Resultater Norgescup Junior Konnerud - 5 km - Kvinner 17 år - 2019



Resultater Norgescup Junior Konnerud - 5 km, intervallstart, fri - Kvinner 17 år
Konnerud, Drammen, Buskerud - 11. januar 2019

Arrangementstype: Langrenn

* Komplette resultater med klubbtilhørighet

Plass Startnr Navn Født Nasjon Slutttid Tid etter FIS-poeng
1 42 MELLING Maria Hartz 2002 NOR 13:04.4 0.00 139.68
2 84 HEGGEN Anna 2002 NOR 13:13.4 +9.0 148.86
3 53 MOERK Emma Kirkeberg 2002 NOR 13:14.2 +9.8 149.67
4 11 ROENNING Tuva Hagen 2002 NOR 13:14.7 +10.3 150.18
5 12 BRODTKORB Oda 2002 NOR 13:17.5 +13.1 153.04
6 26 RANDBY Gro Njoelstad 2002 NOR 13:29.0 +24.6 164.77
7 120 ANTONSEN Elise 2002 NOR 13:38.5 +34.1 174.46
8 48 MIKKELSPLASS Marte 2002 NOR 13:44.9 +40.5 180.99
9 108 LOENNECKEN Kaja 2002 NOR 13:45.9 +41.5 182.01
10 61 NILSEN Kirsten Helsvig 2002 NOR 13:49.7 +45.3 185.88
11 37 HAUGSKOTT Frida 2002 NOR 13:50.1 +45.7 186.29
12 99 ANDERSEN Dina 2002 NOR 13:50.4 +46.0 186.59
13 98 SUNDGAARD Sigrid Joeranli 2002 NOR 13:51.4 +47.0 187.61
14 60 HANSEN Ingeborg 2002 NOR 13:54.3 +49.9 190.57
15 88 FLUGSTAD Andrine Fuglerud 2002 NOR 13:55.9 +51.5 192.20
16 83 MOLAND Maja Kjaeraas 2002 NOR 13:58.0 +53.6 194.35
17 3 STAAVI Celina 2002 NOR 13:58.2 +53.8 194.55
18 124 MARTINSEN Sunniva Reite 2002 NOR 14:00.9 +56.5 197.30
19 101 HOLE Kristine Hjellbakk 2002 NOR 14:05.6 +1:01.2 202.10
20 68 TYRDAL Oda Hagen 2002 NOR 14:06.9 +1:02.5 203.42
21 35 MARTINI Ina 2002 NOR 14:07.2 +1:02.8 203.73
22 58 MALLAUG Emma 2002 NOR 14:10.8 +1:06.4 207.40
23 87 BOE Astrid 2002 NOR 14:11.6 +1:07.2 208.22
24 78 OVERVIK Juni Magdele 2002 NOR 14:13.8 +1:09.4 210.46
25 105 SEIERSTAD Janne Ballangrud 2002 NOR 14:16.4 +1:12.0 213.11
26 75 GROENNEROED Sigrid Haug 2002 NOR 14:16.5 +1:12.1 213.21
27 47 ARNESEN Astrid 2002 NOR 14:19.5 +1:15.1 216.27
28 113 BJOENNES Lisa 2002 NOR 14:20.1 +1:15.7 216.89
29 33 PLUKKERUD Caroline 2002 NOR 14:21.3 +1:16.9 218.11
30 24 ANTONSEN Pernille Karlsen 2002 NOR 14:23.1 +1:18.7 219.95

31 97 RENAA Jone Aurora 2002 NOR 14:23.3 +1:18.9 220.15
32 56 LERVIK Hannah 2002 NOR 14:23.7 +1:19.3 220.56
33 117 NILSEN Anette 2002 NOR 14:25.0 +1:20.6 221.88
34 57 STORLI Vilde Lereim 2002 NOR 14:25.7 +1:21.3 222.60
35 111 HUSTVEDT Sille 2002 NOR 14:25.9 +1:21.5 222.80
36 7 GULLINGSRUD Ingrid Roee 2002 NOR 14:28.8 +1:24.4 225.76
37 77 BREDAL-HANSEN Marianne 2002 NOR 14:29.1 +1:24.7 226.06
38 38 WOLD Malene Gunleiksrud 2002 NOR 14:30.1 +1:25.7 227.08
39 67 SLAAEN Marie 2002 NOR 14:30.8 +1:26.4 227.80
40 29 HYDLE Maria 2002 NOR 14:32.2 +1:27.8 229.23
41 16 VANG Ida 2002 NOR 14:32.9 +1:28.5 229.94
41 89 TOEMMERBERG Marie 2002 NOR 14:32.9 +1:28.5 229.94
43 62 SKJERVEN Tiril Vestrheim 2002 NOR 14:33.0 +1:28.6 230.04
44 74 BORGE Synne Raaheim 2002 NOR 14:34.6 +1:30.2 231.67
44 91 BJOERGE Mathilde 2002 NOR 14:34.6 +1:30.2 231.67
46 55 HOLSTROEM Ellisif Luytkis 2002 NOR 14:36.6 +1:32.2 233.71
46 71 DRIVENES Andrine Bjervig 2002 NOR 14:36.6 +1:32.2 233.71
48 66 FOUGNER Ingrid 2002 NOR 14:37.1 +1:32.7 234.22
49 64 ANDERSEN Hanna Eckhardt 2002 NOR 14:37.3 +1:32.9 234.43
50 93 SVENDSEN Andrea Eie 2002 NOR 14:40.4 +1:36.0 237.59
51 10 AUSTERAA Synnoeve 2002 NOR 14:40.5 +1:36.1 237.69
52 116 FUESTENBERG Theresa 2002 NOR 14:42.0 +1:37.6 239.22
53 23 KVAALSETH Gunhild 2002 NOR 14:42.1 +1:37.7 239.32
54 32 SCHEELE Oda 2002 NOR 14:43.2 +1:38.8 240.44
55 25 RENAA Hanna Spets 2002 NOR 14:45.3 +1:40.9 242.59
56 95 TAARUD Ingrid 2002 NOR 14:49.1 +1:44.7 246.46
57 41 JOHNSEN Tuva 2002 NOR 14:49.2 +1:44.8 246.56
58 125 DYBWAD Victoria Klevan 2002 NOR 14:50.5 +1:46.1 247.89
59 65 KNUTSEN Kristin Elise 2002 NOR 14:54.5 +1:50.1 251.97
60 5 STEEN Maren Sofie 2002 NOR 14:55.5 +1:51.1 252.99

61 85 MEINICKE Julie 2002 NOR 14:58.5 +1:54.1 256.05
62 104 MAGNUSSOEN Katrine 2002 NOR 14:59.8 +1:55.4 257.38
63 27 NILSEN Ella Honningdal 2002 NOR 15:01.5 +1:57.1 259.11
64 119 UNDHEIM Marlene 2002 NOR 15:02.0 +1:57.6 259.62
65 49 TRAETHAUG Tina Kroeger 2002 NOR 15:03.6 +1:59.2 261.25
66 110 BREIVIK Yngvild Langedal 2002 NOR 15:06.3 +2:01.9 264.00
67 73 NAESS Line 2002 NOR 15:07.1 +2:02.7 264.82
68 30 ARNKVAERN Christine Louise stavnum 2002 NOR 15:07.3 +2:02.9 265.02
69 122 SOLHEIM Sandra 2002 NOR 15:09.0 +2:04.6 266.76
70 106 LARSEN Karin Selma Torbjoernsdatter 2002 NOR 15:10.0 +2:05.6 267.78
71 63 VESTENGEN Maria 2002 NOR 15:12.5 +2:08.1 270.33
72 76 BJOERKLUND Rannei 2002 NOR 15:13.1 +2:08.7 270.94
73 123 RUD Maja Friis 2002 NOR 15:17.2 +2:12.8 275.12
74 43 COOK Sunniva Isabel 2002 NOR 15:17.3 +2:12.9 275.22
75 69 NYGREN Miina Katariina 2002 NOR 15:17.8 +2:13.4 275.73
76 6 HAYLER Estelle 2002 NOR 15:20.1 +2:15.7 278.08
77 79 HANSEN Eline Henny 2002 NOR 15:20.5 +2:16.1 278.49
78 4 BAKKE Astrid 2002 NOR 15:20.6 +2:16.2 278.59
79 52 HOV Oda 2002 NOR 15:22.9 +2:18.5 280.93
79 90 MORK Marte Bagaasen 2002 NOR 15:22.9 +2:18.5 280.93
81 80 JOHANNESEN Mari Fjellbirkeland 2002 NOR 15:25.3 +2:20.9 283.38
82 96 BRU-HEMMINGBY Ida 2002 NOR 15:27.2 +2:22.8 285.32
83 17 MYLIUS Eline 2002 NOR 15:28.9 +2:24.5 287.05
84 44 AARLAND Karoline 2002 NOR 15:30.1 +2:25.7 288.28
85 9 AASLAND Pia Engemoen 2002 NOR 15:34.6 +2:30.2 292.87
86 14 SEMB Helene Saeterdal 2002 NOR 15:35.0 +2:30.6 293.28
87 19 HILSEN Nora Smaage 2002 NOR 15:36.0 +2:31.6 294.29
88 70 GUNDERSEN Lea Andenaes 2002 NOR 15:39.5 +2:35.1 297.86
89 31 OEKERN Fanny Varden 2002 NOR 15:43.0 +2:38.6 301.43
90 8 KULLBERG Alma Marie 2001 NOR 15:43.2 +2:38.8 301.64

91 50 RABBEN Martine Sunde 2002 NOR 15:46.1 +2:41.7 304.60
92 109 MOELLER-HANSEN Hanna 2002 NOR 15:46.2 +2:41.8 304.70
93 15 ULFNES Jenny Myklebust 2002 NOR 15:47.0 +2:42.6 305.51
94 45 ROEFLO Maren Kjoelstad 2002 NOR 15:50.8 +2:46.4 309.39
95 22 KRAVDAL Kristine 2002 NOR 15:55.9 +2:51.5 314.59
96 18 JEBSEN Malene Teresia 2002 NOR 15:56.7 +2:52.3 315.41
97 21 OLSEN Vilde Alfstad 2002 NOR 16:01.1 +2:56.7 319.89
98 92 SCOTT June 2002 NOR 16:04.1 +2:59.7 322.95
99 39 KVAM Silje-Johanna Granli 2002 NOR 16:07.7 +3:03.3 326.63
100 102 EVENMO Karita Skamfer 2002 NOR 16:07.9 +3:03.5 326.83
101 107 KLEIV Guro Ingebjoerg 2002 NOR 16:10.2 +3:05.8 329.18
102 51 RAASTAD Sigrun 2002 NOR 16:14.5 +3:10.1 333.56
103 82 BOENSNAES Sophie 2002 NOR 16:20.0 +3:15.6 339.17
104 59 OEVRETVEIT Kamilla 2002 NOR 16:29.0 +3:24.6 348.35
105 86 KAROLIUSSEN Anna 2002 NOR 16:33.8 +3:29.4 353.24
106 72 HAARSTAD Ida Marie 2002 NOR 16:34.8 +3:30.4 354.26
107 46 AUKRUST Karoline 2002 NOR 16:41.2 +3:36.8 360.79
108 94 OESTVOLD Live 2002 NOR 16:42.8 +3:38.4 362.42
109 81 HESLESKAUG Liv Katrine alvim 2002 NOR 16:49.8 +3:45.4 369.56
110 103 SKAVHELLEN Andrine Kvilhaug 2002 NOR 16:50.6 +3:46.2 370.38
111 118 EVENSEN Hanna Hasselquist 2002 NOR 17:05.6 +4:01.2 385.68
112 112 LANGELAND Mia 2002 NOR 17:20.1 +4:15.7 400.47
113 20 LENNINGSVIK Julie Petrine 2002 NOR 19:09.2 +6:04.8 511.74
114 114 WANVIK Ines 2002 NOR 19:21.6 +6:17.2 524.38
DID NOT START
Startnr Navn Født Nasjon
13 WALCHER Witta-Luisa 2002 AUT
28 OPEDAL Vilde 2002 NOR
34 MELBYBRAATEN Eivor 2002 NOR
36 HOERSDAL Regine Hodne 2002 NOR
40 STOEKKEN Mia 2002 NOR
54 AABREKK Ingrid Bergene 2002 NOR
100 HEGRENES Henriette Skaflestad 2002 NOR
115 VATTEN Joeri 2002 NOR
121 HAGEN Mille Marie 2002 NOR