Resultater Norgescup Gålå - Gålåsprinten - Kvinner - Sprint - Finale - 2019



Resultater Norgescup Gålå - Gålåsprinten
Gålå, Oppland - 30. november 2019

Arrangementstype: Langrenn

KVINNER - SPRINT - FINALE - FRI

* Plasseringer og tider i Heat + Finaler  (se her for Paralangrenn)

PlassStartnr.NavnFødtNasjon
11WENG Lotta Udnes1996NOR
22HARSEM Kathrine Rolsted1989NOR
34MYHRE Julie1996NOR
46MYHRVOLD Mathilde1998NOR
58SMEDAAS Magni1995NOR
610KNUDSEN Tiril Liverud1998NOR
75SLIND Silje Oeyre1988NOR
814ALNAES Anikken Gjerde1994NOR
93OUS Amalie Haakonsen1996NOR
1032DRIVENES Julie Bjervig1999NOR
1118SKULBRU Hanne1996NOR
1211DYRHOVD Margrete Roessum1993NOR
137JIALIN Bayani1999CHN
1428SEIERSTAD Dorthe Ballangrud1999NOR
1522NORDLUNDE Mari1998NOR
1648SKJERVEN Eivor Vestrheim1999NOR
1731BAKKEMO Tuva1999NOR
1829BJOERNSGAARD Marthe1993NOR
1919BOSTAD Guro1996NOR
2017BERG Julie Victoria1997NOR
219BATHE Nichole1995GBR
2239ULVANG Nora1998NOR
2330MOGSTAD Berit1993NOR
2434OLSEN Amalie Honerud1998NOR
2550WALTENBERG Julie1999NOR
2644MIDTSKOGEN Maiken Min1998NOR
2735WANGENSTEEN Maren1991NOR
2813KJELLBERGVIK Anette1994NOR
2916GUDNADOTTIR Kristrun1997ISL
3047FLATLAND Vilde Elisabeth1998NOR

3136YOKOHAMA Shiori1999JPN
3227EINMO Alise1998NOR
3333SAGSTUEN Susann1997NOR
3472MOGSTAD Ragnhild1999NOR
3556AARRESTAD Nora Lian1997NOR
3612MA Qinghua1995CHN
3749LARSEN Hanna Kristine1999NOR
3837LI Lei1994CHN
3943MADSEN Caroline1995NOR
4023MENG Honglian1997CHN
4145KARSET Marthe Kristine Hafsahl1985NOR
4238KOBAYASHI Chika1998JPN
4352VILA OBIOLS Carola1999AND
4442AUNE Sigrid Flataas1998NOR
4546KODAMA Miki1996JPN
4626MATHISEN Ingrid1996NOR
4740STAKSTON Sigrid1999NOR
4859BERGUNDHAUGEN Eline1999NOR
4957WANG Yingying1999CHN
5054WATANABE Yuka1996JPN
5155RAVNAA Anniken1999NOR
5269RUSTEN Tina1999NOR
5364FOLKVORD Mari1999NOR
5465BOURNE Kristen1995USA
5541OEISTUEN Gina Flugstad1997NOR
5661SLOKVIK Martine1997NOR
5774MANNSAAKER Live1999NOR
5851BRUDERMANN Katharina1999AUT
5924NORDLUNDE Marte1996NOR
6063LIE Ellen Soehol1994AUS

6167BJOERN Aurora Ulsaker1999NOR
6266ARIUNSANAA Enkhtuul1996MGL
6373BAKKEN Betine1999NOR
6462IGARASHI Moe1997JPN
6577SASAGAWA Mayu2000JPN
6676KOBAYASHI Moeko2000JPN
6770FUNABA Nanako1999JPN
6871TAKAHASHI Misaki2001JPN
6975AUSTAD Madeleine Nilsen1998NOR



* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +