RESULTATER: Svensk Mesterskap: Søndag - 30/50 km: Kvinner- Menn| RUBBESKI – SERIE I 4 DELER: INNLEDNING| DEL 1| DEL 2| DEL 3| SE ALT ANNET FRA PLUSS| SKIPLUKKER'N SVARER

Resultater Norgescup Gålå - Menn - 30 km - 2021


Annonse

Resultater Norgescup Gålå - Senior

7. mars 2021

Gålå - Innlandet

Arrangementstype: Langrenn

MENN - 30 KM - INTERVALLSTART - FRI

* Uoffisiell liste med 17 mellomtider

* Offisiell liste med klubbtilhøriget som PDF

PlassStartnrNavnFødtNasjonSlutttidTid etterFIS-poeng
1129TURTVEIT Vebjoern1994NOR1:13:01.00.0020.00
2128MOSEBY Haavard1999NOR1:13:30.1+29.125.31
3153REE Andreas Fjorden2000NOR1:13:36.8+35.826.54
4125HAGA Magne1994NOR1:13:49.2+48.228.80
5127AUGDAL Eirik Sverdrup1995NOR1:14:00.7+59.730.90
6131DOENNESTAD Henrik1996NOR1:14:06.5+1:05.531.96
7136KVAALE Gaute1995NOR1:14:07.2+1:06.232.09
8152ARNTSEN Mikkel1995NOR1:14:09.1+1:08.132.44
9138SKAR Sindre Bjoernestad1992NOR1:14:14.0+1:13.033.33
10124BRUVOLL Ole Joergen1995NOR1:14:18.8+1:17.834.21
11135TJELLE Johan1994NOR1:14:34.8+1:33.837.13
12123BUCHER-JOHANNESSEN Thomas1997NOR1:14:49.9+1:48.939.89
13134ULVANG Joergen Saeternes1994NOR1:14:57.2+1:56.241.22
14137ANDERSEN Iver Tildheim2000NOR1:14:59.1+1:58.141.57
15132MYSEN Eirik1993NOR1:15:00.2+1:59.241.77
16106JOHANSEN Iver Wang2000NOR1:15:02.2+2:01.242.13
17142TEFRE Gjoeran1994NOR1:15:26.5+2:25.546.57
18157KJENNERUD Eivind1997NOR1:15:32.7+2:31.747.70
19149BERSET Kristoffer1999NOR1:15:37.9+2:36.948.65
20103MYHRE Simen1998NOR1:15:41.5+2:40.549.31
21178WIIG Sivert1997NOR1:15:57.7+2:56.752.27
22139AUNLI Lars Ove1993NOR1:15:58.5+2:57.552.41
23116GLOEERSEN Herman1999NOR1:16:00.4+2:59.452.76
24118JORDE Sindre Fjellheim1996NOR1:16:01.3+3:00.352.92
25154RYE Olve Johansen2000NOR1:16:11.6+3:10.654.80
26133KIRKENG Andreas2000NOR1:16:31.8+3:30.858.49
27101BJOERTOMT Johan1999NOR1:16:40.7+3:39.760.12
28122MICHELSEN Even Solem2000NOR1:16:48.7+3:47.761.58
29119LIAN Magnus Harr2000NOR1:16:50.9+3:49.961.98
30162HOAAS Geir Kristian1998NOR1:17:12.5+4:11.565.93

31179MELHUS Marius Landsem1997NOR1:17:16.2+4:15.266.60
32115ROLID Mathias Aas1996NOR1:17:21.0+4:20.067.48
33144FLATAKER Ole Morten1997NOR1:17:22.8+4:21.867.81
34113LISET Kristoffer1998NOR1:17:25.7+4:24.768.34
35150JOHANSEN Sivert Leander1999NOR1:17:28.2+4:27.268.79
35163OEHLSCHLAEGEL Albert Sunde1999NOR1:17:28.2+4:27.268.79
37151SJOELI Mattis1994NOR1:17:39.7+4:38.770.89
38141AURLAND Joachim1996NOR1:17:40.5+4:39.571.04
39156KORSAETH Amund2000NOR1:17:43.6+4:42.671.60
40117BORDAL Johannes1998NOR1:17:49.0+4:48.072.59
41120TYRIBAKKEN Bjoernar Stensrud1999NOR1:17:54.8+4:53.873.65
42102WIBERG Aasmund1999NOR1:18:02.0+5:01.074.96
43145KORPELA Heikki1990FIN1:18:07.5+5:06.575.97
44167FOSSE Erling Fagerbakke1997NOR1:18:08.8+5:07.876.21
45147HOEL Amund1997NOR1:18:14.6+5:13.677.27
46155BIE Maximilian1995NOR1:18:18.4+5:17.477.96
47108NILSEN Fredrik Luetcherath2000NOR1:18:24.5+5:23.579.07
48107BOTN Johan-Olav1999NOR1:18:27.8+5:26.879.68
49166FROST Edvin Kristoffer1995NOR1:18:35.1+5:34.181.01
50112HUSDAL Henrik1998NOR1:18:50.4+5:49.483.80
51170HAABREKKE Magnus Oeyaas1999NOR1:18:52.3+5:51.384.15
52110SOERGAARD Emil1999NOR1:18:55.8+5:54.884.79
53158ENGDAHL Petter1994SWE1:18:58.5+5:57.585.28
54181VOLLSET Kristoffer By1996NOR1:19:04.6+6:03.686.40
55121NORTHUG Even1995NOR1:19:05.3+6:04.386.52
56104STOKKELAND Petter1999NOR1:19:06.8+6:05.886.80
57177UV Sander Andre2000NOR1:19:19.2+6:18.289.06
58111ARNESEN Harald Astrup1995NOR1:19:19.5+6:18.589.12
59168EITERJORD Nikolai Solem2000NOR1:19:22.6+6:21.689.68
60185VESTERAAS Marius Viken1999NOR1:19:34.2+6:33.291.80

61160HOVDE Haavard1999NOR1:19:43.1+6:42.193.43
62180SOERENSEN Teodor Kruse2000NOR1:19:48.4+6:47.494.39
63173JORDE Truls Fjellheim1998NOR1:19:54.5+6:53.595.51
64105SOERENSEN Lars1998NOR1:19:57.4+6:56.496.04
65174FRIDLUND Jonas2000NOR1:20:09.1+7:08.198.17
66165KVISLE Sjur1999NOR1:20:09.4+7:08.498.23
67159MIKKELSPLASS Kristen1999NOR1:20:23.4+7:22.4100.79
68186WAHL Simen Munch1998NOR1:20:23.5+7:22.5100.80
69164WOLTER Peter1998USA1:20:25.5+7:24.5101.17
70183MELBOE Jan-Henrik1999NOR1:21:14.3+8:13.3110.08
71109NICOLAISEN Erik2000NOR1:21:26.3+8:25.3112.27
72161MARTENS MEYER Herman1997NOR1:22:09.8+9:08.8120.21
73175SOERENSEN Arthur Kruse2000NOR1:22:34.4+9:33.4124.71
74148LOEFALD Gjermund1993NOR1:23:01.0+10:00.0129.56
75146ASDOEL Eirik1993NOR1:23:03.4+10:02.4130.00
76171NILSEN Vebjoern Weldingh1999NOR1:23:31.2+10:30.2135.08
77169SOERUMSHAUGEN Arngrim2000NOR1:24:38.4+11:37.4147.35
78184SNELLINGEN Ola Nygaard1997NOR1:25:21.4+12:20.4155.20
79176OEISETH Simen2000NOR1:27:10.5+14:09.5175.12
80182STIGEN Joergen1999NOR1:30:13.4+17:12.4208.52
DID NOT FINISH
StartnrNavnFødtNasjon
114SKINSTAD Maarten Soleng1997NOR
126THORVIK David2000NOR
130KVISLE Erland1996NOR
140RAMSE Sondre1998NOR
172TOLO Henrik Vik1999NOR
DID NOT START
StartnrNavnFødtNasjon
143LARSEN Thomas Helland1998NOR
Annonse


SNARVEIER

VERDENSCUP ENGADIN
Smøretips| Resultater
--- --- ---
VASALOPPET
Smøretips| Resultater: Kvinner Elite- Menn Elite
--- --- ---
NORGESCUP GÅLÅ - SENIOR
Smøretips| Resultater
--- --- ---
VM OBERSTDORF - LANGRENN + HOPP + KOMBINERT
Medaljeoversikt| Smøretips| Resultater

* LANGRENN PLUSS (+): Tid for å bli abonnent - Full tilgang på alle de gode sakene






Annonse