Resultater Norgescup Junior Konnerud - 5 km - Kvinner 19/20 år - 2019



Resultater Norgescup Junior Konnerud - 5 km, intervallstart, fri - Kvinner 19/20 år
Konnerud, Drammen, Buskerud - 11. januar 2019

Arrangementstype: Langrenn

* Komplette resultater med klubbtilhørighet

Plass Startnr Navn Født Nasjon Slutttid Tid etter FIS-poeng
1 388 SKISTAD Kristine Stavaas 1999 NOR 12:24.4 0.00 56.69
2 362 STAV Astrid 1999 NOR 12:38.9 +14.5 72.27
3 380 BAKKEMO Tuva 1999 NOR 12:46.4 +22.0 80.33
4 398 FOSNAES Kristin Austgulen 2000 NOR 12:47.4 +23.0 81.41
5 355 SKJERVEN Eivor Vestrheim 1999 NOR 12:48.6 +24.2 82.70
6 391 DRIVENES Julie Bjervig 1999 NOR 12:55.0 +30.6 89.58
7 368 SANNESS Nora 2000 NOR 12:55.9 +31.5 90.54
8 387 WALTENBERG Julie 1999 NOR 12:57.9 +33.5 92.69
9 375 MIKAELSEN Ingvild Larsen 2000 NOR 13:01.2 +36.8 96.24
10 371 ROFSTAD Hanne Wilberg 2000 NOR 13:02.7 +38.3 97.85
11 363 JOHNSEN Elena Rise 2000 NOR 13:10.8 +46.4 106.56
12 261 BERGMANN Kristina 1999 NOR 13:11.0 +46.6 106.77
13 356 RAVNDAL Linn 2000 NOR 13:11.9 +47.5 107.74
14 369 NORLI Vera Johanne 1999 NOR 13:14.3 +49.9 110.32
15 286 JIALIN Bayani 1999 CHN 13:20.8 +56.4 117.30
16 370 SKJOLDLI Emma 1999 NOR 13:22.1 +57.7 118.70
17 382 LONGFJELD Agnes Irene 1999 NOR 13:23.3 +58.9 119.99
18 385 HAAKONSEN Karen Marie 1999 NOR 13:28.9 +1:04.5 126.01
19 361 SEIERSTAD Dorthe Ballangrud 1999 NOR 13:29.9 +1:05.5 127.08
20 372 BYE Sigrid 1999 NOR 13:30.9 +1:06.5 128.16
21 358 DENGERUD Karianne Olsvik 2000 NOR 13:31.6 +1:07.2 128.91
22 348 SIVERTSEN Ragnhild 1999 NOR 13:34.2 +1:09.8 131.70
23 333 BUNEMANN DE BESCHE Anne 2000 NOR 13:37.1 +1:12.7 134.82
24 381 JOHANSEN Stine 2000 NOR 13:37.8 +1:13.4 135.57
25 392 KROKEN Hanne Kristine 1999 NOR 13:38.5 +1:14.1 136.32
26 389 WOLLEBEK Ingvild 1999 NOR 13:39.7 +1:15.3 137.61
27 384 BERGUNDHAUGEN Eline 1999 NOR 13:41.0 +1:16.6 139.01
28 386 SEMB Henriette Saeterdal 1999 NOR 13:41.1 +1:16.7 139.12
29 320 BERNTSEN Annette 2000 NOR 13:41.4 +1:17.0 139.44
30 324 NORDSETH Karen Amalie 2000 NOR 13:43.7 +1:19.3 141.91

31 367 HELGESEN Elisabeth Hagen 1999 NOR 13:44.2 +1:19.8 142.45
32 293 HOLSBOE Johanne 1999 NOR 13:45.3 +1:20.9 143.63
33 315 ROETVEI Nora 2000 NOR 13:47.7 +1:23.3 146.21
34 360 RYAN Ingrid Tandberg 2000 NOR 13:48.7 +1:24.3 147.29
35 378 SOERGJERD Victoria Elisa Joakimsdat 2000 NOR 13:49.2 +1:24.8 147.82
36 264 SANDVOLD Guri 1999 NOR 13:49.5 +1:25.1 148.15
37 326 EINMO Malin 2000 NOR 13:50.4 +1:26.0 149.11
38 350 EIDE Ragnhild 1999 NOR 13:51.2 +1:26.8 149.97
39 346 WANG Ane Groetan 2000 NOR 13:53.9 +1:29.5 152.87
40 394 SOERUM Thea 2000 NOR 13:55.3 +1:30.9 154.38
41 393 RAVNAA Anniken 1999 NOR 13:56.6 +1:32.2 155.78
42 271 DEHN Marthe 2000 NOR 13:56.7 +1:32.3 155.88
43 332 MOGSTAD Ragnhild 1999 NOR 13:58.4 +1:34.0 157.71
44 328 DARELL Amanda 2000 NOR 13:59.1 +1:34.7 158.46
45 325 MANNSAAKER Live 1999 NOR 13:59.4 +1:35.0 158.79
46 379 NICOLAYSEN Stine 1999 NOR 13:59.5 +1:35.1 158.89
47 353 NILSEN Hanne 2000 NOR 14:00.7 +1:36.3 160.18
48 399 LAUKLI Marie 2000 NOR 14:00.8 +1:36.4 160.29
49 366 GRANOEIEN Tuva Ertzaas 1999 NOR 14:00.9 +1:36.5 160.40
50 263 HEGGEM Synnoeve 2000 NOR 14:01.6 +1:37.2 161.15
51 359 FREMSTAD Andrine Harriet 2000 NOR 14:03.1 +1:38.7 162.76
52 390 SKOGSHOLM Franziska 1999 NOR 14:05.0 +1:40.6 164.80
53 347 KATLA Pernille 2000 NOR 14:05.5 +1:41.1 165.34
54 330 LYNGNES Susann Fedreheim 2000 NOR 14:06.8 +1:42.4 166.74
55 374 KLEIVI Kristine 2000 NOR 14:07.6 +1:43.2 167.60
56 322 NILSEN Elise 2000 NOR 14:08.9 +1:44.5 169.00
56 345 BREKKE Ane 2000 NOR 14:08.9 +1:44.5 169.00
58 337 JAKOBSEN Magni Klevstad 2000 NOR 14:10.9 +1:46.5 171.14
59 304 TALIDAWUBIEKE Dinaer 2000 CHN 14:11.2 +1:46.8 171.47
60 396 LARSEN Hanna Kristine 1999 NOR 14:14.2 +1:49.8 174.69

61 313 LUND Tiril Bergitte 2000 NOR 14:17.4 +1:53.0 178.13
62 364 HETLESAETER Mari 1999 NOR 14:17.9 +1:53.5 178.67
63 327 TAKSGAARD Torunn 1999 NOR 14:19.3 +1:54.9 180.17
64 373 WINNES Amalie 1999 NOR 14:21.6 +1:57.2 182.64
65 395 PEDERSEN Ingrid Leuckfeld 2000 NOR 14:23.9 +1:59.5 185.12
66 319 KVILE Synneva Iren 2000 NOR 14:24.0 +1:59.6 185.22
67 354 STANGEBYE Pia 2000 NOR 14:24.1 +1:59.7 185.33
68 329 UPPSTAD Elin 1999 NOR 14:24.2 +1:59.8 185.44
69 397 FOLKVORD Mari 1999 NOR 14:24.4 +2:00.0 185.65
70 311 NYGAARD Marianne 2000 NOR 14:26.1 +2:01.7 187.48
71 340 AUSTAD Vilde 2000 NOR 14:26.2 +2:01.8 187.59
72 343 KILDAHL Selma 2000 NOR 14:26.3 +2:01.9 187.69
73 274 FREDRIKSEN Christine Dalsjoe 2000 NOR 14:29.9 +2:05.5 191.56
74 339 HAUGDAL Tale 1999 NOR 14:30.4 +2:06.0 192.10
75 316 AKSNES Hedda 1999 NOR 14:32.4 +2:08.0 194.25
76 365 FURUTANGVIK Maren 1999 NOR 14:33.2 +2:08.8 195.11
77 357 THORSTENSEN Elisabeth Hofgaard 1999 NOR 14:33.9 +2:09.5 195.86
78 341 PEDERSEN Sara 1999 NOR 14:34.5 +2:10.1 196.51
79 317 KILLINGSTAD Hanna Norbom 2000 NOR 14:34.6 +2:10.2 196.61
80 377 EVERTSENRonja Haakenstad 2000 NOR 14:35.4 +2:11.0 197.47
81 336 RUSTEN Tina 1999 NOR 14:35.6 +2:11.2 197.69
82 296 KVANNEBERG Mari Lindmo 2000 NOR 14:38.9 +2:14.5 201.24
83 258 WIIG Thea Bull 2000 NOR 14:41.5 +2:17.1 204.03
84 331 STAKSTON Sigrid 1999 NOR 14:41.9 +2:17.5 204.46
85 301 VALAAS Ane Bjoergum 2000 NOR 14:43.6 +2:19.2 206.29
86 279 MOGSTAD Ane 2000 NOR 14:46.4 +2:22.0 209.30
86 376 STORAA Silje 2000 NOR 14:46.4 +2:22.0 209.30
88 310 LIE Maiken 2000 NOR 14:47.7 +2:23.3 210.69
89 269 BORCHGREVINK Sara 2000 NOR 14:47.9 +2:23.5 210.91
89 318 SOERSET Emma Marie 1999 NOR 14:47.9 +2:23.5 210.91

91 290 BAKKEN Betine 1999 NOR 14:48.3 +2:23.9 211.34
92 314 OEVREBUST Vilde Lorgen 2000 NOR 14:50.3 +2:25.9 213.49
93 308 BOERKE Ann-Eline Bloch 1999 NOR 14:52.4 +2:28.0 215.74
94 349 AALBERG Amanda 1999 NOR 14:57.5 +2:33.1 221.23
95 267 MARTINUSSEN Dorthe 2000 NOR 14:58.6 +2:34.2 222.41
96 352 WARSET Malin 2000 CAN 15:01.7 +2:37.3 225.74
97 323 MOEN Kristin 1999 NOR 15:03.7 +2:39.3 227.89
98 306 FOSSGAARD Ingvild 2000 NOR 15:04.0 +2:39.6 228.21
99 334 VESTENGEN Siri 2000 NOR 15:06.1 +2:41.7 230.47
100 309 HAUGEN Gjertrud Rasch 2000 NOR 15:09.8 +2:45.4 234.44
101 294 KVAALSGARD Ingrid Gylterud 2000 NOR 15:11.1 +2:46.7 235.84
102 321 DAHL Pia 1999 NOR 15:11.4 +2:47.0 236.16
103 283 OEVRETVEIT Julie 1999 NOR 15:14.6 +2:50.2 239.60
104 277 EIKLID Mathilde 2000 NOR 15:20.0 +2:55.6 245.41
105 266 CLAUSSEN Mina De Lange 1999 NOR 15:21.1 +2:56.7 246.59
106 335 FOSS Thea Helene 2000 NOR 15:24.1 +2:59.7 249.81
107 298 STUBRUD Hege Lindvik 2000 NOR 15:27.5 +3:03.1 253.47
108 273 KVAL Stella 2000 NOR 15:31.1 +3:06.7 257.33
109 285 LINGA Eivor 2000 NOR 15:32.6 +3:08.2 258.95
110 282 RANDLEV Mia Nilssen 2000 NOR 15:38.2 +3:13.8 264.97
111 287 QVENILD-SVENNUNGSEN Marthe 2000 NOR 15:42.2 +3:17.8 269.26
112 284 ROLFSEN Ingrid Thune 2000 NOR 15:47.1 +3:22.7 274.53
113 260 BERREFJORD Anne Omholt 2000 NOR 15:49.1 +3:24.7 276.68
113 262 BJAADAL Sofie Bergan 2000 NOR 15:49.1 +3:24.7 276.68
115 305 HULBAK Guri Sollien 2000 NOR 15:53.8 +3:29.4 281.73
116 299 STEINSHOLT Oda Katrine fald 2000 NOR 15:57.2 +3:32.8 285.38
117 303 KRISTIANSEN Melanie 2000 NOR 16:01.3 +3:36.9 289.79
118 280 HOVDEJORD Annbjoerg 2000 NOR 16:07.6 +3:43.2 296.56
119 312 NORLAND Johanne Dahl 2000 NOR 16:08.8 +3:44.4 297.85
120 295 LUND Maria 2000 NOR 16:10.1 +3:45.7 299.25

121 278 GERMUNDSON Benedicte 2000 NOR 16:10.7 +3:46.3 299.89
122 265 WIIK Rikke 2000 NOR 16:10.8 +3:46.4 300.00
123 300 HYNNE Julie Marie 2000 NOR 16:10.9 +3:46.5 300.11
124 270 KLEIV Aasne Margrete 2000 NOR 16:22.4 +3:58.0 312.47
125 272 HERAMB Liv Tone 2000 NOR 16:25.0 +4:00.6 315.26
126 275 KARLSEN Guro 1999 NOR 17:15.3 +4:50.9 369.32
127 268 RIISE Karoline Hast 2000 NOR 17:19.8 +4:55.4 374.15
128 307 OLESEN Marte Riis 2000 NOR 17:25.2 +5:00.8 379.96
129 292 HOFGAARD Ingunn 2000 NOR 19:37.3 +7:12.9 521.92
DID NOT FINISH
Startnr Navn Født Nasjon
259 NERAAS Lisa 2000 NOR
DID NOT START
Startnr Navn Født Nasjon
276 MIOEEN Margrethe 2000 NOR
281 HAGEN Ida Marie 2000 NOR
289 GARBERG Hanne Saether 1999 NOR
291 BJOERN Aurora Ulsaker 1999 NOR
297 SKJELDAL Guro 2000 NOR
302 DANIELSDOTTIR Anna Maria 2000 ISL
338 SKREDE Aasne 2000 NOR
342 STRANDLIE Kristine Haanes 2000 NOR
344 SAGLAND Maren Smulan 2000 NOR
351 LANGE Vilde Roysdatter 2000 NOR
383 GULBRANDSEN Ingrid 2000 NOR