Resultater Norgescup Gålå - Sprint - Prolog - Kvinner 2018



Resultater Norgescup Gålå - Gålåsprinten - Sprint prolog, fri, kvinner
Gålå, Sør-Fron, Oppland - 24. november 2018

Arrangementstype: Langrenn

* Viktig: For Junior Kvinner - Følg denne lenken (live)

SENIOR KVINNER

Plass Startnr Navn Født Nasjon Slutttid Tid etter FIS-poeng
1 7 SKISTAD Kristine Stavaas 1999 NOR 0:02:59.40 0.00 34.64
2 3 OUS Amalie Haakonsen 1996 NOR 0:02:59.41 +0.01 34.71
3 1 HARSEM Kathrine Rolsted 1989 NOR 0:03:00.14 +0.74 39.59
4 8 MYHRE Julie 1996 NOR 0:03:00.40 +1.00 41.33
5 22 AMUNDSEN Hedda Oestberg 1998 NOR 0:03:03.15 +3.75 59.72
6 5 SLIND Silje Oeyre 1988 NOR 0:03:03.33 +3.93 60.93
7 6 STENSETH Ane Appelkvist 1995 NOR 0:03:04.05 +4.65 65.74
8 9 FLETEN Emilie 1992 NOR 0:03:05.76 +6.36 77.18
9 14 JOHANSEN Marte Maehlum 1997 NOR 0:03:06.08 +6.68 79.32
10 40 KNUDSEN Tiril Liverud 1998 NOR 0:03:06.16 +6.76 79.86
11 10 MYHRVOLD Mathilde 1998 NOR 0:03:06.23 +6.83 80.33
12 28 TAYLOR Annika 1993 GBR 0:03:07.04 +7.64 85.74
13 17 DYRHOVD Margrete Roessum 1993 NOR 0:03:07.17 +7.77 86.61
14 19 FISCHER Lea 1998 SUI 0:03:07.24 +7.84 87.08
15 15 BERG Julie Victoria 1997 NOR 0:03:08.44 +9.04 95.11
16 13 TROEMBORG Barbro Kvaale 1992 NOR 0:03:08.54 +9.14 95.78
17 24 ALNAES Anikken Gjerde 1994 NOR 0:03:08.87 +9.47 97.98
18 23 GUDNADOTTIR Kristrun 1997 ISL 0:03:09.02 +9.62 98.99
19 29 MA Qinghua 1995 CHN 0:03:09.82 +10.42 104.34
20 11 HARVIKEN Johanne Hauge 1997 NOR 0:03:10.12 +10.72 106.35
21 27 KJELLBERGVIK Anette 1994 NOR 0:03:11.00 +11.60 112.23
22 21 BATHE Nichole 1995 GBR 0:03:11.10 +11.70 112.90
23 36 OEVREBUST Martine Lorgen 1997 NOR 0:03:11.20 +11.80 113.57
24 33 MENG Honglian 1997 CHN 0:03:11.41 +12.01 114.97
25 30 NORDLUNDE Mari 1998 NOR 0:03:12.69 +13.29 123.54
26 39 BOSTAD Guro 1996 NOR 0:03:13.04 +13.64 125.88
27 34 KARLSEN Marthe 1997 NOR 0:03:14.50 +15.10 135.64
28 16 OLSEN Amalie Honerud 1998 NOR 0:03:14.53 +15.13 135.84
29 37 ULVANGNora 1998 NOR 0:03:15.34 +15.94 141.26
30 38 SIMPSON-LARSEN Karoline 1997 NOR 0:03:15.50 +16.10 142.33

31 44 MAURTVEDT Thea 1998 NOR 0:03:15.78 +16.38 144.21
32 20 MIDTSKOGEN Maiken Min 1998 NOR 0:03:16.08 +16.68 146.21
33 43 SVENKERUD Berthe Annette 1985 NOR 0:03:17.14 +17.74 153.30
34 52 EINMO Alise 1998 NOR 0:03:18.07 +18.67 159.52
35 49 AUNE Sigrid Flataas 1998 NOR 0:03:18.95 +19.55 165.41
36 59 ARNESEN Synne 1998 NOR 0:03:19.57 +20.17 169.56
37 32 NORDLUNDE Marte 1996 NOR 0:03:19.76 +20.36 170.83
38 41 SAGSTUEN Susann 1997 NOR 0:03:20.66 +21.26 176.85
39 51 BROVOLD Synne 1998 NOR 0:03:21.31 +21.91 181.20
40 60 BARLAND Hanna Ruud 1996 NOR 0:03:21.40 +22.00 181.80
41 35 KARSET Marthe Kristine Hafsahl 1985 NOR 0:03:22.14 +22.74 186.75
42 47 KVAMME Lisa 1995 NOR 0:03:24.02 +24.62 199.32
43 50 FLATLAND Vilde Elisabeth 1998 NOR 0:03:24.86 +25.46 204.94
44 45 ROENNING Mathilde 1995 NOR 0:03:25.50 +26.10 209.22
45 55 HAYASHI Asuka 1997 JPN 0:03:27.53 +28.13 222.80
46 54 HEIMDAL Johanne 1998 NOR 0:03:27.71 +28.31 224.00
47 57 YASUMURA Rina 1996 JPN 0:03:31.25 +31.85 247.68
48 53 FORREN Pauline 1997 NOR 0:03:32.45 +33.05 255.71
49 64 HANSEN Ingvild Engenes 1996 NOR 0:03:33.35 +33.95 261.73
50 56 KOSENDA Harumi 1996 JPN 0:03:34.06 +34.66 266.48
51 58 IGARASHI Moe 1997 JPN 0:03:34.76 +35.36 271.16
52 61 SKARRA Tuva 1998 NOR 0:03:44.42 +45.02 335.78
53 62 FUNABA Nanako 1999 JPN 0:03:53.63 +54.23 397.38