Resultater Norgescup Harstad - 30 km - Menn 2019



Resultater Norgescup Harstad - 30 km, intervallstart, fri - Menn
Harstad, Troms - 17. mars 2019

Arrangementstype: Langrenn

Plass Startnr Navn Født Nasjon Sluttid Tid etter FIS-poeng
1 100 TJELLE Johan 1994 NOR 1:12:57.0 0.00 22.30
2 124 AMUNDSEN Harald Oestberg 1998 NOR 1:13:04.2 +7.2 23.62
3 102 BUCHER-JOHANNESSEN Thomas 1997 NOR 1:13:17.6 +20.6 26.07
4 101 KVAALE Gaute 1995 NOR 1:13:36.8 +39.8 29.57
5 127 NYENGET Martin Loewstroem 1992 NOR 1:13:46.9 +49.9 31.42
6 121 KVISLE Erland 1996 NOR 1:13:49.1 +52.1 31.82
7 126 STOCK Daniel 1992 NOR 1:13:50.9 +53.9 32.15
8 125 ULVANG Joergen Saeternes 1994 NOR 1:14:09.2 +1:12.2 35.50
9 118 HAGA Magne 1994 NOR 1:14:15.1 +1:18.1 36.57
10 120 JENSSEN Jan Thomas 1996 NOR 1:14:18.5 +1:21.5 37.20
11 108 HOEL Johan 1994 NOR 1:14:25.5 +1:28.5 38.48
12 129 GUNNULFSEN Mikael 1993 NOR 1:14:30.1 +1:33.1 39.32
13 128 HOPE Jon Rolf Skamo 1998 NOR 1:14:59.4 +2:02.4 44.67
14 71 ROENNING Sigurd 1997 NOR 1:15:40.9 +2:43.9 52.26
15 109 AUGDAL Eirik Sverdrup 1995 NOR 1:15:42.6 +2:45.6 52.57
16 104 MYSEN Eirik 1993 NOR 1:15:45.0 +2:48.0 53.01
17 45 HAUGEN John Magnus 1996 NOR 1:15:49.1 +2:52.1 53.76
18 122 HUNDSETH Johan 1993 NOR 1:15:51.7 +2:54.7 54.23
19 113 STAKSTON Petter 1997 NOR 1:15:59.3 +3:02.3 55.62
20 87 SUNDSVIK Espen 1993 NOR 1:16:01.9 +3:04.9 56.09
21 83 VESTLI Torstein 1994 NOR 1:16:10.0 +3:13.0 57.58
22 112 MARTENS MEYER Herman 1997 NOR 1:16:28.6 +3:31.6 60.97
23 86 FOLKVORD Sindre 1995 NOR 1:16:30.6 +3:33.6 61.34
24 107 RAMSE Sondre 1998 NOR 1:16:42.0 +3:45.0 63.42
25 90 BJERKRHEIM Kjetil Andre 1993 NOR 1:16:57.9 +4:00.9 66.33
26 75 IHLEBAEK Harald 1996 NOR 1:17:14.5 +4:17.5 69.36
27 59 GABRIELSEN Sjur Obrestad 1992 NOR 1:17:15.2 +4:18.2 69.49
28 56 AARRESTAD Magnus Lian 1995 NOR 1:17:15.4 +4:18.4 69.53
29 95 DAHLEN Thomas Albertsen 1991 NOR 1:17:28.3 +4:31.3 71.89
30 115 HEGDAL Vebjoern 1998 NOR 1:17:35.0 +4:38.0 73.11

31 117 AURLAND Joachim 1996 NOR 1:17:36.5 +4:39.5 73.39
32 99 TAUGBOEL Haavard Solaas 1993 NOR 1:17:41.9 +4:44.9 74.37
33 105 JOHAUG JR. Karstein 1992 NOR 1:17:43.4 +4:46.4 74.65
34 48 MELHUS Marius Landsem 1997 NOR 1:18:03.7 +5:06.7 78.36
35 37 LIPPERT Joergen 1998 NOR 1:18:11.1 +5:14.1 79.71
36 79 KRISTOFFERSEN Even 1996 NOR 1:18:11.7 +5:14.7 79.82
37 46 SJOELI Mattis 1994 NOR 1:18:19.2 +5:22.2 81.19
38 53 ANDREASEN Jesper Abelsen 1998 NOR 1:18:40.8 +5:43.8 85.14
39 63 SKJELDAL Kristian 1998 NOR 1:18:48.5 +5:51.5 86.54
40 77 AUNLI Lars Ove 1993 NOR 1:18:52.7 +5:55.7 87.31
41 116 MIKKELSEN Eirik 1995 NOR 1:18:53.7 +5:56.7 87.50
42 18 ARNTSEN Mikkel 1995 NOR 1:19:00.4 +6:03.4 88.72
43 93 NYAAS Anders 1997 NOR 1:19:06.9 +6:09.9 89.91
44 106 BOEE Magnus 1998 NOR 1:19:07.0 +6:10.0 89.93
45 19 SOLHEIM-JOHNSEN Vegard 1995 NOR 1:19:08.0 +6:11.0 90.11
46 55 NYGAARD Bjoern Thomas 1987 NOR 1:19:23.3 +6:26.3 92.91
47 84 FIKKE Trym Halbjoerhus 1996 NOR 1:19:32.8 +6:35.8 94.64
48 47 TANDBERG Vebjoern 1996 NOR 1:19:42.0 +6:45.0 96.32
49 80 HUSBY Erik 1997 NOR 1:19:47.2 +6:50.2 97.27
50 6 EIRA Aslak Ole 1996 NOR 1:19:52.1 +6:55.1 98.17
51 60 KJENNERUD Eivind 1997 NOR 1:19:57.1 +7:00.1 99.08
52 68 AUSTAD Jonas 1996 NOR 1:20:03.1 +7:06.1 100.18
53 35 WINTHER Arnt Gunnar 1996 NOR 1:20:18.3 +7:21.3 102.96
54 64 SKRINDO Knut 1997 NOR 1:20:18.8 +7:21.8 103.05
55 119 RISETH Fredrik 1995 NOR 1:20:19.1 +7:22.1 103.10
56 98 WAHL Simen Munch 1998 NOR 1:20:20.3 +7:23.3 103.32
57 88 HOLTH Bendik Skjoenberg 1997 NOR 1:20:21.3 +7:24.3 103.51
58 69 SVINSAAS Jo 1997 NOR 1:20:35.0 +7:38.0 106.01
59 66 HUSDAL Henrik 1998 NOR 1:20:46.4 +7:49.4 108.09
60 76 FOLKVORD Ingvar 1993 NOR 1:20:48.3 +7:51.3 108.44

61 32 VOLLAN Erling Pettersen 1996 NOR 1:20:52.8 +7:55.8 109.26
62 50 NORDENG August 1995 NOR 1:20:53.6 +7:56.6 109.41
63 43 NOROEY Magnus 1998 NOR 1:20:59.1 +8:02.1 110.42
64 61 HAUGAN Sindre Oewre 1995 NOR 1:21:31.2 +8:34.2 116.28
65 41 FROST Edvin 1995 NOR 1:21:44.9 +8:47.9 118.79
66 65 MOXNES Einar Flaktveit 1991 NOR 1:21:58.7 +9:01.7 121.31
67 36 ROEER Sigurd Lund 1995 NOR 1:22:00.9 +9:03.9 121.71
68 57 MOEN Sivert 1998 NOR 1:22:09.7 +9:12.7 123.32
69 39 KNOTTEN Sivert 1997 NOR 1:22:34.4 +9:37.4 127.83
70 40 FLATAKER Erling Engesvold 1995 NOR 1:22:59.4 +10:02.4 132.40
71 62 NYHEIM Alexander Loevik 1996 NOR 1:23:17.6 +10:20.6 135.73
72 24 HAUG Henrik Soerlie 1997 NOR 1:23:19.1 +10:22.1 136.00
73 82 BUVARP Martin Julian 1998 NOR 1:23:32.8 +10:35.8 138.51
74 5 SVENDSBY Ole Marius 1997 NOR 1:23:36.0 +10:39.0 139.09
75 12 LANGSTEIN Bjoern Erik 1998 NOR 1:23:50.7 +10:53.7 141.78
76 11 FINES Svein Berg 1996 NOR 1:23:54.2 +10:57.2 142.42
77 31 TORBERGSEN Sindre Andre Winther 1996 NOR 1:24:11.7 +11:14.7 145.62
78 49 BRU-HEMMINGBY Aksel 1998 NOR 1:24:33.4 +11:36.4 149.58
79 72 HOLMBRO Hans Kristian 1998 NOR 1:24:48.9 +11:51.9 152.42
80 13 HOLMSTROEMBrian 1997 NOR 1:25:32.7 +12:35.7 160.42
81 23 LENNINGSVIK Andre 1996 NOR 1:25:58.4 +13:01.4 165.12
82 14 GUNDERSEN Simon Fredrik 1993 NOR 1:26:29.8 +13:32.8 170.86
83 26 LANGE Sondre H. 1995 NOR 1:26:38.7 +13:41.7 172.49
84 25 TROOEYEN Joern 1998 NOR 1:26:42.5 +13:45.5 173.18
85 15 BORGERSEN Joergen Jensen 1995 NOR 1:26:51.2 +13:54.2 174.77
86 3 SKREDEGAARD Tor Magnus 1998 NOR 1:26:56.3 +13:59.3 175.70
87 30 ANDERSEN Herman Andreas 1998 NOR 1:28:02.0 +15:05.0 187.71
88 7 LILLEVOLL Adrian Sandnes 1998 NOR 1:29:22.8 +16:25.8 202.48
89 9 PEDERSEN Isak Stianson 1997 ISL 1:30:03.5 +17:06.5 209.92
90 8 AASTVEDT Eirik Tvedt 1995 NOR 1:30:45.9 +17:48.9 217.67

DID NOT FINISH
Startnr Navn Født Nasjon
17 ENGEN Sigurd Arne brones 1998 NOR
29 ESPELAND Skjalg 1998 NOR
34 JONSSON Albert 1997 ISL
52 VAARHEIM Vegard 1997 NOR
73 SOERENSEN Anders 1996 NOR
81 MOEN Vebjoern 1998 NOR
92 LOEFALD Gjermund 1993 NOR
94 IDSTROM Reima 1982 FIN
123 DOENNESTAD Henrik 1996 NOR
DID NOT START
Startnr Navn Født Nasjon
4 AASBOE Jonas 1997 NOR
10 NESVOLD Ole Martin Myre 1995 NOR
16 SIVERTSEN Magnus 1997 NOR
20 MAGNUSSEN Andreas Finni 1998 NOR
21 RYTTERVOLD Ivar Andre 1997 NOR
22 MYKLEMYRVegard 1998 NOR
27 HAUAN Sivert Hansen 1997 NOR
28 IVERSEN Gaute 1996 NOR
33 STADAAS Kasper 1994 NOR
38 HJELDE Christian Magnus Nordgaard 1997 NOR
42 FORSMO Ole Jacob 1998 NOR
44 INSTANES Daniel May 1996 NOR
51 AULIN Lasse Loewstoem 1996 NOR
54 WIIG Sivert 1997 NOR
58 NORTHUG Even 1995 NOR
67 ROEVIK Torstein Buan 1996 NOR
70 ARNESEN Harald Astrup 1995 NOR
74 SIVERTSGAARD Vegard 1998 NOR
78 BORDAL Johannes 1998 NOR
85 BROETO Emil Intelhus 1998 NOR
89 RAMSTAD Simen Bratberg 1996 NOR
91 FLATAKER Ole Morten 1997 NOR
96 MALONEY WESTGAARD Thomas 1995 IRL
97 HAGA Anders 1998 NOR
103 TURTVEIT Vebjoern 1994 NOR
110 RUNDGREEN Mathias 1991 NOR
111 TEFRE Gjoeran 1994 NOR
114 BRUVOLL Ole Joergen 1995 NOR