RESULTATER: SØNDAG: Fossavatn Ski Marathon: Kvinner + Menn| RUBBESKI – SERIE I 4 DELER: INNLEDNING| DEL 1| DEL 2| DEL 3| SE ALT ANNET FRA PLUSS| SKIPLUKKER'N SVARER

Resultater Norgescup Gålå - Kvinner - Sprint - Prolog - 2021


Annonse

Resultater Norgescup Gålå - Senior

5. mars 2021

Gålå - Innlandet

Arrangementstype: Langrenn

KVINNER - SPRINT - PROLOG - KLASSISK

* Offisiell resultatliste som PDF

PlassStartnrNavnFødtNasjonSlutttidTid etterFIS-poeng
11MYHRE Julie1996NOR3:19.070.0032.77
22SKISTAD Kristine Stavaas1999NOR3:19.82+0.7537.29
33HARSEM Kathrine Rolsted1989NOR3:21.19+2.1245.55
47OUS Amalie Haakonsen1996NOR3:21.54+2.4747.66
55SLIND Silje Oeyre1988NOR3:26.23+7.1675.93
66FOSNAES Kristin Austgulen2000NOR3:26.66+7.5978.52
715GULBRANDSEN Ingrid2000NOR3:28.41+9.3489.07
89JOHNSEN Elena Rise2000NOR3:28.46+9.3989.37
916DYRHOVD Margrete Roessum1993NOR3:28.93+9.8692.21
108ROFSTAD Hanne Wilberg2000NOR3:28.99+9.9292.57
1111OLSEN Amalie Honerud1998NOR3:29.74+10.6797.09
124SMEDAAS Magni1995NOR3:30.13+11.0699.44
1310HARVIKEN Johanne Hauge1997NOR3:30.57+11.50102.09
1419AARRESTAD Nora Lian1997NOR3:30.96+11.89104.44
1512THEODORSEN Silje1994NOR3:32.28+13.21112.40
1614BAKKEMO Tuva1999NOR3:32.62+13.55114.45
1717DRIVENES Julie Bjervig1999NOR3:33.76+14.69121.32
1813NORDLUNDE Mari1998NOR3:34.43+15.36125.36
1925LARSEN Hanna Kristine1999NOR3:34.51+15.44125.84
2041NORDSETH Karen Amalie2000NOR3:34.54+15.47126.02
2130STAKSTON Sigrid1999NOR3:34.87+15.80128.01
2227JORDHEIM Guro1996NOR3:35.44+16.37131.45
2337SOERUM Thea2000NOR3:35.45+16.38131.51
2421BOSTAD Guro1996NOR3:35.78+16.71133.50
2528DENGERUD Karianne Olsvik2000NOR3:35.91+16.84134.28
2623BERG Julie Victoria1997NOR3:35.99+16.92134.76
2745DARELL Amanda2000NOR3:36.07+17.00135.25
2822MIDTSKOGEN Maiken Min1998NOR3:36.24+17.17136.27
2918BATHE Nichole1995GBR3:36.44+17.37137.48
3047FOLKVORD Mari1999NOR3:37.18+18.11141.94

3134LARSSON Moa1992SWE3:37.46+18.39143.63
3235EINMO Alise1998NOR3:38.40+19.33149.29
3324MADSEN Caroline1995NOR3:38.44+19.37149.53
3429KJELLBERGVIK Anette1994NOR3:38.50+19.43149.89
3520SKJERVEN Eivor Vestrheim1999NOR3:40.27+21.20160.56
3636MATHISEN Ingrid1996NOR3:41.57+22.50168.40
3731LANGE Leah1998USA3:42.50+23.43174.01
3846SEIM Katrine1998NOR3:42.85+23.78176.12
3944HAGLUND Sofia2000FIN3:43.69+24.62181.18
4038BRUDERMANN Katharina1999AUT3:44.54+25.47186.30
4126SEIERSTAD Dorthe Ballangrud1999NOR3:46.40+27.33197.52
4233ROENNING Mathilde1995NOR3:48.36+29.29209.33
4343KARSET Marthe Kristine Hafsahl1985NOR3:49.69+30.62217.35
4442BERNTSEN Annette2000NOR3:51.27+32.20226.87
4540LYNGNES Susann Fedreheim2000NOR3:54.03+34.96243.51
4639MOGSTAD Ragnhild1999NOR4:03.18+44.11298.67
Annonse


SNARVEIER

VERDENSCUP ENGADIN
Smøretips| Resultater
--- --- ---
VASALOPPET
Smøretips| Resultater: Kvinner Elite- Menn Elite
--- --- ---
NORGESCUP GÅLÅ - SENIOR
Smøretips| Resultater
--- --- ---
VM OBERSTDORF - LANGRENN + HOPP + KOMBINERT
Medaljeoversikt| Smøretips| Resultater

* LANGRENN PLUSS (+): Tid for å bli abonnent - Full tilgang på alle de gode sakene






Annonse