Resultater Norgescup Gålå - Gålåsprinten - Kvinner - 10 km - Klassisk - 2019



Resultater Norgescup Gålå - Gålåsprinten
Gålå, Oppland - 29. november 2019

Arrangementstype: Langrenn

KVINNER - 10 KM - KLASSISK (se her for Paralangrenn)

PlassStartnrNavnFødtNasjonSlutttidTid etterFIS-poeng
173HARSEM Kathrine Rolsted1989NOR31:50.60.0041.20
278AMUNDSEN Hedda Oestberg1998NOR32:53.6+1:03.067.58
380SIMPSON-LARSEN Karoline1997NOR32:58.4+1:07.869.59
389SLIND Silje Oeyre1988NOR32:58.4+1:07.869.59
563BJOERNSGAARD Marthe1993NOR33:07.9+1:17.373.57
672MOGSTAD Berit1993NOR33:08.5+1:17.973.82
783OEVREBUST Martine Lorgen1997NOR33:16.1+1:25.577.00
876JOHANSEN Marte Maehlum1997NOR33:19.8+1:29.278.55
982MYHRE Julie1996NOR33:20.9+1:30.379.01
1084KNUDSEN Tiril Liverud1998NOR33:29.2+1:38.682.49
1190HARVIKEN Johanne Hauge1997NOR33:33.8+1:43.284.41
1288ARNESEN Synne1998NOR33:34.1+1:43.584.54
1359EINMO Alise1998NOR33:45.2+1:54.689.18
1461DYRHOVD Margrete Roessum1993NOR33:51.1+2:00.591.66
1562BOSTAD Guro1996NOR33:58.8+2:08.294.88
1666WANGENSTEEN Maren1991NOR34:09.0+2:18.499.15
1779BAKKEMO Tuva1999NOR34:10.8+2:20.299.90
1852SAGSTUEN Susann1997NOR34:13.2+2:22.6100.91
1975JOERGENSEN Anniken1992NOR34:31.4+2:40.8108.53
2039MOGSTAD Ragnhild1999NOR34:33.7+2:43.1109.49
2170SKJERVEN Eivor Vestrheim1999NOR34:36.2+2:45.6110.54
2265ULVANG Nora1998NOR34:40.2+2:49.6112.21
2358OUS Amalie Haakonsen1996NOR34:48.6+2:58.0115.73
2467MATHISEN Ingrid1996NOR34:49.7+2:59.1116.19
2574KODAMA Miki1996JPN34:51.1+3:00.5116.78
2657BATHE Nichole1995GBR35:02.3+3:11.7121.47
2786VILA OBIOLS Carola1999AND35:06.7+3:16.1123.31
2840FLATLAND Vilde Elisabeth1998NOR35:17.3+3:26.7127.75
2969SEIERSTAD Dorthe Ballangrud1999NOR35:19.1+3:28.5128.50
3048MADSEN Caroline1995NOR35:25.1+3:34.5131.01

3153WALTENBERG Julie1999NOR35:36.3+3:45.7135.70
3260LARSEN Hanna Kristine1999NOR35:39.6+3:49.0137.09
3355BERG Julie Victoria1997NOR35:40.6+3:50.0137.50
3481KOBAYASHI Chika1998JPN35:47.6+3:57.0140.44
3551MA Qinghua1995CHN35:50.6+4:00.0141.69
3668ALNAES Anikken Gjerde1994NOR35:51.3+4:00.7141.99
3744SKULBRU Hanne1996NOR35:55.8+4:05.2143.87
3871WATANABE Yuka1996JPN35:56.3+4:05.7144.08
3954NORDLUNDE Mari1998NOR36:03.1+4:12.5146.93
4087YOKOHAMA Shiori1999JPN36:12.8+4:22.2150.99
4142FOLKVORD Mari1999NOR36:13.3+4:22.7151.20
4245KARSET Marthe Kristine Hafsahl1985NOR36:15.5+4:24.9152.12
4338LI Lei1994CHN36:23.7+4:33.1155.55
4429AARRESTAD Nora Lian1997NOR36:26.7+4:36.1156.81
4537BYE Sigrid1999NOR36:44.5+4:53.9164.26
4631KJELLBERGVIK Anette1994NOR36:53.1+5:02.5167.86
4756MIYAZAKI Hikari1998JPN36:57.2+5:06.6169.58
4832AUNE Sigrid Flataas1998NOR37:03.7+5:13.1172.30
4916WANG Yingying1999CHN37:04.0+5:13.4172.43
5050MANNSAAKER Live1999NOR37:10.8+5:20.2175.27
5146BERGUNDHAUGEN Eline1999NOR37:21.7+5:31.1179.84
5235HAAKONSEN Karen Marie1999NOR37:25.4+5:34.8181.39
5349NORDLUNDE Marte1996NOR37:28.5+5:37.9182.68
5433STAKSTON Sigrid1999NOR37:29.8+5:39.2183.23
5534BRUDERMANN Katharina1999AUT38:25.1+6:34.5206.38
5623SLOKVIK Martine1997NOR38:30.9+6:40.3208.81
5728BOURNE Kristen1995USA38:36.5+6:45.9211.16
5847GUDNADOTTIR Kristrun1997ISL38:37.4+6:46.8211.53
5918MIDTSKOGEN Maiken Min1998NOR38:39.3+6:48.7212.33
6030RUSTEN Tina1999NOR38:49.7+6:59.1216.68

6127KOBAYASHI Moeko2000JPN38:53.6+7:03.0218.32
6213OEISTUEN Gina Flugstad1997NOR38:56.4+7:05.8219.49
6317DYRDAL Solveig1998NOR38:58.1+7:07.5220.20
6419LIE Ellen Soehol1994AUS39:11.9+7:21.3225.98
6526UPPSTAD Elin1999NOR39:20.0+7:29.4229.37
6641FUNABA Nanako1999JPN40:26.6+8:36.0257.26
6722BJORNSDOTTIR Gigja1998ISL40:45.2+8:54.6265.05
6815SASAGAWA Mayu2000JPN41:01.4+9:10.8271.83
6912ARIUNSANAA Enkhtuul1996MGL41:22.3+9:31.7280.58
7025TAKAHASHI Misaki2001JPN42:00.0+10:09.4296.37
7114IGARASHI Moe1997JPN42:16.8+10:26.2303.40
DID NOT FINISH
StartnrNavnFødtNasjon
21BAKKEN Betine1999NOR
43OLSEN Amalie Honerud1998NOR
77DRIVENES Julie Bjervig1999NOR
DID NOT START
StartnrNavnFødtNasjon
11MUNKHNYAM Byambanordog2003MGL
20E Yingcui1990CHN
24LOEVLIEN Ine1994NOR
36SIVERTSEN Ragnhild1999NOR
64ENGEBRETSEN Martine1998NOR
85SKAANES Marte1996NOR



* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +