RESULTATER: Svensk Mesterskap: Søndag - 30/50 km: Kvinner- Menn| RUBBESKI – SERIE I 4 DELER: INNLEDNING| DEL 1| DEL 2| DEL 3| SE ALT ANNET FRA PLUSS| SKIPLUKKER'N SVARER

Resultater Norgescup Gålå - Kvinner - 20 km - 2021


Annonse

Resultater Norgescup Gålå - Senior

7. mars 2021

Gålå - Innlandet

Arrangementstype: Langrenn

KVINNER - 20 KM - INTERVALLSTART - FRI

* Uoffisiell liste med 12 mellomtider

* Offisiell liste med klubbtilhøriget som PDF

PlassStartnrNavnFødtNasjonSlutttidTid etterFIS-poeng
136HARSEM Kathrine Rolsted1989NOR55:40.00.0032.61
240WANGENSTEEN Maren1991NOR56:04.1+24.138.38
338THEODORSEN Silje1994NOR56:23.0+43.042.91
434ARNESEN Synne1998NOR56:33.3+53.345.38
539KNUDSEN Tiril Liverud1998NOR56:37.8+57.846.45
625SLIND Silje Oeyre1988NOR56:46.0+1:06.048.42
728JOHANSEN Marte Maehlum1997NOR56:53.3+1:13.350.17
841SMEDAAS Magni1995NOR56:58.2+1:18.251.34
937HARVIKEN Johanne Hauge1997NOR57:32.3+1:52.359.51
1032JORDHEIM Guro1996NOR57:45.2+2:05.262.60
1130MOGSTAD Berit1993NOR57:47.9+2:07.963.24
1254HAAKONSEN Karen Marie1999NOR57:56.8+2:16.865.38
1321SANNESS Nora2000NOR58:20.8+2:40.871.12
1453BRUDERMANN Katharina1999AUT58:28.7+2:48.773.02
1524EINMO Alise1998NOR58:31.0+2:51.073.57
1620JOHNSEN Elena Rise2000NOR58:31.6+2:51.673.71
1723BERG Julie Victoria1997NOR58:45.1+3:05.176.95
1815FOSNAES Kristin Austgulen2000NOR58:52.9+3:12.978.81
1913DRIVENES Julie Bjervig1999NOR58:58.2+3:18.280.08
2017FOLKVORD Mari1999NOR59:10.8+3:30.883.10
2135MATHISEN Ingrid1996NOR59:11.2+3:31.283.20
228OUS Amalie Haakonsen1996NOR59:19.2+3:39.285.11
2327BAKKEMO Tuva1999NOR59:23.3+3:43.386.10
2451LARSSON Moa1992SWE59:26.0+3:46.086.74
2512WALTENBERG Julie1999NOR59:29.0+3:49.087.46
2618SKJERVEN Eivor Vestrheim1999NOR59:31.6+3:51.688.08
277NORDLUNDE Mari1998NOR59:49.3+4:09.392.32
289KJELLBERGVIK Anette1994NOR1:00:00.3+4:20.394.96
2910GULBRANDSEN Ingrid2000NOR1:00:04.0+4:24.095.84
3058TALIDAWUBIEKE Dinaer2000CHN1:00:04.4+4:24.495.94

3131MADSEN Caroline1995NOR1:00:36.1+4:56.1103.53
3226LANGE Leah1998USA1:00:50.0+5:10.0106.86
3316DYRHOVD Margrete Roessum1993NOR1:00:58.6+5:18.6108.92
3422MOGSTAD Ragnhild1999NOR1:01:01.4+5:21.4109.59
3514LARSEN Hanna Kristine1999NOR1:01:28.8+5:48.8116.15
366SEIERSTAD Dorthe Ballangrud1999NOR1:01:46.8+6:06.8120.47
3743NORDSETH Karen Amalie2000NOR1:01:58.6+6:18.6123.29
3856BERGUNDHAUGEN Eline1999NOR1:02:36.3+6:56.3132.32
3942KARSET Marthe Kristine Hafsahl1985NOR1:02:40.3+7:00.3133.28
4047UPPSTAD Elin1999NOR1:03:03.6+7:23.6138.86
4152LIE Ellen Soehol1994AUS1:03:14.0+7:34.0141.35
4255SLOKVIK Martine1997NOR1:04:25.8+8:45.8158.55
4346MIDTSKOGEN Maiken Min1998NOR1:04:46.7+9:06.7163.56
4448STORAA Silje2000NOR1:06:29.5+10:49.5188.18
4544BERNTSEN Annette2000NOR1:07:09.8+11:29.8197.83
4649BAKKEN Betine1999NOR1:07:34.0+11:54.0203.63
4745LYNGNES Susann Fedreheim2000NOR1:07:50.7+12:10.7207.63
DID NOT FINISH
StartnrNavnFødtNasjon
11ROFSTAD Hanne Wilberg2000NOR
33SAGSTUEN Susann1997NOR
DID NOT START
StartnrNavnFødtNasjon
19BOSTAD Guro1996NOR
29MYHRE Julie1996NOR
50ROENNING Mathilde1995NOR
57DENGERUD Karianne Olsvik2000NOR
Annonse


SNARVEIER

VERDENSCUP ENGADIN
Smøretips| Resultater
--- --- ---
VASALOPPET
Smøretips| Resultater: Kvinner Elite- Menn Elite
--- --- ---
NORGESCUP GÅLÅ - SENIOR
Smøretips| Resultater
--- --- ---
VM OBERSTDORF - LANGRENN + HOPP + KOMBINERT
Medaljeoversikt| Smøretips| Resultater

* LANGRENN PLUSS (+): Tid for å bli abonnent - Full tilgang på alle de gode sakene






Annonse