Resultater Norgescup Junior Finale Lygna - 10 km - Kvinner 17 år - 2019



Resultater Norgescup Junior Lygna - 10 km, fellesstart, klassisk - Kvinner 17 år
Lygna, Oppland - 31. mars 2019

Arrangementstype: Langrenn

* Resultatliste med klubbtilhørighet

Plass Startnr Navn Født Nasjon Sluttid Tid etter FIS-poeng
1 103 MOERK Emma Kirkeberg 2002 NOR 28:05.8 0.00 105.62
2 115 RANDBY Gro Njoelstad 2002 NOR 28:38.7 +32.9 132.94
3 109 HELLAND Kristin Maltun 2002 NOR 28:42.6 +36.8 136.18
4 101 MELLING Maria Hartz 2002 NOR 28:49.6 +43.8 141.99
5 102 ROENNING Tuva Hagen 2002 NOR 28:55.4 +49.6 146.81
6 113 NILSEN Kirsten Helsvig 2002 NOR 29:03.9 +58.1 153.87
7 106 BRODTKORB Oda 2002 NOR 29:07.9 +1:02.1 157.19
8 105 MIKKELSPLASS Marte 2002 NOR 29:13.5 +1:07.7 161.84
9 104 HEGGEN Anna 2002 NOR 29:13.7 +1:07.9 162.01
10 116 SEIERSTAD Janne Ballangrud 2002 NOR 29:16.4 +1:10.6 164.25
11 110 MARTINI Ina 2002 NOR 29:23.0 +1:17.2 169.73
12 114 ARNESEN Astrid 2002 NOR 29:24.9 +1:19.1 171.31
13 111 ANTONSEN Pernille Karlsen 2002 NOR 29:27.0 +1:21.2 173.05
14 117 ANDERSEN Dina 2002 NOR 29:30.1 +1:24.3 175.63
15 128 FUESTENBERG Theresa 2002 NOR 29:32.8 +1:27.0 177.87
16 108 HAUGSKOTT Frida 2002 NOR 29:36.6 +1:30.8 181.03
17 136 KVAALSETH Gunhild 2002 NOR 30:15.7 +2:09.9 213.50
18 124 GULLINGSRUD Ingrid Roee 2002 NOR 30:16.7 +2:10.9 214.33
19 121 AABREKK Ingrid Bergene 2002 NOR 30:19.7 +2:13.9 216.82
20 123 FLUGSTAD Andrine Fuglerud 2002 NOR 30:20.6 +2:14.8 217.57
21 122 ANTONSEN Elise 2002 NOR 30:22.4 +2:16.6 219.06
22 131 NILSEN Anette 2002 NOR 30:34.7 +2:28.9 229.28
23 126 BOE Astrid 2002 NOR 30:36.7 +2:30.9 230.94
24 119 MOLAND Maja Kjaeraas 2002 NOR 30:38.1 +2:32.3 232.10
25 130 SKJERVEN Tiril Vestrheim 2002 NOR 30:41.8 +2:36.0 235.17
26 112 NILSEN Ella Honningdal 2002 NOR 30:45.1 +2:39.3 237.91
27 129 LERVIK Hannah 2002 NOR 30:50.8 +2:45.0 242.65
28 143 SVENDSEN Andrea Eie 2002 NOR 30:51.3 +2:45.5 243.06
29 125 HOLE Kristine Hjellbakk 2002 NOR 30:53.5 +2:47.7 244.89
30 141 FOUGNER Ingrid 2002 NOR 30:54.1 +2:48.3 245.39

31 132 OVERVIK Juni Magdele 2002 NOR 30:58.3 +2:52.5 248.88
32 127 AUSTERAA Synnoeve 2002 NOR 30:59.1 +2:53.3 249.54
33 144 MEINICKE Julie 2002 NOR 30:59.2 +2:53.4 249.62
34 142 ANDERSEN Hanna Eckhardt 2002 NOR 31:00.5 +2:54.7 250.70
35 120 JOHNSEN Tuva 2002 NOR 31:09.1 +3:03.3 257.84
36 137 FOSSUM-BJOERGE Mathilde 2002 NOR 31:28.2 +3:22.4 273.71
37 134 BREIVIK Yngvild Langedal 2002 NOR 31:30.6 +3:24.8 275.70
38 148 HUSTVEDT Sille 2002 NOR 31:38.5 +3:32.7 282.26
39 139 TRAETHAUG Tina Kroeger 2002 NOR 31:52.1 +3:46.3 293.55
40 147 PLUKKERUD Caroline 2002 NOR 32:05.0 +3:59.2 304.27
41 146 SLAAEN Marie 2002 NOR 32:17.1 +4:11.3 314.32
42 133 TYRDAL Oda Hagen 2002 NOR 33:22.5 +5:16.7 368.63
43 135 MARTINSEN Sunniva Reite 2002 NOR 33:56.5 +5:50.7 396.86
DID NOT FINISH
Startnr Navn Født Nasjon
145 MAGNUSSOEN Katrine 2002 NOR
DID NOT START
Startnr Navn Født Nasjon
107 SUNDGAARD Sigrid Joeranli 2002 NOR
118 HANSEN Ingeborg 2002 NOR
138 STAAVI Celina 2002 NOR
140 MALLAUG Emma 2002 NOR


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +