Resultater Norgescup Harstad - Sprint - Finale - Menn 2019



Resultater Norgescup Harstad - Sprint, finale, klassisk - Menn
Harstad, Troms - 15. mars 2019

Arrangementstype: Langrenn

Plass Startnr. Navn Født Nasjon
1 2 TAUGBOEL Haavard Solaas 1993 NOR
2 3 AUNE Paal Troean 1992 NOR
3 43 GUNNULFSEN Mikael 1993 NOR
4 8 RISETH Fredrik 1995 NOR
5 9 NYENGET Martin Loewstroem 1992 NOR
6 10 WIIG Sivert 1997 NOR
7 17 JOHAUG JR. Karstein 1992 NOR
8 7 AURLAND Joachim 1996 NOR
9 22 MARTENS MEYER Herman 1997 NOR
10 33 RAMSTAD Simen Bratberg 1996 NOR
11 23 STENSAAS Magnus 1993 NOR
12 32 HOEL Johan 1994 NOR
13 40 MYSEN Eirik 1993 NOR
14 15 STAKSTON Petter 1997 NOR
15 12 HOEL Amund 1997 NOR
16 35 KNOTTEN Sivert 1997 NOR
17 13 HEGDAL Vebjoern 1998 NOR
18 21 STOCK Daniel 1992 NOR
19 27 LOEFALD Gjermund 1993 NOR
20 24 SVINSAAS Jo 1997 NOR
21 39 BROETO Emil Intelhus 1998 NOR
22 29 DAHLEN Thomas Albertsen 1991 NOR
23 20 MOEN Vebjoern 1998 NOR
24 41 NYAAS Anders 1997 NOR
25 30 VAARHEIM Vegard 1997 NOR
26 31 RAMSE Sondre 1998 NOR
27 34 LIPPERT Joergen 1998 NOR
28 48 THORSTENSEN Erik Lippestad 1994 NOR
29 1 TEFRE Gjoeran 1994 NOR
30 81 ROENNING Sigurd 1997 NOR

31 26 AUGDAL Eirik Sverdrup 1995 NOR
32 49 HOLTH Bendik Skjoenberg 1997 NOR
33 47 ROEVIK Torstein Buan 1996 NOR
34 25 SOERENSEN Anders 1996 NOR
35 6 NORTHUG Even 1995 NOR
36 16 MOXNES Einar Flaktveit 1991 NOR
37 55 IHLEBAEK Harald 1996 NOR
38 45 FIKKE Trym Halbjoerhus 1996 NOR
39 59 VESTLI Torstein 1994 NOR
40 28 MAGNUSSEN Andreas Finni 1998 NOR
41 18 BOEE Magnus 1998 NOR
42 14 AMUNDSEN Harald Oestberg 1998 NOR
43 100 MYHRE Simen 1998 NOR
44 44 BJERKRHEIM Kjetil Andre 1993 NOR
45 57 FLATAKER Ole Morten 1997 NOR
46 52 FINES Svein Berg 1996 NOR
47 80 RYTTERVOLD Ivar Andre 1997 NOR
48 36 HJELDE Christian Magnus Nordgaard 1997 NOR
49 53 HOPE Jon Rolf Skamo 1998 NOR
50 70 AARRESTAD Magnus Lian 1995 NOR
51 58 ANDREASEN Jesper Abelsen 1998 NOR
52 88 AUNLI Lars Ove 1993 NOR
53 65 HUSBY Erik 1997 NOR
54 66 NYHEIM Alexander Loevik 1996 NOR
55 69 EIRA Aslak Ole 1996 NOR
56 42 FOLKVORD Sindre 1995 NOR
57 62 WAHL Simen Munch 1998 NOR
58 83 BRU-HEMMINGBY Aksel 1998 NOR
59 50 MYRMO Haakon 1995 NOR
60 73 MALONEY WESTGAARD Thomas 1995 IRL

61 93 MELHUS Marius Landsem 1997 NOR
62 78 HAUGAN Sindre Oewre 1995 NOR
63 68 HAUAN Sivert Hansen 1997 NOR
64 56 PEDERSEN Isak Stianson 1997 ISL
65 60 FLATAKER Erling Engesvold 1995 NOR
66 85 ESPELAND Skjalg 1998 NOR
67 67 BUVARP Martin Julian 1998 NOR
68 75 AUSTAD Jonas 1996 NOR
69 86 HAUG Henrik Soerlie 1997 NOR
70 61 FROST Edvin 1995 NOR
71 71 ARNTSEN Mikkel 1995 NOR
72 77 FORSMO Ole Jacob 1998 NOR
73 76 ROEER Sigurd Lund 1995 NOR
74 74 HOLMSTROEMBrian 1997 NOR
75 79 SVENDSBY Ole Marius 1997 NOR
76 87 MIKKELSEN Martin 1992 NOR
77 82 MOEN Sivert 1998 NOR
78 95 LANGE Sondre H. 1995 NOR
79 92 LENNINGSVIK Andre 1996 NOR
80 72 NOROEY Magnus 1998 NOR
81 103 VOLLAN Erling Pettersen 1996 NOR
82 96 SIVERTSEN Magnus 1997 NOR
83 46 HOLMBRO Hans Kristian 1998 NOR
84 90 ENGEN Sigurd Arne brones 1998 NOR
85 105 FOLKESTAD Ole Joergen 1997 NOR
86 94 SKRINDO Knut 1997 NOR
87 84 BORGERSEN Joergen Jensen 1995 NOR
88 89 SKREDEGAARD Tor Magnus 1998 NOR
89 101 NESVOLD Ole Martin Myre 1995 NOR
90 91 JONSSON Albert 1997 ISL

91 97 LILLEVOLL Adrian Sandnes 1998 NOR
92 63 AASBOE Jonas 1997 NOR
DISQUALIFIED
Startnr. Navn Født Nasjon
19 1996 NOR