Resultater Norgescup Hommelvik - Sprint - Finale - Menn 2019



Resultater Norgescup Hommelvik - Sprint, finale, fri - Menn
Hommelvik, Trøndelag - 15. februar 2019

Arrangementstype: Langrenn

Komplette resultater
* Menn - Alle heat og finaler
* Menn - U23-NM

PlassStartnr.NavnFødtNasjon
1155SKAANES Haakon1999NOR
2102AUNE Paal Troean1992NOR
3108HOEL Amund1997NOR
4118MARTENS MEYER Herman1997NOR
5109STAKSTON Petter1997NOR
6107ARNESEN Harald Astrup1995NOR
7117HEGDAL Vebjoern1998NOR
8134HOEL Johan1994NOR
9142VAARHEIM Vegard1997NOR
10157GUNNULFSEN Mikael1993NOR
11106WIIG Sivert1997NOR
12164AULIN Lasse Loewstoem1996NOR
13138RAMSE Sondre1998NOR
14140HAGA Magne1994NOR
15150BROETO Emil Intelhus1998NOR
16101TEFRE Gjoeran1994NOR
17183NYHEIM Alexander Loevik1996NOR
18172HOAAS Geir Kristian1998NOR
19104EK Aleksander Dyrberg1993NOR
20125AMUNDSEN Harald Oestberg1998NOR
21105RISETH Fredrik1995NOR
22137KNOTTEN Sivert1997NOR
23163THORSTENSEN Erik Lippestad1994NOR
24111LARSEN Thomas Helland1998NOR
25129LOEFALD Gjermund1993NOR
26147MAGNUSSEN Andreas Finni1998NOR
27167ROEVIK Torstein Buan1996NOR
28119KVISLE Erland1996NOR
29143HJELDE Christian Magnus Nordgaard1997NOR
30161KRISTOFFERSEN Patrick Fossum1998NOR

31182AARRESTAD Magnus Lian1995NOR
32145MYSEN Eirik1993NOR
33170ERIKSEN Edvin Groetan1999NOR
34160AABREKK Eirik Bergene1998NOR
35115MOXNES Einar Flaktveit1991NOR
36121BAKKENE Eivind1990NOR
37127HOVLAND Torgeir Sulen1995NOR
38112JENSSEN Jan Thomas1996NOR
39152ROLFSEN Simen Thune1997NOR
40116BOEE Magnus1998NOR
41120STENSAAS Magnus1993NOR
42113JOHAUG JR. Karstein1992NOR
43151FIKKE Trym Halbjoerhus1996NOR
44122SOERENSEN Anders1996NOR
45179HOPE Jon Rolf Skamo1998NOR
46131RAMSTAD Simen Bratberg1996NOR
47171KVAALE Gaute1995NOR
48168NILSEN Anders Brekke1995NOR
49124SVINSAAS Jo1997NOR
50156HJELSTUEN Haakon1992NOR
51175ANDREASEN Jesper Abelsen1998NOR
52220ENSRUD Ole Haldor1998NOR
53181AASBOE Jonas1997NOR
54166ENGELSTAD Oeystein Tallhaug1996NOR
55128MOEN Vebjoern1998NOR
56126DAHLEN Thomas Albertsen1991NOR
57110HIPPE Even Saeteren1994NOR
58162FINES Svein Berg1996NOR
59173FLATAKER Ole Morten1997NOR
60154IHLEBAEK Harald1996NOR

61153HOLTH Bendik Skjoenberg1997NOR
62135BJERKRHEIM Kjetil Andre1993NOR
63190HOLMSTROEMBrian1997NOR
64188HODT Joergen Baaken1998NOR
65136ERIKSEN Sivert Groetan1995NOR
66133SIVERTSGAARD Vegard1998NOR
67205ESPELAND Skjalg1998NOR
69139GRASTVEIT Stian1995NOR
70141FOLKVORD Sindre1995NOR
71215LORENTSEN Eirik1988NOR
72169FLATAKER Erling Engesvold1995NOR
73149HELGESTAD Fredrik1997NOR
74165FROST Edvin1995NOR
75202BRU-HEMMINGBY Aksel1998NOR
76177HAUAN Sivert Hansen1997NOR
77180JENSEN Trym Moeng1998NOR
78196ROEER Sigurd Lund1995NOR
79176WAHL Simen Munch1998NOR
80130NYAAS Anders1997NOR
81209LENNINGSVIK Andre1996NOR
82178KJENNERUD Eivind1997NOR
83212HAUG Henrik Soerlie1997NOR
84216OEYE Jonas Bogen1998NOR
85195BORGERSEN Joergen Jensen1995NOR
86185SNELLINGEN Ola Nygaard1997NOR
87201NORLAND Gaute1999NOR
88174MIKKELSEN Eirik1995NOR
89189BENEDIKTSSON Dagur1998ISL
90204ENGEN Sigurd Arne brones1998NOR
91159PEDERSEN Isak Stianson1997ISL

92158BORDAL Johannes1998NOR
93200HUSDAL Henrik1998NOR
94199GODAL Amund Kleist1999NOR
95144VESTLI Torstein1994NOR
97186JACKSON Ryan1997CAN
98218SOLHEIM-JOHNSEN Vegard1995NOR
99194FORSMO Ole Jacob1998NOR
100187ZECHEL Maks1997CAN
101198HAUGEN John Magnus1996NOR
102210RENAA Marius Moe1999NOR
103203SKREDEGAARD Tor Magnus1998NOR
104206JOHANSEN Sindre1998NOR
105191HAUG Eirik1997NOR
106184ROEYRHUS Vegard1998NOR
108207LILLEVOLL Adrian Sandnes1998NOR
109211SKARPEID Aleksander1994NOR
DISQUALIFIED
Startnr.NavnFødtNasjon
2081997NOR
2141997NOR
2191997NOR