Ruka: Program| Startlister| Sprint K: Kvinner| Menn| 10/15 km klassisk: Kvinner| Menn| Gålå: Program| Startlister| 10/15 km F: Kvinner| Menn| Sprint fri prolog/finaler: Kvinner| Menn| Østersund: Program| Startlister| Resultater| Øvrige resultater nedenfor nyhet 4| Helgens TV-program| Sesonginformasjonen 2021/22| Langrenn Pluss| Uttak landslag og team| Podkast - Ski(d)nytt med Elin & Øyvind

Resultater Norgescup Gålå - Kvinner - 10 km - Fri - 2021


Annonse

Resultater Norgescup Gålå - Senior

26. november 2021

Gålå - Innlandet

Arrangementstype: Langrenn

KVINNER - 10 KM - INTERVALLSTART - FRI

* Liveresultater

* Komplette resultater i PDF-format

---

* Paraklassene

Plass Startnr Navn Født Nasjon Slutttid Tid etter FIS-poeng
1 90 FOSSESHOLM Helene Marie 2001 NOR 22:46.6 0.00 24.03
2 86 SIMPSON-LARSEN Karoline 1997 NOR 22:57.8 +11.2 30.59
3 80 MOGSTAD Berit 1993 NOR 23:07.8 +21.2 36.44
4 88 HARSEM Kathrine Rolsted 1989 NOR 23:18.2 +31.6 42.53
5 75 MYHRE Julie 1996 NOR 23:20.0 +33.4 43.58
6 64 JOHNSEN Elena Rise 2000 NOR 23:20.8 +34.2 44.05
7 87 SLIND Silje Oeyre 1988 NOR 23:24.6 +38.0 46.27
8 63 DRIVENES Julie Bjervig 1999 NOR 23:26.0 +39.4 47.09
9 81 KNUDSEN Tiril Liverud 1998 NOR 23:26.3 +39.7 47.27
10 85 HARVIKEN Johanne Hauge 1997 NOR 23:27.3 +40.7 47.86
11 92 WANGENSTEEN Maren 1991 NOR 23:31.3 +44.7 50.20
12 82 SMEDAAS Magni 1995 NOR 23:33.5 +46.9 51.48
13 79 BERGANE Margrethe 2001 NOR 23:42.1 +55.5 56.52
14 91 ARNESEN Synne 1998 NOR 23:46.1 +59.5 58.86
15 69 FOSNAES Kristin Austgulen 2000 NOR 23:46.5 +59.9 59.10
16 77 JORDHEIM Guro 1996 NOR 23:47.2 +1:00.6 59.50
17 84 AMUNDSEN Hedda Oestberg 1998 NOR 23:55.9 +1:09.3 64.60
18 59 BERG Julie Victoria 1997 NOR 23:59.2 +1:12.6 66.53
19 78 THEODORSEN Silje 1994 NOR 24:01.6 +1:15.0 67.93
20 66 SANNESS Nora 2000 NOR 24:08.9 +1:22.3 72.21
21 62 MADSEN Caroline 1995 NOR 24:11.6 +1:25.0 73.79
22 56 WALTENBERG Julie 1999 NOR 24:21.9 +1:35.3 79.82
23 83 VILA OBIOLS Carola 1999 AND 24:24.9 +1:38.3 81.57
24 60 HAAKONSEN Karen Marie 1999 NOR 24:25.1 +1:38.5 81.69
25 46 GROETTING Karoline 2001 NOR 24:29.2 +1:42.6 84.09
26 72 MATHISEN Ingrid 1996 NOR 24:34.6 +1:48.0 87.25
27 67 FOEYEN Sigrid Leseth 2001 NOR 24:35.5 +1:48.9 87.78
28 70 FOLKVORD Mari 1999 NOR 24:37.7 +1:51.1 89.07
29 73 NORDLUNDE Mari 1998 NOR 24:47.1 +2:00.5 94.57
30 42 SVINGHEIM Mari Landro 2001 NOR 24:53.5 +2:06.9 98.32

31 61 LARSEN Hanna Kristine 1999 NOR 25:00.0 +2:13.4 102.12
32 25 BAKKEMO Hedda 2001 NOR 25:11.0 +2:24.4 108.56
33 68 ULVANG Runa 2001 NOR 25:12.6 +2:26.0 109.50
34 44 ANDERSEN Nora 2001 NOR 25:12.9 +2:26.3 109.67
35 52 EINMO Malin 2000 NOR 25:14.7 +2:28.1 110.73
36 57 KJELLBERGVIK Anette 1994 NOR 25:22.5 +2:35.9 115.29
37 43 NORDSETH Karen Amalie 2000 NOR 25:29.6 +2:43.0 119.45
38 39 ANDREASSEN Margrethe Wettre 2001 NOR 25:33.6 +2:47.0 121.79
38 65 BRUDERMANN Katharina 1999 AUT 25:33.6 +2:47.0 121.79
40 51 SNORTHEIMSMOEN Thea 2001 NOR 25:36.1 +2:49.5 123.25
41 49 BERGUNDHAUGEN Eline 1999 NOR 25:50.4 +3:03.8 131.63
42 20 SAGLAND Maren Smulan 2000 NOR 25:57.2 +3:10.6 135.61
43 47 UPPSTAD Elin 1999 NOR 25:58.3 +3:11.7 136.25
44 32 LANGE Vilde Roysdatter 2000 NOR 26:06.5 +3:19.9 141.05
45 38 FREMSTAD Andrine Harriet 2000 NOR 26:17.6 +3:31.0 147.55
46 30 SVENDSBY Martine 2001 NOR 26:19.8 +3:33.2 148.84
47 29 AAREKOL Ragnhild 2001 NOR 26:29.8 +3:43.2 154.69
48 31 GOLBERG Vilde Emilie Hjelmseth 2001 NOR 26:31.3 +3:44.7 155.57
49 37 ARNESEN Julie Henriette 2001 NOR 26:38.4 +3:51.8 159.72
50 23 LIEN Mari Roboele 2000 NOR 26:42.3 +3:55.7 162.01
51 34 WOLLEBEK Ingvild 1999 NOR 26:49.2 +4:02.6 166.05
52 28 KNUTSMOEN Tina 1998 NOR 26:57.5 +4:10.9 170.91
53 54 STORAA Silje 2000 NOR 27:03.5 +4:16.9 174.42
54 35 AAS Julie Sofie Franksdatter 2001 NOR 27:09.3 +4:22.7 177.81
55 24 NILSEN Hanne 2000 NOR 27:24.0 +4:37.4 186.42
56 48 STAKSTON Sigrid 1999 NOR 27:25.3 +4:38.7 187.18
57 26 AABERG Maren Navarrete 2001 NOR 27:43.1 +4:56.5 197.60
58 53 SLOKVIK Martine 1997 NOR 27:51.2 +5:04.6 202.34
59 33 BERGQUIST Kristina 2001 NOR 27:53.1 +5:06.5 203.45
60 40 BJORNSDOTTIR Gigja 1998 ISL 27:55.6 +5:09.0 204.92

61 22 MOGER Julie Egeberg 2001 NOR 27:58.6 +5:12.0 206.67
62 27 SILBER Natascha 2001 NOR 28:42.0 +5:55.4 232.08
63 21 HERAMB Liv Tone 2000 NOR 29:12.1 +6:25.5 249.70
64 50 ROETVEI Nora 2000 NOR 32:32.1 +9:45.5 366.78
DID NOT FINISH
Startnr Navn Født Nasjon
45 EVERTSEN Ronja Haakenstad 2000 NOR
71 DYRHOVD Margrete Roessum 1993 NOR
93 BAKKEMO Tuva 1999 NOR
DID NOT START
Startnr Navn Født Nasjon
36 LYNGNES Susann Fedreheim 2000 NOR
41 ANDERSEN Selma 2001 NOR
55 ROENNING Mathilde 1995 NOR
58 LISLEVAND Tuva 2001 NOR
74 SKULBRU Hanne 1996 NOR
76 SLIND Astrid Oeyre 1988 NOR
89 SKAANES Marte 1996 NOR
NOR
Annonse







Annonse