Resultater Norgescup Junior Finale Lygna - 10 km - Kvinner 18 år - 2019



Resultater Norgescup Junior Lygna - 10 km, fellesstart, klassisk - Kvinner 18 år
Lygna, Oppland - 31. mars 2019

Arrangementstype: Langrenn

* Resultatliste med klubbtilhørighet

Plass Startnr Navn Født Nasjon Slutttid Tid etter FIS-poeng
1 1 FOSSESHOLM Helene Marie 2001 NOR 26:48.6 0.00 82.69
2 2 BERGANE Margrethe 2001 NOR 28:14.1 +1:25.5 157.10
3 6 ANDRESEN Ebba 2001 NOR 28:16.0 +1:27.4 158.76
4 4 LISLEVAND Tuva 2001 NOR 28:23.2 +1:34.6 165.02
5 11 FOEYEN Sigrid Leseth 2001 NOR 28:25.3 +1:36.7 166.85
6 17 BAKKEMO Hedda 2001 NOR 28:25.4 +1:36.8 166.94
7 13 YILAMUJIANG Dinigeer 2001 CHN 28:30.0 +1:41.4 170.94
8 10 BREDING Tale Bruheim 2001 NOR 28:46.2 +1:57.6 185.04
9 7 RAMSTAD Ida 2001 NOR 28:50.5 +2:01.9 188.78
10 3 ULVANG Runa 2001 NOR 28:51.1 +2:02.5 189.30
11 8 SVINGHEIM Mari Landro 2001 NOR 28:51.2 +2:02.6 189.39
12 15 TOVAAS Ida Storjord 2001 NOR 28:54.5 +2:05.9 192.26
13 12 MOHN Linn Sofie 2001 NOR 28:55.5 +2:06.9 193.13
14 20 BENJAMINSEN Ida 2001 NOR 29:05.9 +2:17.3 202.19
15 24 ENGDAHL Selma Loechen 2001 NOR 29:10.5 +2:21.9 206.19
16 34 SVENDSBY Martine 2001 NOR 29:25.6 +2:37.0 219.33
17 23 SKJELLE Herborg 2001 NOR 29:36.7 +2:48.1 228.99
18 33 KLEPPA Eline Haugen 2001 NOR 29:37.0 +2:48.4 229.25
19 9 GROETTING Karoline 2001 NOR 29:37.1 +2:48.5 229.34
20 18 WENAAS Lea Stabaek 2001 NOR 29:37.7 +2:49.1 229.86
21 42 BJOERBAEK Eva Caroline 2001 NOR 29:42.7 +2:54.1 234.21
22 14 GALAAEN Nora Edelsdatter 2001 NOR 29:58.2 +3:09.6 247.70
23 29 RANVIK Andrea 2001 NOR 29:59.0 +3:10.4 248.40
24 16 ANDERSEN Nora 2001 NOR 30:01.1 +3:12.5 250.23
25 25 GULBRANDSEN Vilje Marie 2001 NOR 30:04.5 +3:15.9 253.19
26 45 ROEKKE Live Johanne 2001 NOR 30:12.5 +3:23.9 260.15
27 28 SNORTHEIMSMOEN Thea 2001 NOR 30:15.5 +3:26.9 262.76
28 21 ARNESEN Julie Henriette 2001 NOR 30:17.4 +3:28.8 264.41
29 30 AAREKOL Ragnhild 2001 NOR 30:17.9 +3:29.3 264.85
30 35 SANDNES Julie 2001 NOR 30:40.4 +3:51.8 284.43

31 27 ENGEN Martine Groettum 2001 NOR 30:44.2 +3:55.6 287.74
32 5 ANDREASSEN Margrethe Wettre 2001 NOR 30:52.8 +4:04.2 295.22
32 37 LUNAASMO Anna Vangen 2001 NOR 30:52.8 +4:04.2 295.22
34 31 FLATLAND Vera Kristina 2001 NOR 31:02.5 +4:13.9 303.66
35 43 KJELLE Mari 2001 NOR 31:06.0 +4:17.4 306.71
36 32 AABERG Maren Navarrete 2001 NOR 31:14.0 +4:25.4 313.67
37 19 MOGER Julie Egeberg 2001 NOR 31:23.8 +4:35.2 322.20
38 44 MYKLEBUST Karen 2001 NOR 31:42.1 +4:53.5 338.13
39 38 ISAKSEN Oda In 2001 NOR 31:50.7 +5:02.1 345.61
40 41 RANVIK Anniken 2001 NOR 32:56.2 +6:07.6 402.62
DID NOT FINISH
Startnr Navn Født Nasjon
36 KNOTTEN Tiril Kristine 2001 NOR
39 BERGQUIST Kristina 2001 NOR
DID NOT START
Startnr Navn Født Nasjon
22 WANGEN Marie Soelverud 2001 NOR
26 MAGNUSSEN Maria Finni 2001 NOR
40 KONG Weijia 2001 CHN


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +