Resultater Norgescup Junior Holmenkollen - Kvinner 18 år - Sprint - Finale - 2020



Resultater Norgescup Junior Holmenkollen
Oslo - 15. februar 2020

Arrangementstype: Langrenn

KVINNER 18 ÅR - SPRINT - FINALE - FRI

* Klikk for liste med tider i heat + finaler + klubbtilhørighet

PlassStartnr.NavnFødtNasjon
1147HEGGEN Anna2002NOR
2149HAUGSKOTT Frida2002NOR
3146MELLING Maria Hartz2002NOR
4148HELLAND Kristin Maltun2002NOR
5151AABREKK Ingrid Bergene2002NOR
6167MOLAND Maja Kjaeraas2002NOR
7157SUNDGAARD Sigrid Joeranli2002NOR
8160FUERSTENBERG Theresa2002NOR
9154ANTONSEN Pernille Karlsen2002NOR
10178HOLE Kristine Hjellbakk2002NOR
11165LOENNECKEN Kaja2002NOR
12237NILSEN Kirsten Helsvig2002NOR
13231VATTEN Joeri2002NOR
14152MOERK Emma Kirkeberg2002NOR
15182AUSTERAA Synnoeve2002NOR
16150JOHNSEN Tuva2002NOR
17166SORTAASLOEKKEN Tyra2002NOR
18225HYDLE Maria2002NOR
19162TYRDAL Oda Hagen2002NOR
20190MALLAUG Emma2002NOR
21172TOEMMERBERG Marie2002NOR
22158SEIERSTAD Janne Ballangrud2002NOR
23185FOUGNER Ingrid2002NOR
24176MIKKELSPLASS Marte2002NOR
25198ANTONSEN Elise2002NOR
26219ROENNING Tuva Hagen2002NOR
27156RENAA Jone Aurora2002NOR
28174BRODTKORB Oda2002NOR
29195ANDERSEN Hanna Eckhardt2002NOR
30153BAKKE Astrid2002NOR

31197FONE Cecilie Wasler2002NOR
32218MARTINSEN Sunniva Reite2002NOR
33159FOSSUM-BJOERGE Mathilde2002NOR
34221GULLINGSRUD Ingrid Roee2002NOR
35169MYLIUS Eline2002NOR
36170MYHRE Aurora2002NOR
37173ARNKVAERN Christine Louise stavnum2002NOR
38161LERVIK Hannah2002NOR
39163BOE Astrid2002NOR
40233SLAAEN Marie2002NOR
41186FLUGSTAD Andrine Fuglerud2002NOR
42226OPEDAL Vilde2002NOR
43179NILSEN Ella Honningdal2002NOR
44210SKJERVEN Tiril Vestrheim2002NOR
45183WOLD Malene Gunleiksrud2002NOR
46184UNDHEIM Marlene2002NOR
47222HUSTVEDT Sille2002NOR
48208ARNESEN Astrid2002NOR
49171KVAALSETH Gunhild2002NOR
50188HOLSTROEM Ellisif Luytkis2002NOR
51155SVENDSEN Andrea Eie2002NOR
52191PLUKKERUD Caroline2002NOR
53177VESTENGEN Maria2002NOR
54168MARTINI Ina2002NOR
55164BREIVIK Yngvild Langedal2002NOR
56187HOERSDAL Regine Hodne2002NOR
57175SEMB Helene Saeterdal2002NOR
58189OVERVIK Juni Magdele2002NOR
59200ULFNES Jenny Myklebust2002NOR
60228HILSEN Nora Smaage2002NOR

61192DRIVENES Andrine Bjervig2002NOR
62199STEEN Maren Sofie2002NOR
63235STOEKKEN Mia2002NOR
64224STAAVI Celina2002NOR
65194ROHDE Martine Hoegler2002NOR
66181VANG Ida2002NOR
67211RAASTAD Sigrun2002NOR
68223HANSEN Eline Henny2002NOR
69207SOLHEIM Sandra2002NOR
70217BRU-HEMMINGBY Ida2002NOR
71234MORK Marte Bagaasen2002NOR
72215TRAETHAUG Tina Kroeger2002NOR
73203KAROLIUSSEN Anna2002NOR
74213BREDAL-HANSEN Marianne2002NOR
75229HILLESTAD Stina2002NOR
76180COOK Sunniva Isabel2002NOR
77220OEKERN Fanny Varden2002NOR
78196RABBEN Martine Sunde2002NOR
79206ROEFLO Maren Kjoelstad2002NOR
80212HANSEN Mariell Stavnes2002NOR
81202JOHANNESEN Mari Fjellbirkeland2002NOR
82230KVAM Silje-Johanna Granli2002NOR
83193DERVO Agnes Therese2002NOR
84205HAARSTAD Ida Marie2002NOR
85216HESLESKAUG Liv Katrine alvim2002NOR
86232EVENSEN Hanna Hasselquist2002NOR
87201TRETLI Nora Tomine2002NOR
88236WANVIK Ines2002NOR



* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +