-->

Resultater Norgescup Junior Lygna - Kvinner 18 år - Sprint - Finale - 2020



Resultater Norgescup Junior Lygna
Lygna, Innlandet - 11. januar 2020

Arrangementstype: Langrenn

KVINNER 18 ÅR - SPRINT - FINALE - KLASSISK

* Plasseringer og tider i Heat + Finaler

PlassStartnr.NavnFødtNasjon
1775MELLING Maria Hartz2002NOR
2812HEGGEN Anna2002NOR
3729HELLAND Kristin Maltun2002NOR
4741HAUGSKOTT Frida2002NOR
5758JOHNSEN Tuva2002NOR
6791AABREKK Ingrid Bergene2002NOR
7748MOERK Emma Kirkeberg2002NOR
8781BAKKE Astrid2002NOR
9808ANTONSEN Pernille Karlsen2002NOR
10810NILSEN Kirsten Helsvig2002NOR
11733SVENDSEN Andrea Eie2002NOR
12734RENAA Jone Aurora2002NOR
13753SUNDGAARD Sigrid Joeranli2002NOR
14752SEIERSTAD Janne Ballangrud2002NOR
15769FOSSUM-BJOERGE Mathilde2002NOR
16762FUERSTENBERG Theresa2002NOR
17782LERVIK Hannah2002NOR
18730MELBYBRAATEN Eivor2002NOR
19809TYRDAL Oda Hagen2002NOR
20749BOE Astrid2002NOR
21814BREIVIK Yngvild Langedal2002NOR
22761LOENNECKEN Kaja2002NOR
23794SORTAASLOEKKEN Tyra2002NOR
24818MOLAND Maja Kjaeraas2002NOR
25740MARTINI Ina2002NOR
26773HANSEN Ingeborg2002NOR
27764MYLIUS Eline2002NOR
28743MYHRE Aurora2002NOR
29793KVAALSETH Gunhild2002NOR
30796TOEMMERBERG Marie2002NOR

31780ARNKVAERN Christine Louise stavnum2002NOR
32817BRODTKORB Oda2002NOR
33785SEMB Helene Saeterdal2002NOR
34819MIKKELSPLASS Marte2002NOR
35772VESTENGEN Maria2002NOR
36784HOLE Kristine Hjellbakk2002NOR
37777NILSEN Ella Honningdal2002NOR
38799ANDERSEN Hanna Eckhardt2002NOR
39735COOK Sunniva Isabel2002NOR
40783AUSTERAA Synnoeve2002NOR
41759WOLD Malene Gunleiksrud2002NOR
42790UNDHEIM Marlene2002NOR
43742FOUGNER Ingrid2002NOR
44779FLUGSTAD Andrine Fuglerud2002NOR
45813HOERSDAL Regine Hodne2002NOR
46788HOLSTROEM Ellisif Luytkis2002NOR
47732OVERVIK Juni Magdele2002NOR
48798MALLAUG Emma2002NOR
49745PLUKKERUD Caroline2002NOR
50811DRIVENES Andrine Bjervig2002NOR
51728STOEKKEN Mia2002NOR
52751SLAAEN Marie2002NOR
53736FONE Cecilie Wasler2002NOR
54744TRAETHAUG Tina Kroeger2002NOR
55765HANSEN Eline Henny2002NOR
56778VANG Ida2002NOR
57760KAROLIUSSEN Anna2002NOR
58801HYDLE Maria2002NOR
59771SKJERVEN Tiril Vestrheim2002NOR
60768GULLINGSRUD Ingrid Roee2002NOR

61766OEKERN Fanny Varden2002NOR
62820HILLESTAD Stina2002NOR
63789AARLAND Karoline2002NOR
64815BREDAL-HANSEN Marianne2002NOR
65738VATTEN Joeri2002NOR
66802HUSTVEDT Sille2002NOR
67754BRU-HEMMINGBY Ida2002NOR
68757MARTINSEN Sunniva Reite2002NOR
69731DERVO Agnes Therese2002NOR
70727GULLIKSTAD Eva Christine2002NOR
71770OLSEN Vilde Alfstad2002NOR
DID NOT FINISH
Startnr.NavnFødtNasjon
8062002NOR



* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +