-->

Resultater Norgescup Junior Holmenkollen - Menn 17 år - Sprint - Finale - 2020



Resultater Norgescup Junior Holmenkollen
Oslo - 15. februar 2020

Arrangementstype: Langrenn

MENN 17 ÅR - SPRINT - FINALE - FRI

* Klikk for liste med tider i heat + finaler + klubbtilhørighet

PlassStartnr.NavnFødtNasjon
1348HOLBAEK Mathias2003NOR
2351NORDENG Johan Lien2003NOR
3355HOVDEJORD Vebjoern2003NOR
4356ANDERSEN Marcus Tunestveit2003NOR
5372GAMMELMO Simen2003NOR
6349BLOM Thomas2003NOR
7482OEFSTEDAL Erik2003NOR
8365GUSSIAAS Oscar Pladsen2003NOR
9461LEROE Andreas2003NOR
10361NAESSET Magnus Myhre2003NOR
11392MOLLESTAD Thomas Linnebo2003NOR
12367DYRDAHL Joergen Bertram2003NOR
13359KJETSAA Morten2003NOR
14395LOESETH Olve2003NOR
15374OESTERVOLD Sondre2003NOR
16354KRISTIANSEN Robert Skog2003NOR
17410AARSTAD Edward2003NOR
18357JEVANORD Henrik2003NOR
19381HAALAND Vebjoern Salte2003NOR
20525HEIERSTAD Andreas Fon2003NOR
21352FARSTADVOLL Henrik2003NOR
22382HANNESTAD Simon Salinas2003NOR
23363LINDERUD Eirik2003NOR
24371GULBRANDSEN Jan Ronny Abusland2003NOR
25370AURMO Ola2003NOR
26369GALAAEN Johannes Edelssoenn2003NOR
27456FJELLHEIM Birk2003NOR
28375FERAGEN Sebastian Roed2003NOR
29350KVENNAAS Henrik2003NOR
30378SVARDAL Niclas Johansen2003NOR

31389NAAS Iver Leirmo2003NOR
32368LINDERUD Even2003NOR
33377MYHR Jonas2003NOR
34373KLAVENES Arthur Hartvedt2003NOR
35376THORESEN Sture2003NOR
36364MYHRE Fredrik Hoksrud2003NOR
37366SJOEHOLT Fredrik2003NOR
38362SKAANES Morten2003NOR
39491TOLLEHAUG Per Ingvar2003NOR
40360RANNEM Lars Bragstad2003NOR
41467LUNDBERG William2003NOR
42391MYKLAND Aadne2003NOR
43384JOHANSEN Philip2003NOR
44512NILSEN Vebjoern Molvik2003NOR
45495LUNDE August2003NOR
46441KALVBEIN Oskar Tjeldflaat2003NOR
47386HOVLAND-SUNDE Alex2003NOR
48475BRUROK Sindre Bogen2003NOR
49463KOZAR Magnus Gunnes2003NOR
50453SOERSDAL Andreas2003NOR
51490SAELEN Robin2003NOR
52489MELHUS Niklas Landsem2003NOR
53459RYDNINGEN Adrian2003NOR
54521ASPESLETTEN Torjus Berge2003NOR
55445BERG Hjalmar2003SWE
56397HOLME Wictor2003NOR
57379HAAKENSTAD-BRAATEN Falk2003NOR
58460FREMSTAD Kristian2003NOR
59413LUNDEM Simen2003NOR
60488KLETTE Kolbein Olavson2003NOR

61424STOEVSET Chris Aleksander2003NOR
62426MALLAUG Jo2003NOR
63383LOEVLIEN Ola2003NOR
64439WANG Ask Goettan2003NOR
65380TARUD Eskil Espe2003NOR
66431STOKNES Elias2003NOR
67358MAEHLUMSVEEN Torgeir2003NOR
68394WANGEN Vemund2003NOR
69462ALMAAS Morten2003NOR
70500NORBOM Vetle Lysaker2003NOR
71409NORDSETH Peder Elias2003NOR
72423OLSEN Asbjoern Megaard2003NOR
73390AARTHUN Haavard2003NOR
74518SKOGHEIM Emil2003NOR
75468BAKKE Aleksander Gausen2003NOR
76398UKKELBERG Mathias Kjoenstad2003NOR
77498JOHANNESSEN Oskar Andreas2003NOR
78496HAEGELAND Audun Nesheim2003NOR
79479AMUNDSEN Antonius Herskedal2003NOR
80493BLIX Andreas2003NOR
81414HAAGENSEN Vetle Max Dullum2003NOR
82411BAKSJOEBERGET Ludvig Leopold2003NOR
83494FUGLEM Nils Ole2003NOR
84385FLATAKER Amund Engesvold2003NOR
85412STENSRUD Erlend Gloegaard2003NOR
86520HAFSTEN Niklas Teige2003NOR
87472JORDE Erik Ola2003NOR
88434LINDBY Gard2003NOR
89422LILLEBUDAL Stian2003NOR
90401LUKKASSEN August Andre2003NOR

91388FENGSRUD Alexander2003NOR
92433ANDERSEN Sebastian Lund2003NOR
93444MASKE August2003NOR
94509FLATBERG Hallvard2003NOR
95513JOERGERSEN Jesper2003NOR
96522RAKKESTAD Matias Nalum2003NOR
97476MOBRENNA Even2003NOR
98485BERGE Sivert Laderud2003NOR
99437BAERHEIM Anders2003NOR
100481AAENG Karenus2003NOR
101406SUNDAL Sigurd2003NOR
102415GJEAVER Adam2003NOR
103448GRINI Anders2003NOR
104421THOERUD Eigil Sem2003NOR
105399SKILDHEIM Vetle Arder2003NOR
106508JENSEN Didrik2003NOR
107403GRAABOEL-UNDERSRUD Emil2003NOR
108404BERG-JACOBSEN Emil Oefsti2003NOR
109511HOVDE Andreas Svindland2003NOR
110457HOLE Iver Synstnes2003NOR
111427WANGEN Kristian Soelverud2003NOR
112429GRANHEIM Andre Aske2003NOR
113432PEDERSEN Daniel Andersen2003NOR
114438LOSSIUS Hans2003NOR
115425MYRLAND Imre Sagbakken2003NOR
116428FINANGER Daniel2003NOR
117450LARSEN Marcus Holter2003NOR
118524MERAKERAAS Tage Kulset2003NOR
119430MILVANG Sindre Esmann2003NOR
120519GORSET Emil Solan2003NOR

121505LUTNAES Toerres2003NOR
122402HAUGER Jonas2003NOR
123465HAGE-NILSEN Stian2003NOR
124487STOVNER Andre2003NOR
125405HADDON Erik2003NOR
126407BERG Adrian Bakken2003NOR
127514LILLEFJELL Haakon Andreas2003NOR
128451SLETTEN Lasse2003NOR
129440SOLFJELD Simen Kulland2003NOR
130418SVALBJOERG Erlend2003NOR
131443KVALVIK Johan2003NOR
132517SOLVIK Haavard2003NOR
133464KLEPPA Samuel2003NOR
134502FJOESNE-HEXEBERG Trym2003NOR
135478GROETAN Lars Kaare Anshus2003NOR
136400LANGSLET Oscar Creutzer2003SWE
137449ARVESEN Ole Marius2003NOR
138501HAUGLI Sander2003NOR
139455HAUGERUD Sander2003NOR
140526BORBE Fredrik2003NOR
141458HOELSVEEN Jonas2003NOR
142470LIE-JOHANSEN William2003NOR
143446HVIDSTEN Marius2003NOR
144527MUNDAL Olaus Orheim2003NOR
145436SANDVOLD Adrian Arntsen2003NOR
146474HUSTAD Alexander Damiano2003NOR
147506HORGEN Vegard2003NOR
148435GULBRANDSEN Gard2003NOR
149469PEDERSEN Sindre Rokke2003NOR
150417TUNGA Tinius2003NOR

151510BERGET Nikolai Gylthe2003NOR
152507ROENNING Jesper Ludvigsen2003NOR
153504AUNE Armand2003NOR
154473LILLEFJELL Sigur Johan2003NOR
155486LINDTNER Arne Gabriel2003NOR
156480HOLTER Arne Magnus2003NOR
157492SJOEVOLD-IGELKJOEN Steffen2003NOR
158503HAGEN Eivind2003NOR
159499RUDEN Oliver2003NOR
160477KVEEN Joergen2003NOR
161454KJENSRUD Benjamin Aspholt2003NOR
162483PICHLER Markus Eugen2003NOR



* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +