Resultater Norgescup Junior Finale Lygna - 30 km - Menn 19/20 år - 2019

Resultater Norgescup Junior Lygna - 30 km, fellesstart, klassisk - Menn 19/20 år
Lygna, Oppland - 31. mars 2019

Arrangementstype: Langrenn

* Resultatliste med klubbtilhørighet

Plass Startnr Navn Født Nasjon Slutttid Tid etter FIS-poeng
1 501 MOSEBY Haavard 1999 NOR 1:16:25.7 0.00 44.56
2 502 SKAANES Haakon 1999 NOR 1:16:28.6 +2.9 45.45
3 508 EVENSEN Ansgar 2000 NOR 1:16:41.5 +15.8 49.38
4 504 KIRKENG Andreas 2000 NOR 1:16:41.6 +15.9 49.41
5 524 KORSAETH Amund 2000 NOR 1:16:43.0 +17.3 49.84
6 521 TRONSLI Andreas 2000 NOR 1:17:26.1 +1:00.4 63.00
7 503 ANDERSEN Iver Tildheim 2000 NOR 1:17:29.5 +1:03.8 64.04
8 510 RYE Olve Johansen 2000 NOR 1:17:29.9 +1:04.2 64.16
9 505 OEHLSCHLAEGEL Albert Sunde 1999 NOR 1:17:47.0 +1:21.3 69.38
10 507 JOHANSEN Sivert Leander 1999 NOR 1:18:17.9 +1:52.2 78.81
11 513 MORTENSBAKKE Eirik Andreas 1999 NOR 1:18:41.5 +2:15.8 86.02
12 527 BERSET Kristoffer 1999 NOR 1:19:16.9 +2:51.2 96.83
13 520 RIEGE Amund 2000 NOR 1:19:17.3 +2:51.6 96.95
14 526 STOKKELAND Petter 1999 NOR 1:19:18.0 +2:52.3 97.16
15 512 THORVIK David 2000 NOR 1:19:30.7 +3:05.0 101.04
16 511 KVARSTAD Kristoffer 2000 NOR 1:19:33.3 +3:07.6 101.83
17 516 LILAND Lukas 1999 NOR 1:19:39.5 +3:13.8 103.73
18 515 JOHANSEN Iver Wang 2000 NOR 1:19:40.0 +3:14.3 103.88
19 518 MIKKELSPLASS Kristen 1999 NOR 1:19:55.3 +3:29.6 108.55
20 525 MICHELSEN Even Solem 2000 NOR 1:20:05.1 +3:39.4 111.54
21 531 LIER Ola 1999 NOR 1:20:13.1 +3:47.4 113.98
22 517 RYSSTAD Aron Aakre 1999 NOR 1:20:39.4 +4:13.7 122.01
23 523 HAMMER Johan Toendel 1999 NOR 1:20:52.8 +4:27.1 126.10
24 540 FOSSGARD Lars-Martin 1999 NOR 1:20:57.5 +4:31.8 127.54
25 514 TYRIBAKKEN Bjoernar Stensrud 1999 NOR 1:21:02.7 +4:37.0 129.13
26 547 OEISETH Simen 2000 NOR 1:21:25.3 +4:59.6 136.03
27 534 HANEBERG Sondre 2000 NOR 1:21:25.7 +5:00.0 136.15
28 538 BJOERGAN Simen Krogstie 2000 NOR 1:21:27.9 +5:02.2 136.82
29 546 BJOERTOMT Johan 1999 NOR 1:21:35.9 +5:10.2 139.26
30 537 VARTDAL Ludvig 1999 NOR 1:21:38.1 +5:12.4 139.93

31 522 HADDON Peter 1999 NOR 1:22:11.8 +5:46.1 150.22
32 509 HOVDE Haavard 1999 NOR 1:22:16.8 +5:51.1 151.75
33 533 LIAN Magnus Harr 2000 NOR 1:22:19.7 +5:54.0 152.64
34 528 WIBERG Aasmund 1999 NOR 1:22:43.5 +6:17.8 159.90
35 542 BRAEKKEN Ole Andreas 2000 NOR 1:23:39.2 +7:13.5 176.91
36 535 UV Sander Andre 2000 NOR 1:24:50.9 +8:25.2 198.80
37 506 HAABREKKE Magnus Oeyaas 1999 NOR 1:24:51.0 +8:25.3 198.83
38 519 NILSEN Fredrik Luetcherath 2000 NOR 1:25:52.3 +9:26.6 217.54
39 541 VEHUS Erik Nordjordet 1999 NOR 1:26:29.7 +10:04.0 228.96
40 543 CLEM Ivar Harald 2000 NOR 1:32:47.6 +16:21.9 344.33
DID NOT FINISH
Startnr Navn Født Nasjon
529 KVISLE Sjur 1999 NOR
539 ERIKSEN Edvin Groetan 1999 NOR
544 GIGERNES Aadne 1999 NOR
DID NOT START
Startnr Navn Født Nasjon
530 SOERGAARD Emil 1999 NOR
532 MELBOE Jan-Henrik 1999 NOR
536 SOERUMSHAUGEN Arngrim 2000 NOR
545 TREFFEN Andreas Lillemoen 2000 NOR
548 HYNNE Sondre 1999 NOR


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +