Resultater Norgescup Gålå - Gålåsprinten - Kvinner Junior - Sprint - Finale - 2019

Resultater Norgescup Gålå - Gålåsprinten
Gålå, Oppland - 30. november 2019

Arrangementstype: Langrenn

KVINNER JUNIOR - SPRINT - FINALE - FRI

* Plasseringer og tider i Heat + Finaler

PlassStartnr.NavnFødtNasjon
1245JOHNSEN Elena Rise2000NOR
2244ROFSTAD Hanne Wilberg2000NOR
3243FOSNAES Kristin Austgulen2000NOR
4256BREDING Tale Bruheim2001NOR
5268HEGGEN Anna2002NOR
6270GROETTING Karoline2001NOR
7264HELLAND Kristin Maltun2002NOR
8258MELLING Maria Hartz2002NOR
9250ANDREASSEN Margrethe Wettre2001NOR
10328OWREN Synne2001NOR
11324BRUSVEEN-JENSEN Tuva Anine2003NOR
12263WANGEN Marie Soelverud2001NOR
13310OESTEGAARD Ingeborg2003NOR
14242YILAMUJIANG Dinigeer2001CHN
15249DENGERUD Karianne Olsvik2000NOR
16252EVERTSEN Ronja Haakenstad2000NOR
17246RAVNDAL Linn2000NOR
18248FOEYEN Sigrid Leseth2001NOR
19261EINMO Malin2000NOR
20313EIDSLOTT Gjendine2003NOR
21280PLUKKERUD Caroline2002NOR
22279JOHNSEN Tuva2002NOR
23254RYAN Ingrid Tandberg2000NOR
24247KONG Weijia2001CHN
25290FUERSTENBERG Theresa2002NOR
26265STANGEBYE Pia2000NOR
27269AABREKK Ingrid Bergene2002NOR
28325OEVREBUST Lone Lorgen2003NOR
29281ENGEN Martine Groettum2001NOR
30274NILSEN Kirsten Helsvig2002NOR

31283GALAAEN Nora Edelsdatter2001NOR
32266KLEIVI Kristine2000NOR
33267MAGNUSSEN Maria Finni2001NOR
34260SVINGHEIM Mari Landro2001NOR
35287WENAAS Lea Stabaek2001NOR
36255RAMSTAD Ida2001NOR
37259BERNTSEN Annette2000NOR
38327BOTTERUD Marthe Skram2003NOR
39271MIKKELSPLASS Marte2002NOR
40275SNORTHEIMSMOEN Thea2001NOR
41262NORDSETH Karen Amalie2000NOR
42253LYNGNES Susann Fedreheim2000NOR
43284FOSSUM-BJOERGE Mathilde2002NOR
44289TYRDAL Oda Hagen2002NOR
45282FREMSTAD Andrine Harriet2000NOR
46273SEIERSTAD Janne Ballangrud2002NOR
47272MOGER Julie Egeberg2001NOR
48251TALIDAWUBIEKE Dinaer2000CHN
49315SELBERG Synne2003NOR
50306STENERSEN Ingeborg Andberg2003NOR
51323BREKKE Ane2000NOR
52296ANTONSEN Elise2002NOR
53277LERVIK Hannah2002NOR
54316HEGDAHL Nora2003NOR
55285SVENDSBY Martine2001NOR
56318RAASTAD Nora Soedal2003NOR
57278BERGQUIST Kristina2001NOR
58291RAPP Kristine Eide2001NOR
59276FLATLAND Vera Kristina2001NOR
60322HAGEN Fredrikke2003NOR

61299SORTAASLOEKKEN Tyra2002NOR
62326BRENNHOVD Ingvild Julie2003NOR
63329ANDERSEN Hanna Eckhardt2002NOR
64292MARTINI Ina2002NOR
65319FROEISLI Sara Grini2001NOR
66302COOK Sunniva Isabel2002NOR
67286ARNESEN Astrid2002NOR
68309NILSSEN Henriette2003NOR
69312SPERSTAD Merete2003NOR
70300KAROLIUSSEN Anna2002NOR
71298KVAM Eline2000NOR
72320DRAGERENGEN Ingrid2003NOR
73293AAS Julie Sofie Franksdatter2001NOR
74295GOLBERG Vilde Emilie Hjelmseth2001NOR
75294BREIVIK Yngvild Langedal2002NOR
76311DERVO Agnes Therese2002NOR
77314MUNKHNYAM Byambanordog2003MGL
78303HESLESKAUG Liv Katrine alvim2002NOR
79321AUNAN Julie Strand2003NOR
80304LYSAKER Marthe2002NOR
81305WANVIK Ines2002NOR
82317SMITH Abigail2003USA



* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +