RESULTATER: Svensk Mesterskap: Søndag - 30/50 km: Kvinner- Menn| RUBBESKI – SERIE I 4 DELER: INNLEDNING| DEL 1| DEL 2| DEL 3| SE ALT ANNET FRA PLUSS| SKIPLUKKER'N SVARER

Resultater Norgescup Gålå - Menn - Sprint - Finale - 2021


Annonse

Resultater Norgescup Gålå - Senior

5. mars 2021

Gålå - Innlandet

Arrangementstype: Langrenn

MENN - SPRINT - FINALE - KLASSISK

* Offisiell resultatliste som PDF

PlassStartnr.NavnFødtNasjon
1106STADAAS Kasper1994NOR
2102TEFRE Gjoeran1994NOR
3103AUNE Paal Troean1992NOR
4110EVENSEN Ansgar2000NOR
5113SKAANES Haakon1999NOR
6101SKAR Sindre Bjoernestad1992NOR
7108NORTHUG Even1995NOR
8105ARNESEN Harald Astrup1995NOR
9120RAMSE Sondre1998NOR
10118KVARSTAD Kristoffer2000NOR
11111MYSEN Eirik1993NOR
12129RAMSTAD Simen Bratberg1996NOR
13117MYHRE Simen1998NOR
14141ROLID Mathias Aas1996NOR
15134HOVLAND Torgeir Sulen1995NOR
16119LIPPERT Joergen1998NOR
17122BERSET Kristoffer1999NOR
18107HEGDAL Vebjoern1998NOR
19115HOEL Amund1997NOR
20121THORSTENSEN Erik Lippestad1994NOR
21104LARSEN Thomas Helland1998NOR
22109RYSSTAD Aron Aakre1999NOR
23132BROETO Emil Intelhus1998NOR
24130ASDOEL Eirik1993NOR
25127SOERUMSHAUGEN Arngrim2000NOR
26114AURLAND Joachim1996NOR
27124BJERKRHEIM Kjetil Andre1993NOR
28112MARTENS MEYER Herman1997NOR
29133ASDOEL Haakon1998NOR
30116MOEN Vebjoern1998NOR

31172TRONSLI Andreas2000NOR
32145FLATAKER Ole Morten1997NOR
33128HOAAS Geir Kristian1998NOR
34137HOVDE Haavard1999NOR
35136SKINSTAD Maarten Soleng1997NOR
36135AASBOE Jonas1997NOR
37125MAGNUSSEN Andreas Finni1998NOR
38126FROST Edvin Kristoffer1995NOR
39151KORPELA Heikki1990FIN
40140KIRKENG Andreas2000NOR
41123LOEFALD Gjermund1993NOR
42146AUGDAL Eirik Sverdrup1995NOR
43148GRASTVEIT Stian1995NOR
44154NORLAND Gaute1999NOR
45158KORSAETH Amund2000NOR
46131BORDAL Johannes1998NOR
47175MICHELSEN Even Solem2000NOR
48167HELLERUD Adrian Orellana2000NOR
49149JOHNSRUD Fredrik2000NOR
50160TREFFEN Andreas Lillemoen2000NOR
51155LISET Kristoffer1998NOR
52144TYRIBAKKEN Bjoernar Stensrud1999NOR
53166FOSSGARD Lars-Martin1999NOR
54164SNELLINGEN Ola Nygaard1997NOR
55152WAHL Simen Munch1998NOR
56142HAABREKKE Magnus Oeyaas1999NOR
57165WOLTER Peter1998USA
58156BOTTERUD Hermann Skram1999NOR
59153BIE Maximilian1995NOR
60143VOLLSET Kristoffer By1996NOR

61173SOERENSEN Teodor Kruse2000NOR
62170LIAN Magnus Harr2000NOR
63138HAGEN Vegard Ek1999NOR
64171SOERENSEN Arthur Kruse2000NOR
65161SEEBERG Even1998NOR
66139ENSRUD Ole Haldor1998NOR
67169OEISETH Simen2000NOR
68163STIGEN Joergen1999NOR
69168BJOERTOMT Johan1999NOR
70150SKJOELSVOLD Mats Burud1997NOR
71147NYHEIM Alexander Loevik1996NOR
72157FOLKESTAD Ole Joergen1997NOR
73159MELBERG Tore Andre1999NOR
74177LOEBAK Simen2000NOR
75174ENDRESTAD Sebastian Kristoffer1998NOR
76162BUVARP Martin Julian1998NOR
Annonse


SNARVEIER

VERDENSCUP ENGADIN
Smøretips| Resultater
--- --- ---
VASALOPPET
Smøretips| Resultater: Kvinner Elite- Menn Elite
--- --- ---
NORGESCUP GÅLÅ - SENIOR
Smøretips| Resultater
--- --- ---
VM OBERSTDORF - LANGRENN + HOPP + KOMBINERT
Medaljeoversikt| Smøretips| Resultater

* LANGRENN PLUSS (+): Tid for å bli abonnent - Full tilgang på alle de gode sakene






Annonse