Resultater Norgescup Junior Dombås - Finale - Fellesstart - Menn 17-18 år - 2016



Resultater Norgescup Junior Finale - Fellesstart, menn 17-18 år
Dombås, Dovre, Oppland - 1. april 2016

Arrangementstype: Skiskyting

Uoffisielle resultater

Menn 17 år (Menn 18 år nedenfor)
Plass St.nr Navn Klubb Sluttid Differanse Skyting
1 (34) Garli , Odin Sokna IL 28:32,9   1-1-2-0
2 (37) Nørstegård , Jo Brøste Dombås IL 29:12,7 +00:39,8 2-2-2-0
3 (32) Leopold , Lars Hammernes Asker Skiklubb 29:15,9 +00:43,0 0-1-3-2
4 (38) Johnsrud , Ole Christian Bjerke IL Ski 30:11,5 +01:38,6 2-0-1-2
5 (35) Tornes , Eirik Kjøl Molde og Omegn IF 30:20,4 +01:47,5 1-3-3-2
6 (46) Østensen , Sander Østre Toten Skilag 30:21,5 +01:48,6 2-0-2-0
7 (54) Johannesen , Sindre Vassdal Hernes IL 30:24,8 +01:51,9 0-0-4-1
8 (48) Idland , Torjus Figgjo IL 30:31,3 +01:58,4 3-1-3-2
9 (36) Grusd , Fredrik Fossum IF 30:37,1 +02:04,2 2-2-2-3
10 (56) Skrede , Vegard Hardbagg IL 30:39,9 +02:07,0 2-1-2-2
11 (39) Tverås , Trym Algarheim Fossum IF 31:03,3 +02:30,4 2-1-2-4
12 (42) Trømborg , Sigurd IL Bevern 31:16,8 +02:43,9 2-1-2-2
13 (51) Nyvoll , Daniel Fossum IF 31:19,4 +02:46,5 1-1-3-0
14 (45) Aas , Thor Arild Birkenes IL 31:25,4 +02:52,5 3-1-0-1
15 (41) Meland , Aksel Mathias Markane IL 31:33,7 +03:00,8 2-1-3-2
16 (40) Sørnes , Kristoffer Lier IL 31:40,8 +03:07,9 1-1-1-4
17 (44) Juel , Jonas Slettemark Fossum IF 31:44,9 +03:12,0 2-3-2-4
18 (53) Bekken , Sivert Kvikne IL 31:45,1 +03:12,2 2-2-3-2
19 (43) Owren , Peder Vingrom IL 31:57,2 +03:24,3 1-0-3-3
20 (52) Stensby , Hermann Hernes IL 31:57,7 +03:24,8 0-1-2-1
21 (33) Tjøntveit , Halvor Taalesen Svene IL 32:59,9 +04:27,0 1-0-5-3
22 (49) Engebretsen , Alexander Fossum IF 33:12,7 +04:39,8 1-4-3-1
23 (47) Gjøsæter , Sindre Kvam Langrenn og Skiskyttarklu 33:19,3 +04:46,4 0-2-2-4
24 (50) Groven , Gard Reier Simostranda IL 34:10,7 +05:37,8 3-0-3-3
25 (55) Vassmyr , Per Tromsø Skiskytterlag 34:35,8 +06:02,9 1-2-3-1


Menn 18 år
Plass St.nr Navn Klubb Sluttid Differanse Skyting
1 (4) Sørum , Vebjørn Søndre Ål Sportsklubb 28:08,4   1-1-3-1
2 (3) Krogsæter , Jørgen Brendengen Ullensaker Skiklubb 28:17,5 +00:09,1 1-3-1-2
3 (2) Bucher-Johannessen , Fredrik Try, Idrettslaget 28:21,4 +00:13,0 1-1-2-3
4 (8) Galåen , Håvard Kne Røros IL 28:37,4 +00:29,0 3-0-2-0
5 (5) Skrede , Mathias Geilo IL 28:37,5 +00:29,1 2-1-2-2
6 (12) Haugan , Øyvind Try, Idrettslaget 28:50,8 +00:42,4 2-1-1-1
7 (10) Lio , Øyvind Aalling Bjerke IL Ski 29:01,4 +00:53,0 0-4-1-1
8 (22) Sørum , Hans Kristian MjøsSki 29:21,6 +01:13,2 0-0-1-2
9 (14) Nyborg , Tobias Voss Skiskytterlag 29:27,6 +01:19,2 1-2-1-1
10 (20) Solbakken , Hågen Sørskogbygda IL 29:31,5 +01:23,1 0-1-3-0
11 (19) Øye , Jonas Trondhjems Skiskyttere 29:45,3 +01:36,9 1-1-1-3
12 (23) Horten , Magnus Os IL 29:50,9 +01:42,5 0-1-1-2
13 (6) Jorde , Truls Fjellheim Asker Skiklubb 29:51,1 +01:42,7 1-4-1-2
14 (25) Unneberg , Markus Maurtvedt Ivrig IL 30:09,4 +02:01,0 1-0-2-1
15 (13) Skaaheim , Benjamin H Skoppum IL 30:15,4 +02:07,0 1-1-4-2
16 (26) Flaagen , Anders Sønsteby Søndre Ål Sportsklubb 30:16,4 +02:08,0 2-1-3-1
17 (24) Markegård , Øystein Geilo IL 30:23,9 +02:15,5 1-1-4-2
18 (17) Often , Trygve Bondhus Tynset IF 30:31,3 +02:22,9 2-1-2-2
19 (18) Sandnes , Eirik Trondhjems Skiskyttere 30:40,6 +02:32,2 0-0-3-1
20 (9) Krogstad , Rasmus Try, Idrettslaget 30:47,4 +02:39,0 0-4-3-2
21 (1) Bakken , Sivert Vingrom IL 30:55,2 +02:46,8 3-1-0-4
22 (11) Selnæs , Vegar Trondhjems Skiskyttere 30:58,2 +02:49,8 3-1-2-1
23 (15) Rybråten , Håkon Fet Skiklubb - Skiskyting 31:51,9 +03:43,5 1-3-0-1
24 (27) Ekern , Joakim Lørenskog Skiklubb - Skiskytin 32:17,2 +04:08,8 1-3-0-2
25 (21) Eriksen , Simen Smetbak Byåsen Skiskytterlag 33:30,1 +05:21,7 4-5-4-1


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +