Resultater Norgescup Gålå - Gålåsprinten - Sprint - Finale - Menn 2017



Resultater Norgescup Gålå - Gålåsprinten - Sprint finale, klassisk, menn
Gålå, Sør-Fron, Oppland - 25. november 2017

Arrangementstype: Langrenn

MENN JUNIOR (ikke NC) - FINALE (senior følger nedenfor)
* Klikk for resultatliste med tider i alle heat hos FIS

Resultatliste uten tider:

Rank Bib Name Year Nation
 1  335 LIPPERT Joergen  1998  NOR 
 2  495 RYSSTAD Aron Aakre  1999  NOR 
 3  334 EVENSEN Ansgar  2000  NOR 
 4  342 AMUNDSEN Harald Oestberg  1998  NOR 
 5  352 ASDOEL Haakon  1998  NOR 
 6  337 JENSEN Trym Moeng  1998  NOR 
 7  340 ANDERSSEN Eirik Soergaard   1998  NOR 
 8  349 RAMSE Sondre  1998  NOR 
 9  359 AABREKK Eirik Bergene  1998  NOR 
 10  372 AAS-JAKOBSEN Andreas  2000  NOR 
 11  333 MAGNUSSEN Andreas Finni  1998  NOR 
 12  361 SANDVIK Tobias Topp  1998  NOR 
 13  338 BOEE Brage  1999  NOR 
 14  343 MOE Oscar  1998  NOR 
 15  360 HYNNE Sondre  1999  NOR 
 16  341 LANGERUD Sivert Bjoernebo  1998  NOR 
 17  336 BROETO Emil Intelhus  1998  NOR 
 18  380 RISHOLT Vebjoern  1998  NOR 
 19  384 MANNSAAKER Haavard   1998  NOR 
 20  365 WAHL Simen Munch  1998  NOR 
 21  414 RYAN Ola Tandberg  1998  NOR 
 22  377 KIRKENG Ole Marius  1998  NOR 
 23  355 HAGEN Vegard Ek  1999  NOR 
 24  353 HODT Joergen Baaken  1998  NOR 
 25  368 ROEKKE Petter Elias  1999  NOR 
 26  356 WIBERG Aasmund  1999  NOR 
 27  350 HOMDROM Marcus  2000  NOR 
 28  369 TRONSLI Andreas  2000  NOR 
 29  367 KIRKENG Andreas  2000  NOR 
 30  386 MELBERG Tore Andre  1999  NOR 
 31  357 JENSEN Mats Kobbersletten  1998  NOR 
 32  362 SOLHEIM Marcus  2000  NOR 
 33  346 HAGA Anders  1998  NOR 
 34  351 BORDAL Johannes  1998  NOR 
 35  424 BRENNA Vegard  1999  NOR 
 36  379 OSNES Jon Rabe  2000  NOR 
 37  486 HJELMESET Lars Agnar  2001  NOR 
 38  480 JENSSEN Matz William  2001  NOR 
 39  347 HENJESAND Erlend  1999  NOR 
 40  378 BUVARP Martin Julian  1998  NOR 
 41  364 STOKKELAND Petter  1999  NOR 
 42  460 ODLAND Jakob  2001  NOR 
 43  392 WANGEN Sigurd  1999  NOR 
 44  363 INDERHAUG Kasper  2000  NOR 
 45  339 STRAUMSHEIM Ola Trommald  1999  NOR 
 46  345 BURUD Hans Bernhard  1999  NOR 
 47  421 ESPELAND Skjalg  1998  NOR 
 48  358 LINDMOEN Petter  2000  NOR 
 49  446 LANGSTEIN Bjoern Erik  1998  NOR 
 50  376 SOELI Andreas Boe  1999  NOR 
 51  373 ODLAND Svein  1998  NOR 
 52  420 STANGJORDET Thomas  1999  NOR 
 53  375 BRU-HEMMINGBY Aksel  1998  NOR 
 54  398 ROEYRHUS Vegard  1998  NOR 
 55  416 OLDERNES Joar  1999  NOR 
 56  408 SKURDAL Magnus Brath  1998  NOR 
 57  383 WIIG Emil Andre  1999  NOR 
 58  385 HELLERUD Adrian Orellana  2000  NOR 
 59  382 MJANGER Mads Ulrich  1999  NOR 
 60  410 VARTDAL Ludvig  1999  NOR 
 61  427 ARNESEN Mads  1999  NOR 
 62  407 STIGEN Joergen  1999  NOR 
 63  491 GOETHE Marius Skau  2000  NOR 
 64  390 LILAND Lukas  1999  NOR 
 65  399 ROEER Vegard Lund  2000  NOR 
 66  406 VEHUS Erik Nordjordet  1999  NOR 
 67  403 HAUGLAND Even Riber  2000  NOR 
 68  432 FUGLE Andreas Bjoervik  1998  NOR 
 69  370 SEVANG Nicolay  1999  NOR 
 70  354 JENSEN Marius Lunder  1999  NOR 
 71  439 GIGERNES Aadne  1999  NOR 
 72  394 BRAEKKEN Ole Andreas  2000  NOR 
 73  397 BENEDIKTSSON Dagur  1998  ISL 
 74  437 VESTERAAS Marius Viken  1999  NOR 
 75  400 MJELSTAD Andreas  1999  NOR 
 76  402 JAKOBSEN Kristian  1998  NOR 
 77  401 SANDNES August  1999  NOR 
 78  433 KRUEGER Espen Hegstad  1999  NOR 
 79  418 FRIDLUND Jonas  2000  NOR 
 80  396 SEEBERG-ROMMETVEIT Simen  2000  NOR 
 81  435 BJOERNDALEN Baard Eskil  1999  NOR 
 82  404 UNNEBERG Johan  2000  NOR 
 83  452 SVINGHEIM Haavard Landro  1998  NOR 
 84  429 LERVIK Ole- Henrik   1998  NOR 
 85  430 GRANVOLD Simen  2000  NOR 
 86  366 FJAERLI Haakon  1998  NOR 
 87  425 GLITTENBERG HOLT Filip  2000  NOR 
 88  374 NILSEN Fredrik Luetcherath  2000  NOR 
 89  479 HOLTH-SIEGEL Axel  2001  NOR 
 90  395 HEGG Kristian Glasius  1998  NOR 
 91  387 THIEME Herman Vestvik  2000  NOR 
 92  451 BERTELSEN Henrik  1999  NOR 
 93  441 NILSEN Vebjoern Weldingh  1999  NOR 
 94  389 HANNESSON Sigurdur Arnar  1999  ISL 
 95  431 PEDERSEN Tor Anton   2000  NOR 
 96  462 BAKKE Marius  2001  NOR 
 97  445 OPHUS Eirik  2000  NOR 
 98  388 LUND Anders Tobias  2000  NOR 
 99  469 GAUSLAA Per Kristian  2001  NOR 
 100  422 THARALSEN Erik  2000  NOR 
 101  426 OLAUSSEN Filip August Fossum  2000  NOR 
 102  428 HOLM Sindre  1999  NOR 
 103  481 STIGEN Erik  2001  NOR 
 104  477 KJERSTAD Haakon Bakke  2001  NOR 
 105  443 MEEN Jens Innleggen  1999  NOR 
 106  471 BURUD Ole Conrad  2001  NOR 
 107  464 STENE Eirik  2001  NOR 
 108  449 JENSEN Fredrik Fossum  1998  NOR 
 109  444 BERGH PEDERSEN Simen  2000  NOR 
 110  436 TANGEN Elias   2000  NOR 
 111  465 RAMSTAD Morten  2001  NOR 
 112  485 MELUM Arvid Kristian  2000  NOR 
 113  440 PEDERSEN Sondre B.  2000  NOR 
 114  473 DRAGERENGEN Ivar  2001  NOR 
 115  478 STEINSRUD Bendik  2001  NOR 
 116  492 HENRIKSEN Nicolai  2000  NOR 
 117  494 RUTH Christoffer   2000  NOR 
 118  461 SAETRE Eivind  2001  NOR 
 119  371 BOSSUM Andreas  1998  NOR 
 120  458 SKURDAL Einar Brath  2001  NOR 
 121  447 SYVERUD Mats  1998  NOR 
 122  474 KRAAKENES Asgeir Rolf Gundersen  2001  NOR 
 123  475 ANTONSEN Bastian Karlsen  2001  NOR 
 124  487 JUKLESTAD Viktor Olsen  2001  NOR 
 125  457 KVALE Nils Henrik  2001  NOR 
 126  442 THORUD Kristoffer  2000  NOR 
 127  459 AXELSSON Nils Oscar  2001  NOR 
 128  438 HAGEN Trym  2000  NOR 
 129  489 SVALAND Tor Olav  2001  NOR 
 130  448 NEWMAN Oliver  1999  GBR 
 131  484 MOBRAATHEN Herman  2001  NOR 
 132  450 COOK Sigmund William  1999  NOR 
 133  468 HOPPESTAD Lars Erik gyving  2001  NOR 
 134  463 PEDERSEN Marius  2001  NOR 
 135  423 MORTENSEN Tobias Hagness  2000  NOR 
 136  417 HJELLE Andreas  2000  NOR 
 137  482 MOBRAATHEN Magnus  2001  NOR 
 138  470 OEVREBOE Lars  2000  NOR 
 139  456 DRIVENES Philip  2000  NOR 
 140  419 FLUGSTAD Fredrik Fuglerud  1999  NOR 
 141  454 KROHN Kevin Bjerkeli   2000  NOR 
 142  434 KJAERNSMO Herman  1999  NOR 
 143  467 JENSEN Anders  2001  NOR 
 144  466 MOLLESTAD Martin Linnebo  2001  NOR 
 145  472 LINDBAECK Jonas Hegna  2001  NOR 
 146  493 FLEKKE Eirik Osvik  2001  NOR 
 147  476 THOMASSEN Tobias Nordbotn  2001  NOR 
 148  455 BUCH Petter  1999  NOR 
 149  412 HOV Eskil  2000  NOR

---

MENN SENIOR - FINALE
* Klikk for resultatliste med tider i alle heat hos FIS

Resultatliste uten tider:

Rank Bib Name Year Nation
 1  84 RISETH Fredrik  1995  NOR 
 2  88 STADAAS Kasper  1994  NOR 
 3  87 NORTHUG Even  1995  NOR 
 4  96 STENSHAGEN Mattis  1996  NOR 
 5  104 VALNES Erik  1996  NOR 
 6  85 BAKKEN Timo Andre  1989  NOR 
 7  82 SKAR Sindre Bjoernestad  1992  NOR 
 8  98 BYGGLAND Torgeir Lid  1996  NOR 
 9  100 AUNE Paal Troean  1992  NOR 
 10  97 BAKKENE Eivind  1990  NOR 
 11  127 WIIG Sivert  1997  NOR 
 12  116 LOEFALD Gjermund  1993  NOR 
 13  81 TAUGBOEL Haavard Solaas  1993  NOR 
 14  83 NYENG Emil  1991  NOR 
 15  112 ARNESEN Harald Astrup  1995  NOR 
 16  86 EK Aleksander Dyrberg  1993  NOR 
 17  107 EKREN Thomas  1995  NOR 
 18  105 GRAVE Nils Magnus Boeen  1991  NOR 
 19  89 NORTHUG JR. Petter  1986  NOR 
 20  130 TURTVEIT Vebjoern  1994  NOR 
 21  103 NILSEN Vegard Bjerkreim  1993  NOR 
 22  99 HIPPE Even Saeteren  1994  NOR 
 23  94 TEFRE Gjoeran  1994  NOR 
 24  117 STAKSTON Petter  1997  NOR 
 25  114 GUNNULFSEN Mikael  1993  NOR 
 26  102 AURLAND Joachim  1996  NOR 
 27  173 NYAAS Anders  1997  NOR 
 28  101 BYGGLAND Aanund Lid  1990  NOR 
 29  196 AASBOE Jonas  1997  NOR 
 30  120 MOXNES Einar Flaktveit  1991  NOR 
 31  111 THORSTENSEN Erik Lippestad  1994  NOR 
 32  109 BU Torstein  1995  NOR 
 33  131 HOEL Amund  1997  NOR 
 34  92 NYENGET Martin Loewstroem  1992  NOR 
 35  91 HOLTH Chrisander Skjoenberg  1994  NOR 
 36  95 STOCK Daniel  1992  NOR 
 37  146 AUGDAL Eirik Sverdrup  1995  NOR 
 38  135 DAHLEN Thomas Albertsen  1991  NOR 
 39  138 ASDOEL Eirik  1993  NOR 
 40  144 KNOTTEN Sivert  1997  NOR 
 41  140 GRASTVEIT Stian  1995  NOR 
 42  174 RISETH Martin  1993  NOR 
 43  159 GODAL Ask Kleist  1996  NOR 
 44  189 HELGESTAD Fredrik  1997  NOR 
 45  141 SVINSAAS Jo  1997  NOR 
 46  187 MIKKELSEN Martin  1992  NOR 
 47  129 ROSENVINGE Aksel  1995  NOR 
 48  110 JOHAUG JR. Karstein  1992  NOR 
 49  154 RAMSTAD Simen Bratberg  1996  NOR 
 50  134 FOLKVORD Sindre  1995  NOR 
 51  121 ANDERSEN Peter  1993  NOR 
 52  171 HAMNES Vegard  1993  NOR 
 53  119 SOERENSEN Anders  1996  NOR 
 54  166 IHLEBAEK Harald  1996  NOR 
 55  133 FINES Svein Berg  1996  NOR 
 56  122 ERIKSEN Sivert Groetan  1995  NOR 
 57  145 ROEVIK Torstein Buan  1996  NOR 
 58  184 MOSEBY Erling  1997  NOR 
 59  128 ISHIKAWA Kentaro  1994  JPN 
 60  155 AUNLI Lars Ove  1993  NOR 
 61  165 HUSBY Erik  1997  NOR 
 62  123 DAHL Svein Halvor  1989  NOR 
 63  147 PEDERSEN Krister Aaen  1994  NOR 
 64  149 BIE Maximilian  1995  NOR 
 65  142 BJERKRHEIM Kjetil Andre  1993  NOR 
 66  136 ENGELSTAD Oeystein Tallhaug  1996  NOR 
 67  156 HJELDE Christian Magnus  1997  NOR 
 68  169 SKINSTAD Maarten Soleng  1997  NOR 
 69  163 MYRMO Haakon  1995  NOR 
 70  150 VESTLI Torstein  1994  NOR 
 71  183 KJONERUD Kristian A  1994  NOR 
 72  126 NYGAARD Per Kristian  1987  NOR 
 73  137 DOENNESTAD Henrik  1996  NOR 
 74  172 HUNDSETH Johan  1993  NOR 
 75  192 FINNE Sindre  1997  NOR 
 76  212 SIVERTSEN Magnus  1997  NOR 
 77  143 IVERSEN Mats  1993  NOR 
 78  188 ROENNING Sigurd  1997  NOR 
 79  197 PEDERSEN Isak Stianson  1997  ISL 
 80  186 GJEMSE Magnus  1991  NOR 
 81  202 FROST Edvin  1995  NOR 
 82  206 MURBRAECH Sander  1997  NOR 
 83  170 GROENFLATEN Sindre  1995  NOR 
 84  179 HAUGETO Sebastian Andreas  1997  NOR 
 85  132 AARRESTAD Magnus Lian  1995  NOR 
 86  180 AUSTAD Jonas  1996  NOR 
 87  139 IVERSEN Gaute  1996  NOR 
 88  227 KARSRUD Stian  1991  NOR 
 89  199 FLATAKER Erling Engesvold  1995  NOR 
 90  237 SJOELI Oeystein Ellefsen  1996  NOR 
 91  236 NYHEIM Alexander Loevik  1996  NOR 
 92  220 SVENDSBY Marius  1997  NOR 
 93  185 KJENNERUD Eivind  1997  NOR 
 94  213 HENNIG Erlend Wideroee  1993  NOR 
 95  205 KLETTE Hans-Inge  1997  NOR 
 96  204 TANDBERG Vebjoern  1996  NOR 
 97  167 ROLFSEN Simen Thune  1997  NOR 
 98  161 BERGAN Sivert Halfdan  1995  NOR 
 99  153 HILL Scott James  1994  CAN 
 100  230 KAISER Sven-Erik Markus  1994  NOR 
 101  194 WIIK Emil  1997  NOR 
 102  235 BAKKE Henrik  1992  NOR 
 103  219 WINTHER Arnt Gunnar  1996  NOR 
 104  175 NICOLLIER Philippe  1994  SUI 
 105  178 SUNESSON Maans  1994  SWE 
 106  201 JOHNSEN Vegard  1995  NOR 
 107  222 HELGHEIM Adrian  1997  NOR 
 108  215 HAUGEN John Magnus  1996  NOR 
 109  217 SNELLINGEN Ola Nygaard  1997  NOR 
 110  182 HAUG Eirik  1997  NOR 
 111  223 HOLMSTROEM Brian  1997  NOR 
 112  228 HAUG Henrik Soerlie  1997  NOR 
 113  181 JACKSON Ryan  1997  CAN 
 114  191 BIRGISSON Saevar  1988  ISL 
 115  115 FOSTER Joey  1996  CAN 
 116  148 VOLLSET Kristoffer By  1996  NOR 
 117  162 FOYN Thomas Berge  1993  NOR 
 118  232 SKARPEID Aleksander  1994  NOR 
 119  216 JONSSON Albert  1997  ISL 
 120  211 BRIEDIS Ingmars  1983  LAT 
 121  229 HALLDORSSON Oeystein  1997  NOR 
 122  231 AASTVEDT Eirik Tvedt  1995  NOR 
 123  226 GAMME Ole  1996  NOR


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +