UTTAK NORGES SKILANDSLAG LANGRENN: Para Elite (4 stk) | Para Rekrutt (2 stk) | Junior Kvinner (6 stk) | Junior Menn (6 stk) | Rekruttlandslag Kvinner (6 stk) | Rekruttlandslag Menn (6 stk) | Elite Kvinner (11 stk) | Elite Menn Sprint (5 stk) | Elite Menn Allround / Distanse (6 stk) | ABONNEMENTSARTIKLER| SKIPLUKKER'N SVARER

Resultater Norgescup Gålå - Kvinner - 10 km - 2021


Annonse

Resultater Norgescup Gålå - Senior

6. mars 2021

Gålå - Innlandet

Arrangementstype: Langrenn

KVINNER - 10 KM - KLASSISK

* Uoffisiell liste med 5 mellomtider

* Offisiell liste med klubbtilhøriget som PDF

PlassStartnrNavnFødtNasjonSlutttidTid etterFIS-poeng
123THEODORSEN Silje1994NOR31:29.10.0028.17
229SMEDAAS Magni1995NOR32:07.9+38.844.60
335MOGSTAD Berit1993NOR32:18.6+49.549.13
426HARSEM Kathrine Rolsted1989NOR32:23.7+54.651.29
534JOHANSEN Marte Maehlum1997NOR32:31.6+1:02.554.64
636ARNESEN Synne1998NOR32:47.2+1:18.161.24
724SLIND Silje Oeyre1988NOR32:48.1+1:19.061.63
828MYHRE Julie1996NOR32:59.5+1:30.466.45
956FOSNAES Kristin Austgulen2000NOR33:16.3+1:47.273.57
1032EINMO Alise1998NOR33:20.9+1:51.875.52
1154ROFSTAD Hanne Wilberg2000NOR33:24.3+1:55.276.96
1240JORDHEIM Guro1996NOR33:27.3+1:58.278.23
1349BERG Julie Victoria1997NOR33:31.7+2:02.680.09
1357BOSTAD Guro1996NOR33:31.7+2:02.680.09
1545FOLKVORD Mari1999NOR33:33.9+2:04.881.02
1637WANGENSTEEN Maren1991NOR33:38.0+2:08.982.76
1739BAKKEMO Tuva1999NOR33:43.5+2:14.485.09
1843JOHNSEN Elena Rise2000NOR33:46.8+2:17.786.48
1944DYRHOVD Margrete Roessum1993NOR33:59.3+2:30.291.78
2041MADSEN Caroline1995NOR33:59.6+2:30.591.90
2131MATHISEN Ingrid1996NOR34:14.5+2:45.498.21
229LARSEN Hanna Kristine1999NOR34:17.7+2:48.699.57
2330SAGSTUEN Susann1997NOR34:22.9+2:53.8101.77
2427HARVIKEN Johanne Hauge1997NOR34:28.4+2:59.3104.10
2555GULBRANDSEN Ingrid2000NOR34:34.7+3:05.6106.77
2638KNUDSEN Tiril Liverud1998NOR34:36.9+3:07.8107.70
2711BRUDERMANN Katharina1999AUT34:38.1+3:09.0108.21
2842OUS Amalie Haakonsen1996NOR34:38.6+3:09.5108.42
2914HAAKONSEN Karen Marie1999NOR34:40.2+3:11.1109.10
3047SEIERSTAD Dorthe Ballangrud1999NOR34:43.6+3:14.5110.54

3150BATHE Nichole1995GBR34:47.5+3:18.4112.19
3252NORDLUNDE Mari1998NOR34:49.0+3:19.9112.82
3315SKISTAD Kristine Stavaas1999NOR34:52.5+3:23.4114.31
3448SKJERVEN Eivor Vestrheim1999NOR34:52.9+3:23.8114.48
3518STAKSTON Sigrid1999NOR34:54.5+3:25.4115.15
3646MOGSTAD Ragnhild1999NOR35:07.8+3:38.7120.79
3721LARSSON Moa1992SWE35:11.1+3:42.0122.18
3816KJELLBERGVIK Anette1994NOR35:14.2+3:45.1123.50
3951WALTENBERG Julie1999NOR35:22.9+3:53.8127.18
4019SEIM Katrine1998NOR35:24.6+3:55.5127.90
4133LANGE Leah1998USA35:24.9+3:55.8128.03
427LIE Ellen Soehol1994AUS35:25.2+3:56.1128.15
4312AARRESTAD Nora Lian1997NOR35:27.4+3:58.3129.09
4417KARSET Marthe Kristine Hafsahl1985NOR35:34.1+4:05.0131.92
458MIDTSKOGEN Maiken Min1998NOR35:42.7+4:13.6135.57
4658SANNESS Nora2000NOR35:44.1+4:15.0136.16
4710BERGUNDHAUGEN Eline1999NOR35:55.3+4:26.2140.90
4822OLSEN Amalie Honerud1998NOR36:19.8+4:50.7151.28
4913ROENNING Mathilde1995NOR36:32.1+5:03.0156.49
506STORAA Silje2000NOR37:49.4+6:20.3189.22
5120BERNTSEN Annette2000NOR38:07.9+6:38.8197.05
DID NOT FINISH
StartnrNavnFødtNasjon
25HUSTAD Sofie Nordsveen1996NOR
53DRIVENES Julie Bjervig1999NOR
Annonse


SNARVEIER

VERDENSCUP ENGADIN
Smøretips| Resultater
--- --- ---
VASALOPPET
Smøretips| Resultater: Kvinner Elite- Menn Elite
--- --- ---
NORGESCUP GÅLÅ - SENIOR
Smøretips| Resultater
--- --- ---
VM OBERSTDORF - LANGRENN + HOPP + KOMBINERT
Medaljeoversikt| Smøretips| Resultater

* LANGRENN PLUSS (+): Tid for å bli abonnent - Full tilgang på alle de gode sakene






Annonse