Resultater Norgescup Junior Finale Alta - Skiathlon - Menn 19-20 år - 2018



Resultater Norgescup Junior Alta - Skiathlon, 10 + 10 km - Menn 19-20 år
Alta, Finnmark - 8. april 2018

Arrangementstype: Langrenn

* Klikk her for resultatliste med alle passeringstider

Rank Bib FIS Code Name Year Nation Time Behind FIS Points
 1  503  3423291 LARSEN Thomas Helland  1998  NOR   0:50:24.7     37.17
 2  502  3423782 MOSEBY Haavard  1999  NOR   0:50:25.5  +0.8  37.54
 3  512  3320185 KIM Magnus  1998  KOR   0:50:33.9  +9.2  41.43
 4  501  3423264 AMUNDSEN Harald Oestberg  1998  NOR   0:51:03.7  +39.0  55.22
 5  509  3423493 ANDERSSEN Eirik Soergaard   1998  NOR   0:51:33.7  +1:09.0  69.11
 6  507  3423627 SKAANES Haakon  1999  NOR   0:51:42.1  +1:17.4  73.00
 7  534  3423669 OEHLSCHLAEGEL Albert Sunde  1999  NOR   0:51:45.5  +1:20.8  74.57
 8  517  3423684 SOERGAARD Emil  1999  NOR   0:51:51.7  +1:27.0  77.44
 9  513  3423258 RAMSE Sondre  1998  NOR   0:51:58.4  +1:33.7  80.54
 10  518  3423660 JOHANSEN Sivert Leander  1999  NOR   0:51:59.3  +1:34.6  80.96
 11  508  3423500 WAHL Simen Munch  1998  NOR   0:52:04.7  +1:40.0  83.46
 12  531  3423657 MIKKELSPLASS Kristen  1999  NOR   0:52:05.3  +1:40.6  83.73
 13  506  3423371 SIVERTSGAARD Vegard  1998  NOR   0:52:09.9  +1:45.2  85.86
 14  511  3423881 HOVDE Haavard  1999  NOR   0:52:15.8  +1:51.1  88.59
 15  536  3423433 BROETO Emil Intelhus  1998  NOR   0:52:19.8  +1:55.1  90.44
 16  522  3423629 BERSET Kristoffer  1999  NOR   0:52:40.8  +2:16.1  100.16
 17  515  3423503 SOERENSEN Lars  1998  NOR   0:52:42.8  +2:18.1  101.09
 18  530  3423456 BJERTNAES Johannes  1998  NOR   0:52:46.2  +2:21.5  102.66
 19  523  3423482 MYHRE Simen  1998  NOR   0:52:48.2  +2:23.5  103.59
 20  535  3423375 HOAAS Geir Kristian   1998  NOR   0:52:59.6  +2:34.9  108.87
 21  521  3423548 SKJELDAL Kristian  1998  NOR   0:53:21.2  +2:56.5  118.86
 22  544  3423801 LILAND Lukas  1999  NOR   0:53:23.1  +2:58.4  119.74
 23  527  3423370 MOEN Vebjoern   1998  NOR   0:53:27.1  +3:02.4  121.59
 24  545  3423681 TYRIBAKKEN Bjoernar Stensrud  1999  NOR   0:53:27.8  +3:03.1  121.92
 25  525  3423502 HAEGELAND Tor Olav  1998  NOR   0:53:29.1  +3:04.4  122.52
 26  520  3423235 BUVARP Martin Julian  1998  NOR   0:53:49.9  +3:25.2  132.15
 27  539  3423379 NOROEY Magnus  1998  NOR   0:53:51.2  +3:26.5  132.75
 28  540  3423894 KVISLE Sjur  1999  NOR   0:54:11.5  +3:46.8  142.15
 29  541  3423374 ANDREASEN Jesper Abelsen  1998  NOR   0:54:13.5  +3:48.8  143.07
 30  526  3423445 KIRKENG Ole Marius  1998  NOR   0:54:14.7  +3:50.0  143.63
 31  514  3423402 LISET Kristoffer  1998  NOR   0:54:51.1  +4:26.4  160.47
 32  519  3423661 ANDERSEN Filip Fjeld  1999  NOR   0:54:58.1  +4:33.4  163.71
 33  505  3423317 LIPPERT Joergen  1998  NOR   0:55:04.1  +4:39.4  166.49
 34  533  3423561 BORDAL Johannes  1998  NOR   0:55:24.1  +4:59.4  175.75
 35  538  3423835 OEVRUM Matias Bjoernflaten  1999  NOR   0:55:54.0  +5:29.3  189.59
 36  516  3423300 HOLMBRO Hans Kristian  1998  NOR   0:56:28.9  +6:04.2  205.74
 37  532  3423298 KRISTOFFERSEN Patrick Fossum  1998  NOR   0:56:34.2  +6:09.5  208.20
 38  528  3423306 MAGNUSSEN Andreas Finni  1998  NOR   0:56:49.7  +6:25.0  215.37
 39  529  3423465 JENSEN Trym Moeng  1998  NOR   0:57:11.4  +6:46.7  225.41
Did not finish
   504  3423534 HOPE Jon Rolf Skamo  1998  NOR       
   543  3423668 SVEAAS Joergen  1999  NOR       
Did not start
   510  3423231 HAGA Anders  1998  NOR       
   524  3423813 HYNNE Sondre  1999  NOR       
   537  3423749 RYSSTAD Aron Aakre  1999  NOR       
   542  3423437 HODT Joergen Baaken  1998  NOR