Resultater Norgescup Gålå - Sprint - Finale - Menn 2018



Resultater Norgescup Gålå - Gålåsprinten - Sprint finale, fri, menn
Gålå, Sør-Fron, Oppland - 24. november 2018

Arrangementstype: Langrenn

* ViktigFor Junior Menn - Klikk denne lenken

SENIOR MENN

PlassStartnr.NavnFødtNasjon
181TAUGBOEL Haavard Solaas1993NOR
2110NORTHUG JR. Petter1986NOR
374AUNE Paal Troean1992NOR
484STENSHAGEN Mattis1996NOR
585AURLAND Joachim1996NOR
6120LARSEN Thomas Helland1998NOR
782NORTHUG Even1995NOR
898TURTVEIT Vebjoern1994NOR
978EK Aleksander Dyrberg1993NOR
1086JENSSEN Jan Thomas1996NOR
1175TEFRE Gjoeran1994NOR
12101HOEL Amund1997NOR
1387WIIG Sivert1997NOR
1473GOLBERG Paal1990NOR
1592ARNESEN Harald Astrup1995NOR
16108ULVANG Joergen Saeternes1994NOR
1780VALNES Erik1996NOR
1891CLUGNET James1996GBR
19111SVINSAAS Jo1997NOR
20156SIVERTSGAARD Vegard1998NOR
2176RISETH Fredrik1995NOR
22100BAKKENE Eivind1990NOR
23118MARTENS MEYER Herman 1997NOR
24102MOXNES Einar Flaktveit1991NOR
2590RUNDGREEN Mathias1991NOR
2689BU Torstein1995NOR
2779YOUNG Andrew1992GBR
28105HIPPE Even Saeteren1994NOR
2988STAKSTON Petter1997NOR
30109SOERENSEN Anders1996NOR

31103LOEFALD Gjermund1993NOR
32114LIPPERT Joergen1998NOR
33122ENTEMAKEMaowulietibieke1996CHN
34168HOLMBRO Hans Kristian1998NOR
35106HAGA Magne1994NOR
36125AMUNDSEN Harald Oestberg1998NOR
37144FROST Edvin1995NOR
38128BERG Stian1994NOR
39142HELGESTAD Fredrik1997NOR
40165BORDAL Johannes1998NOR
41119NYAAS Anders1997NOR
42154RAMSE Sondre1998NOR
4393STOCK Daniel1992NOR
44123JOHAUG JR. Karstein1992NOR
4594BOEE Magnus1998NOR
46116KVISLE Erland1996NOR
47137MYRMO Haakon1995NOR
48135NYGAARD Per Kristian1987NOR
49117ERIKSEN Sivert Groetan1995NOR
50173ROLFSEN Simen Thune1997NOR
51180BUVARP Martin Julian1998NOR
52143HOLTH Bendik Skjoenberg1997NOR
53162DOENNESTAD Henrik1996NOR
54145MAGNUSSEN Andreas Finni1998NOR
55131HJELDE Christian Magnus Nordgaard1997NOR
56177AABREKK Eirik Bergene1998NOR
57141VESTLI Torstein1994NOR
58124ENGELSTAD Oeystein Tallhaug1996NOR
59126BJERKRHEIM Kjetil Andre1993NOR
60139FOLKVORD Sindre1995NOR

61158SKINSTAD Maarten Soleng1997NOR
62104HOEL Johan1994NOR
63171BUCHER-JOHANNESSEN Thomas1997NOR
64151VAARHEIM Vegard1997NOR
6583MUSGRAVE Andrew1990GBR
66167KRISTOFFERSEN Even1996NOR
6797HOVLAND Torgeir Sulen1995NOR
68129ASDOEL Eirik1993NOR
69121HUSBY Erik1997NOR
7095STENSAAS Magnus1993NOR
71112KNOTTEN Sivert1997NOR
7296DAHLEN Thomas Albertsen1991NOR
73169MYSEN Eirik1993NOR
74150WIIK Emil1997NOR
75182ENSRUD Ole Haldor1998NOR
76127FINES Svein Berg1996NOR
77134GRASTVEIT Stian1995NOR
78113THORSTENSEN Erik Lippestad1994NOR
79191SNELLINGEN Ola Nygaard1997NOR
80159ANDERSSENEirik Soergaard 1998NOR
81132RAMSTAD Simen Bratberg1996NOR
82183HOAAS Geir Kristian 1998NOR
83147KRISTOFFERSEN Patrick Fossum1998NOR
84203ROEYRHUS Vegard1998NOR
85155FIKKE Trym Halbjoerhus1996NOR
86176WINTHER Arnt Gunnar1996NOR
87175AASBOE Jonas1997NOR
88187HAGA Anders1998NOR
89130PEDERSEN Isak Stianson1997ISL
90164NYHEIM Alexander Loevik1996NOR

91172BROETO Emil Intelhus1998NOR
92160ZHU Mingliang1998CHN
93152FLATAKER Erling Engesvold1995NOR
94115ISHIKAWA Kentaro1994JPN
95146MOEN Vebjoern 1998NOR
96170AUSTAD Jonas1996NOR
97190SJOELI Mattis1994NOR
98201NOROEY Magnus1998NOR
99188SKJOELSVOLD Mats Burud1997NOR
100166ELVSETH Anton1998NOR
101189HAUG Eirik1997NOR
102149BERGAN Sivert Halfdan1995NOR
103197ANDREASEN Jesper Abelsen1998NOR
104181ZECHEL Maks1997CAN
105210SKREDEGAARD Tor Magnus1998NOR
106213LILLEVOLL Adrian Sandnes1998NOR
107178KJENNERUD Eivind1997NOR
108205HOLMSTROEMBrian1997NOR
109209SKRINDO Knut1997NOR
110212MYKLEMYRVegard1998NOR
111202KAISER Sven-Erik Markus1994NOR
112206LARSENJonas Engebret 1991NOR
113204ENGEN Sigurd Arne brones 1998NOR
114192OFTE Stian Yndesdal1996NOR
115208OEDEGAARDEN Thomas1998NOR
116185FORSMO Ole Jacob1998NOR
117133AARRESTAD Magnus Lian1995NOR
118207AASTVEDT Eirik Tvedt1995NOR
119199PERSEN Espen1996NOR
120200LAMOEY Kristoffer1993NOR

121215MELHUS Marius Landsem1997NOR
122214TUERXUN Hanati1997CHN


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +