Ruka: Program| Startlister| Sprint K: Kvinner| Menn| 10/15 km klassisk: Kvinner| Menn| Gålå: Program| Startlister| 10/15 km F: Kvinner| Menn| Sprint fri prolog/finaler: Kvinner| Menn| Østersund: Program| Startlister| Resultater| Øvrige resultater nedenfor nyhet 4| Helgens TV-program| Sesonginformasjonen 2021/22| Langrenn Pluss| Uttak landslag og team| Podkast - Ski(d)nytt med Elin & Øyvind

Resultater Norgescup Gålå - Menn - 15 km - Fri - 2021


Annonse

Resultater Norgescup Gålå - Senior

26. november 2021

Gålå - Innlandet

Arrangementstype: Langrenn

MENN - 15 KM - INTERVALLSTART - FRI

* Liveresultater

* Komplette resultater (PDF)

---

Paraklassene

Plass Startnr Navn Født Nasjon Slutttid Tid etter FIS-poeng
1 242 TOENSETH Didrik 1991 NOR 29:59.9 0.00 20.00
2 254 MOSEBY Haavard 1999 NOR 30:21.3 +21.4 29.51
3 228 BRUVOLL Ole Joergen 1995 NOR 30:22.2 +22.3 29.91
4 238 TURTVEIT Vebjoern 1994 NOR 30:28.8 +28.9 32.85
5 221 AUGDAL Eirik Sverdrup 1995 NOR 30:33.6 +33.7 34.98
6 229 TEFRE Gjoeran 1994 NOR 30:36.2 +36.3 36.13
7 243 KJENNERUD Eivind 1997 NOR 30:42.7 +42.8 39.02
8 241 LARSEN Thomas Helland 1998 NOR 30:44.1 +44.2 39.65
9 244 REE Andreas Fjorden 2000 NOR 30:44.3 +44.4 39.73
10 230 KVAALE Gaute 1995 NOR 30:45.4 +45.5 40.22
11 250 BUCHER-JOHANNESSEN Thomas 1997 NOR 30:46.6 +46.7 40.76
12 237 ANDERSEN Iver Tildheim 2000 NOR 30:46.8 +46.9 40.85
13 233 MOERK Martin Kirkeberg 2001 NOR 30:50.3 +50.4 42.40
14 236 JENSSEN Jan Thomas 1996 NOR 30:52.1 +52.2 43.20
15 234 STOCK Daniel 1992 NOR 30:59.8 +59.9 46.62
16 226 HAGA Magne 1994 NOR 31:00.6 +1:00.7 46.98
17 257 HJELMESET Lars Agnar 2001 NOR 31:03.8 +1:03.9 48.40
18 183 SANDVIK Edvard 2001 NOR 31:08.5 +1:08.6 50.49
19 190 MYHRE Simen 1998 NOR 31:08.7 +1:08.8 50.58
20 232 KVISLE Erland 1996 NOR 31:11.3 +1:11.4 51.74
21 225 GROENFLATEN Sindre 1995 NOR 31:13.8 +1:13.9 52.85
22 187 GLOEERSEN Herman 1999 NOR 31:14.6 +1:14.7 53.20
23 202 AAKERVIK Espen 2001 NOR 31:18.2 +1:18.3 54.80
24 220 MYSEN Eirik 1993 NOR 31:18.3 +1:18.4 54.85
25 191 VESTAD Karsten Andre 2001 NOR 31:20.6 +1:20.7 55.87
26 253 FLATAKER Ole Morten 1997 NOR 31:23.0 +1:23.1 56.94
27 186 LIAN Magnus Harr 2000 NOR 31:27.4 +1:27.5 58.89
28 194 BJOERTOMT Johan 1999 NOR 31:28.3 +1:28.4 59.29
29 222 ROJO Imanol 1990 ESP 31:35.1 +1:35.2 62.31
30 245 DOENNESTAD Henrik 1996 NOR 31:36.6 +1:36.7 62.98

31 212 JOHANSEN Sivert Leander 1999 NOR 31:37.5 +1:37.6 63.38
32 224 SKAR Sindre Bjoernestad 1992 NOR 31:41.7 +1:41.8 65.25
33 184 MICHELSEN Even Solem 2000 NOR 31:45.0 +1:45.1 66.71
34 247 ESTEVE ALTIMIRAS Ireneu 1996 AND 31:46.1 +1:46.2 67.20
35 158 INGEBRIGTSEN Edvin 2001 NOR 31:47.4 +1:47.5 67.78
36 182 VIKA Jonas 2001 NOR 31:48.8 +1:48.9 68.40
37 219 MARTENS MEYER Herman 1997 NOR 31:50.5 +1:50.6 69.16
38 200 HAMNES Vegard 1993 NOR 31:50.8 +1:50.9 69.29
39 207 SJOELI Mattis 1994 NOR 31:51.1 +1:51.2 69.42
40 223 RAMSE Sondre 1998 NOR 31:56.0 +1:56.1 71.60
41 134 RITCHIE Graham 1998 CAN 31:58.3 +1:58.4 72.63
42 181 TYRIBAKKEN Bjoernar Stensrud 1999 NOR 31:59.1 +1:59.2 72.98
43 239 TJELLE Johan 1994 NOR 32:00.6 +2:00.7 73.65
44 174 FISKVIK Kristoffer Jullum 2001 NOR 32:03.1 +2:03.2 74.76
45 185 HERLAND Kasper 2001 NOR 32:03.6 +2:03.7 74.98
46 210 SIVERTSGAARD Vegard 1998 NOR 32:04.5 +2:04.6 75.38
47 255 KVISLE Sjur 1999 NOR 32:05.2 +2:05.3 75.69
48 166 GIFSTAD Thomas 1992 NOR 32:06.9 +2:07.0 76.45
49 188 FROST Edvin Kristoffer 1995 NOR 32:08.5 +2:08.6 77.16
50 235 KORSAETH Amund 2000 NOR 32:10.9 +2:11.0 78.23
51 252 STAKSTON Petter 1997 NOR 32:12.5 +2:12.6 78.94
52 227 STENSHAGEN Mattis 1996 NOR 32:14.3 +2:14.4 79.74
53 165 MYKLEMYR Vegard 1998 NOR 32:14.8 +2:14.9 79.96
54 218 NICOLAISEN Erik 2000 NOR 32:20.8 +2:20.9 82.63
55 214 OEHLSCHLAEGEL Albert Sunde 1999 NOR 32:25.5 +2:25.6 84.71
56 211 HUSDAL Henrik 1998 NOR 32:27.3 +2:27.4 85.51
57 204 BUVARP Martin Julian 1998 NOR 32:27.7 +2:27.8 85.69
58 163 ZECHEL Maks 1997 CAN 32:29.3 +2:29.4 86.40
59 143 BRUSTAD Herman 2001 NOR 32:32.0 +2:32.1 87.60
60 209 JOHANSEN Iver Wang 2000 NOR 32:33.9 +2:34.0 88.45

61 150 SENDSTAD Oeystein 2001 NOR 32:34.1 +2:34.2 88.54
62 195 LOEFALD Gjermund 1993 NOR 32:34.3 +2:34.4 88.63
63 206 MIKKELSPLASS Kristen 1999 NOR 32:37.1 +2:37.2 89.87
64 178 STENERSEN Fredrik Glomsrud 2001 NOR 32:39.8 +2:39.9 91.07
65 199 FRIDLUND Jonas 2000 NOR 32:41.0 +2:41.1 91.60
66 180 VESTERAAS Marius Viken 1999 NOR 32:43.2 +2:43.3 92.58
67 251 THORVIK David 2000 NOR 32:44.7 +2:44.8 93.25
68 173 ANTONSEN Bastian Karlsen 2001 NOR 32:50.6 +2:50.7 95.87
69 115 BERGSLAND Andreas 2001 NOR 32:51.3 +2:51.4 96.18
70 216 BERSET Kristoffer 1999 NOR 32:51.5 +2:51.6 96.27
71 155 SLETTEN Erlend Lindland 2000 NOR 32:52.1 +2:52.2 96.54
72 136 MOLLESTAD Martin Linnebo 2001 NOR 32:54.6 +2:54.7 97.65
73 110 VIKEN Vemund Trebostad 2001 NOR 32:57.9 +2:58.0 99.12
74 189 RIEGE Amund 2000 NOR 33:03.9 +3:04.0 101.78
75 107 PEDERSEN Bendik Haaland 2001 NOR 33:11.4 +3:11.5 105.12
76 127 GLITTENBERG HOLT Filip 2000 NOR 33:13.4 +3:13.5 106.00
77 169 SENDSTAD Eirik 2001 NOR 33:14.4 +3:14.5 106.45
78 198 VOLLSET Kristoffer By 1996 NOR 33:15.7 +3:15.8 107.03
79 177 STIGEN Joergen 1999 NOR 33:17.7 +3:17.8 107.92
80 117 REPPEN Martin 2001 NOR 33:18.8 +3:18.9 108.40
80 246 BIE Maximilian 1995 NOR 33:18.8 +3:18.9 108.40
82 168 ANTONSEN Morten 2001 NOR 33:20.9 +3:21.0 109.34
83 196 STOKKELAND Petter 1999 NOR 33:23.8 +3:23.9 110.63
84 128 ROGSTAD Frederik Arent 2001 NOR 33:24.3 +3:24.4 110.85
84 256 HOVDE Haavard 1999 NOR 33:24.3 +3:24.4 110.85
86 159 SEDENIUSSEN Magnus Nikolai 2001 NOR 33:26.2 +3:26.3 111.69
87 203 TOLO Henrik Vik 1999 NOR 33:34.1 +3:34.2 115.21
88 154 BORECZEK Michal 2000 POL 33:37.2 +3:37.3 116.58
89 141 GRASTVEIT Stian 1995 NOR 33:37.6 +3:37.7 116.76
90 151 LUKA Eivind 2001 NOR 33:47.0 +3:47.1 120.94

91 213 UV Sander Andre 2000 NOR 33:47.3 +3:47.4 121.07
92 122 BAKKEN Eskil 2001 NOR 33:49.3 +3:49.4 121.96
93 201 SKJELDAL Kristian 1998 NOR 33:52.1 +3:52.2 123.21
94 179 WOLFE Hamish 1998 GBR 33:54.6 +3:54.7 124.32
95 138 SVENDSBY Ole Marius 1997 NOR 33:55.0 +3:55.1 124.49
96 208 EK Jens Marcus Dyrberg 2001 NOR 33:55.5 +3:55.6 124.72
97 192 HOV Eskil 2000 NOR 33:58.7 +3:58.8 126.14
98 153 REINEMO Per Ivar 1998 NOR 34:00.1 +4:00.2 126.76
99 145 KJELSTAD Sander 2001 NOR 34:01.7 +4:01.8 127.47
100 205 JONSSON Albert 1997 ISL 34:01.9 +4:02.0 127.56
101 171 KVAALE Bjoernar 1995 NOR 34:13.0 +4:13.1 132.50
102 124 KVALE Nils Henrik 2001 NOR 34:15.5 +4:15.6 133.61
103 118 THORESEN Jonas Dyrli 2001 NOR 34:19.4 +4:19.5 135.34
104 112 JOHANSEN Vetle Leander 2001 NOR 34:22.2 +4:22.3 136.58
105 160 BJOERNSTAD Sondre A. 1999 NOR 34:22.9 +4:23.0 136.90
106 162 GUNNARSEN Benjamin 2001 NOR 34:26.6 +4:26.7 138.54
107 104 MESTVEDTHAGEN Sevat 1998 NOR 34:31.5 +4:31.6 140.72
108 131 GUNDERSEN Birk Moeller 2001 NOR 34:35.3 +4:35.4 142.41
109 175 KARLSEN Even 2001 NOR 34:35.7 +4:35.8 142.58
110 217 AASBOE Jonas 1997 NOR 34:39.8 +4:39.9 144.41
111 105 SKOGVOLD Kristian E 1999 NOR 34:39.9 +4:40.0 144.45
112 147 RUEGER Philip 2001 GER 34:40.4 +4:40.5 144.67
113 130 STAAVI Bjoern-Martin 2000 NOR 34:58.5 +4:58.6 152.72
114 133 DRIVENES Philip 2000 NOR 35:01.1 +5:01.2 153.87
115 148 AAS-JAKOBSEN Andreas 2000 NOR 35:05.0 +5:05.1 155.61
116 172 SNELLINGEN Ola Nygaard 1997 NOR 35:09.3 +5:09.4 157.52
117 157 NESGAARD Even 2000 NOR 35:12.0 +5:12.1 158.72
118 111 OESTBERG Sivert 2001 NOR 35:14.5 +5:14.6 159.83
119 146 HAUGAN Sander Oewre 1999 NOR 35:14.8 +5:14.9 159.96
120 139 MIKALSEN Haavard Magnus 2000 NOR 35:17.3 +5:17.4 161.07

121 144 PEDERSEN Sondre B. 2000 NOR 35:27.6 +5:27.7 165.65
122 156 BOSTAD Andreas Talseth 1999 NOR 35:29.4 +5:29.5 166.45
123 114 GRANLI Hallvard 2000 NOR 35:33.9 +5:34.0 168.45
124 170 KVERNSTAD Brynjar 1999 NOR 35:34.9 +5:35.0 168.90
125 140 BERG Ola Frivold 2001 NOR 35:35.5 +5:35.6 169.16
126 125 MARTINSEN Vetle 2001 NOR 35:42.4 +5:42.5 172.23
127 126 HELLA Eirik 2001 NOR 35:42.7 +5:42.8 172.36
128 161 JEVNE Erik Johannes 2001 NOR 35:51.0 +5:51.1 176.05
129 164 LEIBUNDGUT Matthias 1996 SUI 36:29.8 +6:29.9 193.30
130 120 AASTVEDT Eirik Tvedt 1995 NOR 36:39.5 +6:39.6 197.61
131 123 SKADAL Joakim 2001 NOR 36:45.2 +6:45.3 200.14
132 109 HELLERUD Tobias Orellana 2001 NOR 36:57.9 +6:58.0 205.79
133 135 NAESS Oeistein Fagerli 2001 NOR 37:02.0 +7:02.1 207.61
134 176 ROGNES Bernt Emil Finseraas 2001 NOR 37:16.5 +7:16.6 214.06
135 113 BERGLAND Sigvart Eugen 2001 NOR 37:36.4 +7:36.5 222.90
136 121 LIER Emil 1997 NOR 40:14.9 +10:15.0 293.35
137 108 AYALA ZAVALETA Juan Carlos 1993 MEX 47:07.1 +17:07.2 476.56
138 132 MONCHABLON Tristan 1976 DMA 48:18.7 +18:18.8 508.38
DID NOT FINISH
Startnr Navn Født Nasjon
149 AURMO Reidar 2001 NOR
197 SOERENSEN Arthur Kruse 2000 NOR
240 ARNTSEN Mikkel 1995 NOR
DID NOT START
Startnr Navn Født Nasjon
106 TANDBERG Jostein 1998 NOR
116 AADLAND Petter Thorslund 2001 NOR
119 KAARFALD-ELVLAND Christer 1993 NOR
129 FODSTAD Fredrik 2001 COL
137 LILLEBUDAL Sander 2000 NOR
142 OLSEN Magnus Braathen 2001 NOR
152 RAMSTAD Morten 2001 NOR
167 MOSTRAUM Elias 2001 NOR
193 SOERENSEN Lars 1998 NOR
215 MELLING Christian Hartz 2001 NOR
231 KORPELA Heikki 1990 FIN
248 KROGH Finn Haagen 1990 NOR
249 JOHAUG JR. Karstein 1992 NOR
Annonse







Annonse