RESULTATER: Svensk Mesterskap: Søndag - 30/50 km: Kvinner- Menn| RUBBESKI – SERIE I 4 DELER: INNLEDNING| DEL 1| DEL 2| DEL 3| SE ALT ANNET FRA PLUSS| SKIPLUKKER'N SVARER

Resultater Norgescup Gålå - Menn - 15 km - 2021


Annonse

Resultater Norgescup Gålå - Senior

6. mars 2021

Gålå - Innlandet

Arrangementstype: Langrenn

MENN - 15 KM - KLASSISK

* Uoffisiell liste med 9 mellomtider

* Offisiell liste med klubbtilhøriget som PDF

PlassStartnrNavnFødtNasjonSlutttidTid etterFIS-poeng
1136HAGA Magne1994NOR41:55.50.0020.00
2133DOENNESTAD Henrik1996NOR42:17.4+21.926.96
3125SKAR Sindre Bjoernestad1992NOR42:27.9+32.430.30
4137MYSEN Eirik1993NOR42:29.1+33.630.69
5134BRUVOLL Ole Joergen1995NOR42:34.3+38.832.34
6128MOSEBY Haavard1999NOR42:43.1+47.635.14
7138BUCHER-JOHANNESSEN Thomas1997NOR42:50.1+54.637.36
8135TJELLE Johan1994NOR42:57.3+1:01.839.65
9127ULVANG Joergen Saeternes1994NOR43:05.2+1:09.742.17
10142AUGDAL Eirik Sverdrup1995NOR43:07.2+1:11.742.80
11145THORVIK David2000NOR43:12.3+1:16.844.42
12108REE Andreas Fjorden2000NOR43:12.9+1:17.444.62
13146HOVLAND Torgeir Sulen1995NOR43:18.8+1:23.346.49
14132STENSHAGEN Mattis1996NOR43:19.2+1:23.746.62
15131AUNLI Lars Ove1993NOR43:29.0+1:33.549.74
16144JENSSEN Jan Thomas1996NOR43:34.1+1:38.651.36
17147HOVDE Haavard1999NOR43:38.4+1:42.952.73
18129KVAALE Gaute1995NOR43:38.6+1:43.152.79
19156HOEL Amund1997NOR43:46.3+1:50.855.24
20164RYE Olve Johansen2000NOR43:47.3+1:51.855.56
21155KORSAETH Amund2000NOR43:49.1+1:53.656.13
22122ARNTSEN Mikkel1995NOR43:52.8+1:57.357.30
23126KVISLE Erland1996NOR43:53.5+1:58.057.53
24117LIAN Magnus Harr2000NOR43:55.4+1:59.958.13
25118MYHRE Simen1998NOR43:59.0+2:03.559.28
26110BERSET Kristoffer1999NOR44:03.8+2:08.360.80
27184NORTHUG Even1995NOR44:05.2+2:09.761.25
28166HOAAS Geir Kristian1998NOR44:07.1+2:11.661.85
29149SJOELI Mattis1994NOR44:08.1+2:12.662.17
30158KJENNERUD Eivind1997NOR44:10.4+2:14.962.90

31103ARNESEN Harald Astrup1995NOR44:11.2+2:15.763.16
32120LISET Kristoffer1998NOR44:14.0+2:18.564.05
33101MICHELSEN Even Solem2000NOR44:14.4+2:18.964.17
34140RAMSE Sondre1998NOR44:15.9+2:20.464.65
35143TURTVEIT Vebjoern1994NOR44:16.0+2:20.564.68
36161SKAANES Haakon1999NOR44:16.1+2:20.664.71
37150KORPELA Heikki1990FIN44:16.4+2:20.964.81
38163BIE Maximilian1995NOR44:16.5+2:21.064.84
39121ROLID Mathias Aas1996NOR44:20.1+2:24.665.99
40169NILSEN Fredrik Luetcherath2000NOR44:21.2+2:25.766.34
41113MIKKELSPLASS Kristen1999NOR44:21.7+2:26.266.50
42130ANDERSEN Iver Tildheim2000NOR44:30.1+2:34.669.17
43109WIBERG Aasmund1999NOR44:42.6+2:47.173.14
44152FROST Edvin Kristoffer1995NOR44:44.6+2:49.173.78
45112BORDAL Johannes1998NOR44:46.4+2:50.974.35
46160AUNE Paal Troean1992NOR44:56.6+3:01.177.59
47139FLATAKER Ole Morten1997NOR44:59.9+3:04.478.64
48162JOHANSEN Sivert Leander1999NOR45:03.7+3:08.279.85
49159LOEFALD Gjermund1993NOR45:08.9+3:13.481.51
50141AURLAND Joachim1996NOR45:13.9+3:18.483.10
51119STOKKELAND Petter1999NOR45:14.2+3:18.783.19
52111SOERENSEN Lars1998NOR45:17.7+3:22.284.31
53102TRONSLI Andreas2000NOR45:19.0+3:23.584.72
54167BJOERTOMT Johan1999NOR45:29.5+3:34.088.06
55174BROETO Emil Intelhus1998NOR45:38.0+3:42.590.76
56178KVARSTAD Kristoffer2000NOR45:47.2+3:51.793.69
57165WOLTER Peter1998USA45:48.1+3:52.693.97
58115TYRIBAKKEN Bjoernar Stensrud1999NOR45:48.8+3:53.394.20
59168FOSSE Erling Fagerbakke1997NOR45:57.5+4:02.096.96
60153ASDOEL Eirik1993NOR45:59.1+4:03.697.47

61177MELHUS Marius Landsem1997NOR46:06.6+4:11.199.86
62185VESTERAAS Marius Viken1999NOR46:13.6+4:18.1102.08
63181SOERENSEN Teodor Kruse2000NOR46:24.9+4:29.4105.68
64105EVENSEN Ansgar2000NOR46:32.1+4:36.6107.97
65172MELBOE Jan-Henrik1999NOR46:34.1+4:38.6108.60
66116RYSSTAD Aron Aakre1999NOR46:37.4+4:41.9109.65
67186SKINSTAD Maarten Soleng1997NOR46:39.7+4:44.2110.38
68124KIRKENG Andreas2000NOR46:49.0+4:53.5113.34
69151KVISLE Sjur1999NOR46:55.9+5:00.4115.54
70104SOERGAARD Emil1999NOR47:02.2+5:06.7117.54
71170NICOLAISEN Erik2000NOR47:03.2+5:07.7117.86
72157BUVARP Martin Julian1998NOR47:08.9+5:13.4119.67
73175HUSDAL Henrik1998NOR47:12.8+5:17.3120.91
74179AASBOE Jonas1997NOR47:26.0+5:30.5125.11
75182NILSEN Vebjoern Weldingh1999NOR47:40.4+5:44.9129.69
76148ENGDAHL Petter1994SWE47:51.4+5:55.9133.19
77176FRIDLUND Jonas2000NOR47:53.9+5:58.4133.98
DID NOT FINISH
StartnrNavnFødtNasjon
106GLOEERSEN Herman1999NOR
107JOHANSEN Iver Wang2000NOR
123LARSEN Thomas Helland1998NOR
154BJERKRHEIM Kjetil Andre1993NOR
171VOLLSET Kristoffer By1996NOR
173WAHL Simen Munch1998NOR
180UV Sander Andre2000NOR
183TOLO Henrik Vik1999NOR
DISQUALIFIED
StartnrNavnFødtNasjon
114OEHLSCHLAEGEL Albert Sunde1999NOR
Annonse


SNARVEIER

VERDENSCUP ENGADIN
Smøretips| Resultater
--- --- ---
VASALOPPET
Smøretips| Resultater: Kvinner Elite- Menn Elite
--- --- ---
NORGESCUP GÅLÅ - SENIOR
Smøretips| Resultater
--- --- ---
VM OBERSTDORF - LANGRENN + HOPP + KOMBINERT
Medaljeoversikt| Smøretips| Resultater

* LANGRENN PLUSS (+): Tid for å bli abonnent - Full tilgang på alle de gode sakene






Annonse