOR33:09.3+5:23.2197.88
5534LIE Ellen Soehol1994AUS33:12.7+5:26.6199.51
5655GUDNADOTTIR Kristrun1997ISL33:19.0+5:32.9202.54
5722RAVNAA Anniken1999NOR33:23.9+5:37.8204.89
5818MENG Honglian1997CHN33:35.5+5:49.4210.46
5953CESTER Marta1995ESP33:51.2+6:05.1218.00
6026BJORNSDOTTIR Gigja1998ISL33:53.4+6:07.3219.05

6133BAKKEN Betine1999NOR34:02.9+6:16.8223.62
6215RUSTEN Tina1999NOR34:18.3+6:32.2231.01
6323ARIUNSANAA Enkhtuul1996MGL34:30.5+6:44.4236.87
6416KOBAYASHI Moeko2000JPN35:08.4+7:22.3255.07
6528IGARASHI Moe1997JPN35:26.2+7:40.1263.61
6625SASAGAWA Mayu2000JPN35:53.1+8:07.0276.53
6724BJOERN Aurora Ulsaker1999NOR35:58.8+8:12.7279.27
6842FUNABA Nanako1999JPN37:23.2+9:37.1319.79
6930TAKAHASHI Misaki2001JPN37:45.0+9:58.9330.26
7019AUSTAD Madeleine Nilsen1998NOR40:39.5+12:53.4414.05
DID NOT FINISH
StartnrNavnFødtNasjon
46KJELLBERGVIK Anette1994NOR
69ULVANG Nora1998NOR
DID NOT START
StartnrNavnFødtNasjon
21OEISTUEN Gina Flugstad1997NOR
29BOURNE Kristen1995USA
35DYRDAL Solveig1998NOR
38THEODORSEN Silje1994NOR
49SIVERTSEN Ragnhild1999NOR
52NORDLUNDE Marte1996NOR
84KNUDSEN Tiril Liverud1998NOR
85SKAANES Marte1996NOR
87HARSEM Kathrine Rolsted1989NOR



* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +