Resultater Norgescup Gålå - Gålåsprinten - Menn - Sprint - Finale - 2019



Resultater Norgescup Gålå - Gålåsprinten
Gålå, Oppland - 30. november 2019

Arrangementstype: Langrenn

MENN - SPRINT - FINALE - FRI

* Plasseringer og tider i Heat + Finaler  (se her for Paralangrenn)

PlassStartnr.NavnFødtNasjon
182TAUGBOEL Haavard Solaas1993NOR
281TEFRE Gjoeran1994NOR
385AUNE Paal Troean1992NOR
495HEGDAL Vebjoern1998NOR
583YOUNG Andrew1992GBR
684CLUGNET James1996GBR
793RISETH Fredrik1995NOR
886STADAAS Kasper1994NOR
994WANG Qiang1993CHN
1091ARNESEN Harald Astrup1995NOR
11103JENSSEN Jan Thomas1996NOR
12127HOLTH Bendik Skjoenberg1997NOR
13100AMUNDSEN Harald Oestberg1998NOR
14167MOSEBY Haavard1999NOR
1590NORTHUG Even1995NOR
16116RAMSE Sondre1998NOR
17185HAABREKKE Magnus Oeyaas1999NOR
1897STAKSTON Petter1997NOR
1988EK Aleksander Dyrberg1993NOR
20148BORDAL Johannes1998NOR
2189WIIG Sivert1997NOR
22146HOLMBRO Hans Kristian1998NOR
23135HOPE Jon Rolf Skamo1998NOR
24129WIIK Emil1997NOR
25117SKAANES Haakon1999NOR
2698LARSEN Thomas Helland1998NOR
27104MOEN Vebjoern1998NOR
2896JOHAUG JR. Karstein1992NOR
29118HJELDE Christian Magnus Nordgaard1997NOR
30125BJERKRHEIM Kjetil Andre1993NOR

31115KNOTTEN Sivert1997NOR
32108DAHLEN Thomas Albertsen1991NOR
3387STENSHAGEN Mattis1996NOR
34149EIRA Aslak Ole Rognerud1996NOR
35133SIVERTSGAARD Vegard1998NOR
3692HOEL Amund1997NOR
37139FLATAKER Ole Morten1997NOR
38121ROEVIK Torstein Buan1996NOR
39173MYHRE Simen1998NOR
40150VIGANTS Raimo1999LAT
41124NYAAS Anders1997NOR
42119LIPPERT Joergen1998NOR
43109MAGNUSSEN Andreas Finni1998NOR
44137VESTLI Torstein1994NOR
45112LOEFALD Gjermund1993NOR
46113VAARHEIM Vegard1997NOR
47106SVINSAAS Jo1997NOR
48164BERSET Kristoffer1999NOR
49172OEHLSCHLAEGEL Albert Sunde1999NOR
50151KRISTOFFERSEN Patrick Fossum1998NOR
51107RAMSTAD Simen Bratberg1996NOR
52101MARTENS MEYER Herman1997NOR
53175BUCHER-JOHANNESSEN Thomas1997NOR
54140HELGESTAD Fredrik1997NOR
55123HALBJOERHUS Trym1996NOR
56138HOAAS Geir Kristian1998NOR
57209SIVERTSEN Magnus1997NOR
58136ASDOEL Eirik1993NOR
59120AULIN Lasse Loewstoem1996NOR
60190MELBOE Jan-Henrik1999NOR

61168WINTHER Arnt Gunnar1996NOR
62134ERIKSEN Sivert Groetan1995NOR
63126FOLKVORD Sindre1995NOR
64158RYSSTAD Aron Aakre1999NOR
65144ENTEMAKE Maowulietibieke1996CHN
66201FINNE Sindre1997NOR
67163ARNTSEN Mikkel1995NOR
68141ERIKSEN Edvin Groetan1999NOR
69184AUNLI Lars Ove1993NOR
70128GRASTVEIT Stian1995NOR
71161VOLLSET Kristoffer By1996NOR
72132AABREKK Eirik Bergene1998NOR
73192KVISLE Sjur1999NOR
74177HOVDE Haavard1999NOR
75147MYRMO Haakon1995NOR
76191MELHUS Marius Landsem1997NOR
77145ENSRUD Ole Haldor1998NOR
78122THORSTENSEN Erik Lippestad1994NOR
79166BUVARP Martin Julian1998NOR
80189BOSTAD Andreas Talseth1999NOR
81199HADDON Peter1999NOR
82195TYRIBAKKEN Bjoernar Stensrud1999NOR
83178ISHIKAWA Kentaro1994JPN
84194NILSEN Vebjoern Weldingh1999NOR
85156NYHEIM Alexander Loevik1996NOR
86157SKINSTAD Maarten Soleng1997NOR
87182HAUGAN Sindre Oewre1995NOR
88187JOHANSEN Sivert Leander1999NOR
89238SEEBERG Even1998NOR
90130PEDERSEN Isak Stianson1997ISL

91206MORTENSBAKKE Eirik Andreas1999NOR
92143ANDREASEN Jesper Abelsen1998NOR
93152WEI Meng1996CHN
94220ANDERSSON Axel1999NOR
95204BURUD Hans Bernhard1999NOR
96179SKJOELSVOLD Mats Burud1997NOR
97210AASBOE Jonas1997NOR
98176STRANDBRAATEN Jostein1997NOR
99170SNELLINGEN Ola Nygaard1997NOR
100165HAUAN Sivert Hansen1997NOR
101155ENGELSTAD Oeystein Tallhaug1996NOR
102216RENAA Marius Moe1999NOR
103154FLATAKER Erling Engesvold1995NOR
104203HAUGEN John Magnus1996NOR
105142FROST Edvin1995NOR
106237HAMNES Vegard1993NOR
107208LIER Ola1999NOR
108223NOERSTEGAARD Jo Broeste1999NOR
109174ROENNING Sigurd1997NOR
110217LERVIK Anders1999NOR
111197SJOELI Mattis1994NOR
112202HAUG Eirik1997NOR
113180SUZUKI Takahiro1993JPN
114153BAO Lin1999CHN
115205MELBERG Tore Andre1999NOR
116196BOTTERUD Hermann Skram1999NOR
117224FOLKESTAD Ole Joergen1997NOR
118183HAGEN Vegard Ek1999NOR
119193FORSMO Ole Jacob1998NOR
120215TUERXUN Hanati1997CHN

121207KVERNSTAD Brynjar1999NOR
122231GRYMYR Jens Christian1999NOR
123162UDA Akihito1995JPN
124222LILLEVOLL Adrian Sandnes1998NOR
125221HOSHINO Takeo1995JPN
126219GIGERNES Aadne1999NOR
127218MA Hailin1999CHN
128228BJERKE Ole Tobias utne1999NOR
129236PRESTHUS Haakon1999NOR
130230SKARPEID Aleksander1994NOR
131213NEWMAN Oliver1999GBR
132225ODLAND Svein1998NOR
133214SOLHEIM-JOHNSEN Vegard1995NOR
134226ENDRESTAD Sebastian Kristoffer1998NOR
135234TROOEYEN Joern1998NOR
136211BATMUNKH Achbadrakh1994MGL
137232BLIKRA Torstein Bolstad1999NOR
138229LARSEN Jonas Engebret1991NOR
139235DASHDONDOG Munkhgerel1999MGL
140233LEIBUNDGUT Matthias1996SUI



* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +