Resultater Norgescup Gålå - Gålåsprinten - Menn Junior - Sprint - Finale - 2019



Resultater Norgescup Gålå - Gålåsprinten
Gålå, Oppland - 30. november 2019

Arrangementstype: Langrenn

MENN JUNIOR - SPRINT - FINALE - FRI

* Plasseringer og tider i Heat + Finaler

PlassStartnr.NavnFødtNasjon
1334EVENSEN Ansgar2000NOR
2335KVARSTAD Kristoffer2000NOR
3340KARSRUD Kristoffer Alm2000NOR
4343KIRKENG Andreas2000NOR
5363HJELMESET Lars Agnar2001NOR
6348HOLMBOE Aleksander2002NOR
7350HOLMBOE Nikolai2002NOR
8358VESTAD Karsten Andre2001NOR
9336TRONSLI Andreas2000NOR
10347VIKA Jonas2001NOR
11380JENSSEN Matz William2001NOR
12353ANDERSEN Iver Tildheim2000NOR
13338TREFFEN Andreas Lillemoen2000NOR
14357AADLAND Petter Thorslund2001NOR
15344FIKSEN Hermann Nordstrand2001NOR
16377MELLING Christian Hartz2001NOR
17339JOHNSRUD Fredrik2000NOR
18365PERGER Magnus2001NOR
19352SANDVIK Edvard2001NOR
20360FRIDLUND Jonas2000NOR
21337WUERKAIXI Kuerbanjiang2000CHN
22369AURMO Reidar2001NOR
23349HANEBERG Sondre2000NOR
24387ANTONSEN Bastian Karlsen2001NOR
25374VIK Lars Young2001NOR
26355HELLERUD Adrian Orellana2000NOR
27379HOMDROM Marcus2000NOR
28407OLSEN Magnus Braathen2001NOR
29487LUND Anders Tobias2000NOR
30345OEISETH Simen2000NOR

31400MYRVOLD August2002NOR
32406EK Jens Marcus Dyrberg2001NOR
33388ENGESET Kasper2002NOR
34399GROEHOLT Mads2001NOR
35359UNNEBERG Johan2000NOR
36401KARLSEN Jostein2001NOR
37382DOKSET Aleksander Falkenberg2001NOR
38361KORSAETH Amund2000NOR
39395STENERSEN Fredrik Glomsrud2001NOR
40384URE Olve2000NOR
41491OWREN Iver2001NOR
42341LOEBAK Simen2000NOR
43446KVAM Haavard2001NOR
44393BRAATHEN Ludvik2000NOR
45405SPIGSETH Ola2002NOR
46381SKJERPING Jonatan Gjerstad2001NOR
47364ROEER Vegard Lund2000NOR
48373STOETVIG Markus Fet2001NOR
49433WILHELMSEN Nikolay2001NOR
50408ANTONSEN Morten2001NOR
51397STENSBY Magnus Martinsen2002NOR
52398JARBEAUX August2001NOR
53351RISTE Markus Moen2001NOR
54370MOSTRAUM Elias2001NOR
55367RUEGER Philip2001GER
56429SELBERG Sondre2001NOR
57410ULVERUD Mathias2001NOR
58354DAGESTAD Jostein2000NOR
59404JIAN Kaige2001CHN
60368PEDERSEN Sondre B.2000NOR

61490FEDREHEIM Stian2003NOR
62441HANSEN Joern Oscar2002NOR
63416JOHANSEN Torjus2000NOR
64372HANSEN Mathias Andersen2000NOR
65375GROENLI Stian2002NOR
66390KLAUSEN Torodd2002NOR
67356HOV Eskil2000NOR
68386SAETRE Eivind2001NOR
69435VOLDEN Ole Vibe2001NOR
70422KARLSEN Even2001NOR
71371BERGER Isak Skari2002NOR
72418HAMMERSTAD Brage Buseth2002NOR
73392NORDAAS Audun2002NOR
74378STENERSEN Johannes Andberg2001NOR
75342BERGSLAND Andreas2001NOR
76445NERGAARD Peter Oliver2002NOR
77376ROLSTAD Torbjoern2002NOR
78394KVAERUM Hans Kristian Bjoergo2002NOR
79403HELGHEIM Sebastian2002NOR
80391PETTERSON Jonas2002NOR
81414BAKKEN Petter2002NOR
82362AYIKEN Miyelieyi2002CHN
83481MOUGIN Lois2001FRA
84462MYHRA Haavard2000NOR
85346ABUDELEHAN Yeernaer2000CHN
86420GUNDERSEN Birk Moeller2001NOR
87434PETTERSON Martinius Lie2002NOR
88412RAMSTAD Morten2001NOR
89472LINDERUD Eirik2003NOR
90396BJOERNAA Birk Strand2001NOR

91458STEINSRUD Bendik2001NOR
92466LINDERUD Even2003NOR
93383GUNNARSEN Benjamin2001NOR
94475OPHUS Eirik2000NOR
95443MARTENS MEYER Julian2001NOR
96440LAUKLI Henrik Marius2001NOR
97423KJERSTAD Haakon Bakke2001NOR
98480JENSEN Didrik2003NOR
99449JOHANSEN Eirik Stiklestad2001NOR
100454JUKLESTAD Viktor Olsen2001NOR
101477SLETTEN Andreas2003NOR
102413HAAKONSEN Lars Iversen2002NOR
103411STENE Eirik2001NOR
104428LUKA Eivind2001NOR
105478MATHIESEN Mads2001NOR
106476FARSTADVOLL Henrik2003NOR
107385DROEYER Benjamin2001NOR
108421ENGDAHL Sander2002NOR
109439MICHELSEN Hjalmar2002DEN
110415FRITZNER Simen2002NOR
111417SAGABRAATEN Sjur Lien2000NOR
112453STRANDHAUG Fredrik2002NOR
113426SEDENIUSSEN Magnus Nikolai2001NOR
114366BORECZEK Michal2000POL
115457HELLA Eirik2001NOR
116474ALMAAS Morten2003NOR
117424HAGEN Trym2000NOR
118448WAALEN Theodor2002NOR
119489NAAS Iver Leirmo2003NOR
120402GLITTENBERG HOLT Filip2000NOR

121484SJOEHOLT Fredrik2003NOR
122444MYRAN Magnus2001NOR
123464FLOTE Adrian2001NOR
124431KVALE Nils Henrik2001NOR
125471HAFSTEN Niklas Teige2003NOR
126438GLOMNES Eskil Linge2002NOR
127452SKJOLD Oskar Lockert2002NOR
128461DRIVENES Philip2000NOR
129437BORKAMO Bjoern2001NOR
130409NESGAARD Even2000NOR
131456GRAHL-MADSEN Ola2001NOR
132432NISTAD Ivar2002NOR
133419OEVREBOE Lars2000NOR
134465KATLA Mikkel Jebens2002NOR
135436SVEEN Christan Hermansen2002NOR
136469SUNDAL Sigurd2003NOR
137473GROMSRUD Herman2003NOR
138482GRAABOEL-UNDERSRUD Emil2003NOR
139447NAESS Oeistein Fagerli2001NOR
140450THORSEN Oliver Bosdal2002NOR
141460BAUMANN Halfdan Thomas2002NOR
142467MYHRE Jonathan2003NOR
143463EIKEVIK Vegard2001NOR
144470OPHUS Haakon2003NOR
145430SKURDAL Einar Brath2001NOR
146486JENSEN Linus2003NOR
147479SOERBRAATEN Eirik2003NOR
148483HOLEN Halvard2003NOR
149459KIRKEBOEEN Tore Herman finsrud2002NOR
150389REFSNES Torjus2001NOR

151468HAAKENAASEN Henrik Maeland2003NOR



* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +