Resultater Norgescup Hommelvik - 10 km - Klassisk - Kvinner 2019



Resultater Norgescup Hommelvik - 10 km, klassisk - Kvinner
Hommelvik, Trøndelag - 17. februar 2019

Arrangementstype: Langrenn

Komplette resultater
* Kvinner - Alle løpere
* Kvinner - Kun U23-NM

Plass Startnr Navn Født Nasjon Slutttid Tid etter FIS-poeng
1 19 HARSEM Kathrine Rolsted 1989 NOR 27:50.9 0.00 50.82
2 18 OEVREBUST Martine Lorgen 1997 NOR 28:59.7 +1:08.8 83.76
3 9 ARNESEN Synne 1998 NOR 29:07.6 +1:16.7 87.54
4 16 BERG Julie Victoria 1997 NOR 29:35.2 +1:44.3 100.76
5 3 BAKKEMO Tuva 1999 NOR 29:38.0 +1:47.1 102.10
5 5 JOERGENSEN Anniken 1992 NOR 29:38.0 +1:47.1 102.10
7 25 MATHISEN Ingrid 1996 NOR 29:40.3 +1:49.4 103.20
8 13 FLETEN Emilie 1992 NOR 29:42.5 +1:51.6 104.25
9 1 SIMPSON-LARSEN Karoline 1997 NOR 29:46.2 +1:55.3 106.02
10 22 ROFSTAD Hanne Wilberg 2000 NOR 29:47.1 +1:56.2 106.45
11 44 WANGENSTEEN Maren 1991 NOR 29:49.9 +1:59.0 107.80
12 7 EINMO Alise 1998 NOR 29:51.1 +2:00.2 108.37
13 15 SVENKERUD Berthe Annette 1985 NOR 29:55.1 +2:04.2 110.28
14 12 SAGSTUEN Susann 1997 NOR 30:11.8 +2:20.9 118.28
15 2 SKAANES Marte 1996 NOR 30:12.6 +2:21.7 118.66
16 11 KNUDSEN Tiril Liverud 1998 NOR 30:15.4 +2:24.5 120.00
17 4 HEIMDAL Johanne 1998 NOR 30:18.1 +2:27.2 121.30
18 10 MOGSTAD Berit 1993 NOR 30:24.4 +2:33.5 124.31
19 20 DYRHOVD Margrete Roessum 1993 NOR 30:39.0 +2:48.1 131.30
20 8 JOHANSEN Lone 1998 NOR 30:51.2 +3:00.3 137.14
21 30 ENGEBRETSEN Martine 1998 NOR 30:53.1 +3:02.2 138.05
22 27 BOSTAD Guro 1996 NOR 30:56.1 +3:05.2 139.49
23 38 BJOERNSGAARD Marthe 1993 NOR 30:56.8 +3:05.9 139.83
24 47 BARLAND Hanna Ruud 1996 NOR 30:58.7 +3:07.8 140.74
25 34 SOERGJERD Victoria Elisa Joakimsdat 2000 NOR 31:03.9 +3:13.0 143.23
26 28 KARSET Marthe Kristine Hafsahl 1985 NOR 31:04.7 +3:13.8 143.61
27 32 ALNAES Anikken Gjerde 1994 NOR 31:05.7 +3:14.8 144.09
28 29 DRABLOES Elise Roeer 1995 NOR 31:09.8 +3:18.9 146.05
29 14 NORDLUNDE Mari 1998 NOR 31:14.1 +3:23.2 148.11
30 23 KJELLBERGVIK Anette 1994 NOR 31:15.2 +3:24.3 148.64

31 24 FLATLAND Vilde Elisabeth 1998 NOR 31:24.4 +3:33.5 153.04
31 46 EIDE Hilde 1996 NOR 31:24.4 +3:33.5 153.04
33 40 NORDLUNDE Marte 1996 NOR 31:28.4 +3:37.5 154.96
34 36 GRUBBMO Anne Lise 1993 NOR 31:29.5 +3:38.6 155.48
35 53 EINMO Malin 2000 NOR 31:53.1 +4:02.2 166.78
36 21 FOLKVORD Mari 1999 NOR 31:55.0 +4:04.1 167.69
37 37 BROVOLD Synne 1998 NOR 32:29.0 +4:38.1 183.97
38 42 FORREN Pauline 1997 NOR 32:33.4 +4:42.5 186.08
39 45 MIDTSKOGEN Maiken Min 1998 NOR 33:25.4 +5:34.5 210.97
40 41 EVERTSEN Anja Haakenstad 1998 NOR 33:42.3 +5:51.4 219.06
41 49 OEREN Karoline Bye 1997 NOR 33:47.9 +5:57.0 221.75
42 50 BOURNE Kristen 1995 USA 34:11.7 +6:20.8 233.14
43 43 DUGSTAD Line 1998 NOR 34:29.8 +6:38.9 241.81
44 54 LIE Ellen Soehol 1994 AUS 34:38.3 +6:47.4 245.88
45 52 BJORNSDOTTIR Gigja 1998 ISL 35:27.6 +7:36.7 269.48
DID NOT FINISH
Startnr Navn Født Nasjon
6 MIKAELSEN Ingvild Larsen 2000 NOR
17 DRIVENES Julie Bjervig 1999 NOR
DID NOT START
Startnr Navn Født Nasjon
26 AUNE Sigrid Flataas 1998 NOR
31 KNUTSMOEN Tina 1998 NOR
33 OEISTUENGina Flugstad 1997 NOR
35 MAURTVEDT Thea 1998 NOR
39 DYRDAL Solveig 1998 NOR
48 EVERTSENRonja Haakenstad 2000 NOR
51 WINGAN Ragnhild 1997 NOR