---
SKISKYTING SJUSJØEN: Søn. Fellesstart: Kvinner- Menn| Lør. Sprint: Kvinner- Menn| BRUKSVALLSLOPPET: Søn. Sprint: Finale: Kvinner- Menn| Prolog: Kvinner- Menn| Lør: 10/15 km: Kvinner- Menn| ROVANIEMI: Lør. 10/15 km: Kvinner- Menn| MUONIO: Søn. 10/15 km: Kvinner- Menn| Lør. 5/10 km: Kvinner- Menn| Fre. Sprint: Finale: Kvinner- Menn| Prolog: Kvinner- Menn

Resultater Norgescup Junior Dombås - Finale - Fellesstart - Kvinner 17-18 år - 2016



Resultater Norgescup Junior Finale - Fellesstart, kvinner 17-18 år
Dombås, Dovre, Oppland - 1. april 2016

Arrangementstype: Skiskyting

Uoffisielle resultater

Kvinner 17 år (Kvinner 18 år nedenfor)

Plass St.nr Navn Klubb Sluttid Differanse Skyting
1 (92) Øygard , Marit Skrautvål IL 23:43,8   0-1-0-1
2 (94) Fosse , Hilde Voss Skiskytterlag 24:18,3 +00:34,5 0-1-0-1
3 (93) Arnekleiv , Juni Dombås IL 24:34,9 +00:51,1 1-2-0-0
4 (91) Johansen , Marthe Kråkstad Bossmo & Ytteren IL 25:37,9 +01:54,1 0-1-2-2
5 (106) Lundby , Martine Østre Toten Skilag 25:47,0 +02:03,2 1-0-0-2
6 (96) Vig , Sigrid Bredde Simostranda IL 26:06,3 +02:22,5 1-0-1-3
7 (98) Friis , Vilde Hagen Ål Skiskyttarlag 26:14,6 +02:30,8 0-0-1-3
8 (103) Blindheim , Therese Fossum IF 26:17,0 +02:33,2 0-2-1-1
9 (102) Herfoss , Guro Seline Drangedal Idrettslag - Skiskyt 26:47,0 +03:03,2 1-0-1-0
10 (99) Bergmann , Kristina Drangedal Idrettslag - Skiskyt 27:53,2 +04:09,4 3-1-1-2
11 (104) Hatling , Andrine Øverland Fana IL 28:04,2 +04:20,4 1-1-3-3
12 (100) Idland , Ingrid Figgjo IL 28:24,6 +04:40,8 3-2-1-1
13 (97) Persson , Hanne Eggen Vingrom IL 28:35,6 +04:51,8 1-2-5-1
14 (101) Johnsen , Marte Lien Byåsen Skiskytterlag 28:40,6 +04:56,8 1-0-5-3
15 (109) Starheim , Maria Munch Stårheim IL 28:43,9 +05:00,1 1-2-2-3
16 (95) Bødal , Sigrid Flo Stårheim IL 28:59,2 +05:15,4 3-2-3-2
17 (110) Aas , Siri Birkenes IL 29:15,7 +05:31,9 1-1-2-3
18 (108) Flom , Andrine Drangedal Idrettslag - Skiskyt 30:40,4 +06:56,6 3-0-4-2

 

Kvinner 18 år

Plass St.nr Navn Klubb Sluttid Differanse Skyting
1 (64) Skogan , Marit Ishol Steinkjer Skiklubb 23:56,7   0-0-0-0
2 (70) Skotland , Vilde Aurora Gusevik Try, Idrettslaget 25:36,0 +01:39,3 1-0-1-0
3 (61) Holm , Kristiane Simostranda IL 25:46,5 +01:49,8 0-1-1-2
4 (67) Fosse , Silje Voss Skiskytterlag 26:17,4 +02:20,7 1-0-2-1
5 (72) Brattegard , Stina Ål Skiskyttarlag 26:20,4 +02:23,7 2-1-1-0
6 (62) Skar , Synne Findal Sannidal IL 26:43,1 +02:46,4 1-1-3-2
7 (63) Wetterhus , Mari Svene IL 26:43,7 +02:47,0 1-1-2-1
8 (76) Aune , Sigrid Flatås Steinkjer Skiklubb 27:05,4 +03:08,7 1-3-2-3
9 (66) Søvik , Marte Løvaas Trondhjems Skiskyttere 27:13,6 +03:16,9 1-4-1-0
10 (75) Staveli , Emma Orkdal IL 27:28,0 +03:31,3 3-0-1-0
11 (65) Nordvang , Randi Sollid Vingelen IL 27:43,1 +03:46,4 2-1-3-4
12 (74) Bakke , Elise Skeide Eid IL - skiskyting 27:56,3 +03:59,6 0-2-0-1
13 (73) Moan , Johanna Fjerdingen Røros IL 28:01,7 +04:05,0 0-3-2-2
14 (68) Sande , Kristin Kvam Langrenn og Skiskyttarklu 28:16,3 +04:19,6 0-2-4-2
15 (69) Baugerød , Ane Einbu IL Bevern 28:22,5 +04:25,8 3-0-2-2
16 (71) Nygård , Toril Bakka Haltdalen IL 30:03,4 +06:06,7 1-4-1-1
17 (77) Auestad , Emilie Nittedal Skiskytterlag - Skisk 30:28,5 +06:31,8 1-1-3-3


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +