---
SKI TOUR: Totalt 3 av 6 etp: Kvinner- Menn| Tirsdag: Sprint: Finale: Kvinner- Menn| Prolog: Kvinner- Menn| Søn: 10/15 km: Kvinner- Menn| Lør: 10/15 km: Kvinner- Menn
---
Smøretips: Ski Tour

Resultater Norgescup Junior Holmenkollen - Kvinner 19/20 år - Sprint - Finale - 2020



Resultater Norgescup Junior Holmenkollen
Oslo - 15. februar 2020

Arrangementstype: Langrenn

KVINNER 19/20 ÅR - SPRINT - FINALE - FRI

* Klikk for liste med tider i heat + finaler + klubbtilhørighet

PlassStartnr.NavnFødtNasjon
1242FOSSESHOLM Helene Marie2001NOR
2246FOSNAES Kristin Austgulen2000NOR
3247ROFSTAD Hanne Wilberg2000NOR
4253ANDREASSEN Margrethe Wettre2001NOR
5278BREDING Tale Bruheim2001NOR
6250RAMSTAD Ida2001NOR
7245GULBRANDSEN Ingrid2000NOR
8243JOHNSEN Elena Rise2000NOR
9249ARNESEN Julie Henriette2001NOR
10248EVERTSEN Ronja Haakenstad2000NOR
11273DENGERUD Karianne Olsvik2000NOR
12251AUSTAD Vilde2000NOR
13255GROETTING Karoline2001NOR
14244LISLEVAND Tuva2001NOR
15336KAASIKU Keidy2001EST
16270ENGEN Martine Groettum2001NOR
17254SVINGHEIM Mari Landro2001NOR
18241FOEYEN Sigrid Leseth2001NOR
19269BENJAMINSEN Ida2001NOR
20266GALAAEN Nora Edelsdatter2001NOR
21252WANGEN Marie Soelverud2001NOR
22293KAASIKU Kaidy2001EST
23256EINMO Malin2000NOR
24264MAGNUSSEN Maria Finni2001NOR
25282TOVAAS Ida Storjord2001NOR
26268FREMSTAD Andrine Harriet2000NOR
27297HANSEN Hanna Sandholt2001NOR
28261BERNTSEN Annette2000NOR
29262KNOTTEN Tiril Kristine2001NOR
30257SNORTHEIMSMOEN Thea2001NOR

31327BAKKEMO Hedda2001NOR
32259BERGANE Margrethe2001NOR
33331NORDSETH Karen Amalie2000NOR
34267DARELL Amanda2000NOR
35275LYNGNES Susann Fedreheim2000NOR
36263ULVANG Runa2001NOR
37265AAREKOL Ragnhild2001NOR
38260KLEIVI Kristine2000NOR
39277ANDERSEN Nora2001NOR
40272VALNES Lisa Amalie2000NOR
41320BJOERBAEK Eva Caroline2001NOR
42271RYAN Ingrid Tandberg2000NOR
43279GULBRANDSEN Vilje Marie2001NOR
44294WENAAS Lea Stabaek2001NOR
45339MOGER Julie Egeberg2001NOR
46274STORAA Silje2000NOR
47330SANNESS Nora2000NOR
48305LANGE Vilde Roysdatter2000NOR
49307SANDNES Julie2001NOR
50312STANGEBYE Pia2000NOR
51280SKJELLE Herborg2001NOR
52323WANG Ane Groetan2000NOR
53328LERFALD Nora2001NOR
54304FUERST Ingrid Hermine2001NOR
55314STRAND Idunn2001NOR
56286KNUTZEN Tonje2001NOR
57291MOHN Linn Sofie2001NOR
58283ANDERSEN Selma2001NOR
59276VALAAS Ane Bjoergum2000NOR
60288HEGGEM Synnoeve2000NOR

61341RAPP Kristine Eide2001NOR
62313BERGQUIST Kristina2001NOR
63337BREKKE Ane2000NOR
64335BYGRAVE Tuva2001AUS
65281SVENDSBY Martine2001NOR
66284SVEEN Carina2001NOR
67332AABERG Maren Navarrete2001NOR
68315SOERGJERD Victoria Elisa Joakimsdat2000NOR
69285GOLBERG Vilde Emilie Hjelmseth2001NOR
70333FREDIN Bethina Staulen2001NOR
71301FLATLAND Vera Kristina2001NOR
72319HOFTUN Ingeborg Kristensen2001NOR
73295HALAAS Aud Oeyen2001NOR
74310OEYGARD Gyrid2001NOR
75345VEDAL Kamilla2001NOR
76308LONGVA Ada Eide2001NOR
77311MIKALSEN Hedda Emilie2001NOR
78299SLETTEN Alva2001NOR
79321SKEI Sigrid2001NOR
80300BROERS Ingrid Lie2001NOR
81303HAAKSTAD Jenny Elise hagen2001NOR
82322HETLAND Silje2000NOR
83290MOGSTAD Ane2000NOR
84298HAGEN Ida Marie2000NOR
85289AAS Julie Sofie Franksdatter2001NOR
86309DALENG Andrine2000NOR
87302SILBER Natascha2001NOR
88342HULT Emma2001NOR
89338HOLDEN Hedda2001NOR
90325ELVENES Andrine Erika2001NOR

91343FROEISLI Sara Grini2001NOR
92296KAMPENHOEY Hanne Skoglund2001NOR
93340LINDGREN Marthine2001NOR
94306KVAM Eline2000NOR
95329ADDE Sigrid2001NOR
96324ESTENSEN Julie2001NOR
97318BAARDSENG Anna2001NOR
98317LANGE Kennedy2001USA



* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +