Resultater Norgescup Junior Holmenkollen - Menn 18 år - Sprint - Finale - 2020



Resultater Norgescup Junior Holmenkollen
Oslo - 15. februar 2020

Arrangementstype: Langrenn

MENN 18 ÅR - SPRINT - FINALE - FRI

* Klikk for liste med tider i heat + finaler + klubbtilhørighet

PlassStartnr.NavnFødtNasjon
1532HOLMBOE Nikolai2002NOR
2533HOLMBOE Aleksander2002NOR
3536FLAATEN Johannes Loennestad2002NOR
4562ENGEVIK Simen2002NOR
5566BJERKE Phillihp Granaas2002NOR
6573BERGER Isak Skari2002NOR
7539ENGESET Kasper2002NOR
8586TEISBEKK Sander2002NOR
9545KLETTE Torjus2002NOR
10542OLSEN Oskar Myrvang2002NOR
11535BJERTNAES Bjarte2002NOR
12553MYRVOLD August2002NOR
13555BROERS Mattias2002NOR
14572HORVEN Preben2002NOR
15540NERGAARD Peter Oliver2002NOR
16537SPIGSETH Ola2002NOR
17534FALKANGER August Bertheussen2002NOR
18574DUKSTAD Daniel2002NOR
19567MATHISEN Erik2002NOR
20563HAMMERSTAD Brage Buseth2002NOR
21547WULFF Sivert Tjelle2002NOR
22658SKAUG Jesper2002NOR
23575HAAKONSEN Lars Iversen2002NOR
24544OWREN Fredrik Hammerdal2002NOR
25554HAUGAN Armann Saastad2002NOR
26582RINGHUS Erik Brostigen2002NOR
27543DYBDAHL Halvor2002NOR
28565MALMO Trym2002NOR
29546KLAUSEN Torodd2002NOR
30557GROENLI Stian2002NOR

31571ROEN Jesper2002NOR
32677FLADBY Martin2002NOR
33606GLOEERSEN Jakob Moeller2002NOR
34618NESHEIM Tarjei2002NOR
35538AAKVIK Njaal Lundemo2002NOR
36541WIST Henrik2002NOR
37612BAKKEN Petter2002NOR
38552THORSTENSEN Magnus2002NOR
39549HEGSTAD Simen2002NOR
40556SELLEVOLL Markus2002NOR
41568ENGDAHL Sander2002NOR
42577KJAERNLI Jan Christian2002NOR
43626SKAUG Marius Roenningen2002NOR
44560ANTONSEN Magnus Saksegaard2002NOR
45630DOKSET Henrik Falkenberg2002NOR
46638AALVIK Amund2002NOR
47625MEDHUS Baard Olav steinsland2002NOR
48604BERGET Albert2002NOR
49620HOEIAAS Anders Larsen2002NOR
50589KVAERUM Hans Kristian Bjoergo2002NOR
51598TORKILSRUD Christoffer2002NOR
52587ANKER-NILSSEN Henrik2002NOR
53561MAELAND Markus2002NOR
54559RAGNHILDSLOEKKEN Oskar Lunde2002NOR
55550VERDENIUS Jacob2002NOR
56660JORDBRU Lukas2002NOR
57641HANSEN Joern Oscar2002NOR
58636IVERSEN August Helland2002NOR
59628ANTONSEN Hans Fredrik vestman2002NOR
60609RUGSLAND Knut Andreas2002NOR

61643PETTERSON Martinius Lie2002NOR
62569ROLSTAD Torbjoern2002NOR
63581TULLANDER Jostein Hagen2002NOR
64558REINEMO Felix Tobiasson2002NOR
65667ASAK Torjus Sletvold2002NOR
66596KATLA Mikkel Jebens2002NOR
67674ULLEBOE Thristan Engeboe2002NOR
68599FREMSTAD Lars Petter frydenlund2002NOR
69671KIRKEVIK Simen Olsen2002NOR
70631HOLM Benjamin Jarinn2002NOR
71601PETTERSON Jonas2002NOR
72551RYE Joerg Johansen2002NOR
73647HANSSEN Jakob2002NOR
74675FAESTE Filip2002NOR
75548TVETER Sigurd2002NOR
76652WESTERGREN Simon Kivle2002NOR
77634GUNNEROED Martinius Hage2002NOR
78637TROEIM Ole Teodor2002NOR
79633SKJOLD Oskar Lockert2002NOR
80629MOGSET Ole Kristian2002NOR
81657BERLAND Frode2002NOR
82644LOEFALD Erik2002NOR
83605SVEEN Christan Hermansen2002NOR
84591HJOERNEROED Morten2002NOR
85648NOERGAARD Nils-haakon2002NOR
86576BAUMANN Halfdan Thomas2002NOR
87624BONELLI Pierpaolo2002ITA
88655NYDAL Eirik2002NOR
89635MICHELSEN Hjalmar2002DEN
90616FRITZNER Simen2002NOR

91653MOE Felix2002NOR
92580ANDERSEN Erlend2002NOR
93602STRANDHAUG Fredrik2002NOR
94623HEIMDAL Sevat2002NOR
95579WEBJOERNSEN Henrik Boeyum2002NOR
96595STUENES Kristoffer Raudsepp2002NOR
97622GRAVDAL Ingebrigt Vaagan2002NOR
98666HAAGENSEN Kristoffer Opgaard2002NOR
99665NISTAD Ivar2002NOR
100578DEVIK Jonathan2002NOR
101646DANIELSEN Trym2002NOR
102651STROEMOEY Martin Riseth2002NOR
103613GRINILIA Aasmund2002NOR
104672ELLINGSEN Mads Richstad2002NOR
105627SUHR Thomas Sandberg2002NOR
106615AARLI Sondre2002NOR
107588HOEIE Jens2002NOR
108585GLOMNES Eskil Linge2002NOR
109600MOGEN Kristoffer2002NOR
110590MAURNES Tobias Woldseth2002NOR
111619AAS Joachim Langtangen2002NOR
112593BONDEVIK Gabriel Solve2002NOR
113670MOOSMAYER Simon Haugstad2002NOR
114607ULSRUD Herman Byfuglien2002NOR
115676WAALEN Theodor2002NOR
116673OESTERAAS Sindre2002NOR
117584HOLVIK Vetle2002NOR
118659NORDHAGEN Halvor2002NOR
119661BAKKEN Halvor2002NOR
120668TUFTE Ulvar2002NOR

121650AMUNDSEN Alexander2002NOR
122649SUNDET Kasper2002NOR
123642AHLQUIST Sivert Andre2002NOR
124669SLIMON James2002GBR
125614ALBRETSEN Haakon Aa2002NOR
126640SCHJOELBERG Erik2002NOR
127611SJOEHAUG Nils Haakon Kalseth2002NOR
128592OPSTAD Jens2002NOR
129564NORDAAS Audun2002NOR
130645BOERLI Erlend2002NOR
131603JORDHEIM Sondre2002NOR
132594BERGET Eskild Fjeldstad2002NOR
133610GOMO Tobias2002NOR
134621SEGTNAN Herman Storm2002NOR
135608FARBROT Oskar2002NOR
136678HAUGEN Adrian Bach2002NOR
137663ANSETH Bernard2002NOR



* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +